п'ятниця, 19 квітня 2024 г.

В мире книг: в Киеве прошел “Литературный Кураж” на ВДНХ (фото)

В мире книг: в Киеве прошел “Литературный Кураж” на ВДНХ (фото)

12 и 13 сентября на территории ВДНХ состоялся один из самых масштабных книжный фестивалей — “Литературный Кураж”. Посетители покупали книги украинских издательств, танцевали под музыку и участвовали в многочисленных мастер-классах. Подробнее читайте в репортаже от издания КиевVласть.

В рамках книжной барахолки у каждого издательства был свой стенд, где они представляли свою продукцию. Ассортимент книг от более чем 50 издательств включал в себя художественные и нон-фикшн произведения, а также журналы. На барахолке присутствовали стенды от таких издательств, как “Yakaboo Publishing”, “ArtHuss”, “Книголав”, “КМ-Букс”, издательства “Старого Лева”, “ArtBooks”, “BookChef” и многие другие. Перечень книг включал в себя разнообразие жанров от исторических романов до детективов и современной литературы на украинском, английском и русском языках. 

Подписывайтесь на новости “КиевVласть”
 









Кроме того, на территории “Литературного Куража” можно было поучиться урокам диджеинга в зоне “DJ Academy”, получить портрет от фотографа Сергея Сараханова или заказать картину на Аллее художников. Гости фестиваля выбирали виниловые пластинки, посещали сеансы массажа и даже попадали на футбольные тренировки.






Во время “Литературного Куража” состоялся крупный лекторий на двух локациях. В ангаре выступили спикеры, среди которых присутствовали Владимир Федорин, Даша Малахова, Светлана Ройз, Сергей Седрик, Макс Кидрук и другие эксперты. На первом этаже павильона прошли лекции от Лады Лузиной, Коли Кулинич, Елены Любченко, Богдана Горбай и не только.









Все желающие могли принять участие в иммерсивном спектакле от театра “Uzahvati”, а также провести физические опыты в зоне “Экспериментаниум”. На территории проходили мастер-классы по гончарному искусству и работал фуд-корт. 

В субботу для посетителей выступили такие диджеи, как Alexey Pedosenko, Rheia, Space Condom, Anta, а также прошли выступления mama13 и Mykyta b2b Danny. В воскресенье для гостей играли музыку Иван Барбул aka Barbulone, Lazy Jesus, Mamay, а также выступили Koretska band, группа “[O]”, проект “Drum & Tuba”, “Тонка”, “Bedroom Music” и другие. 

Фото: Евгений Лоюк

КиевVласть

Федор Некрасов

Теги: новости киева, досуг, стиль, развлечения, Фоторепортаж, кураж, барахолки, литературный фестиваль

середа, 17 квітня 2024 г.
18:19
УВАГА!!! КиївВлада переїхала на новий домен
п'ятниця, 12 квітня 2024 г.
20:56
“Українська команда” передала велику партію дронів-літаків легендарному батальйону “Ахіллес”, - Палатний
20:51
Ексміністр оборони Резніков став директором безпекових і оборонних програм в ГО “Український інститут майбутнього”
20:45
Начальник КОВА Руслан Кравченко у Чернівцях взяв участь у Конгресі місцевих та регіональних влад при Президентові України
20:34
На київській ТЕЦ-5 встановлять додаткові генератори
20:20
В Україну повернули тіла 99 полеглих захисників
20:02
У Києві з суботи відновлює роботу автобус № 7 (схема)
19:54
На Бахмутському та Новопавлівському напрямках відбито понад 40 атак, загалом на фронті 81 боєзіткнення, - Генштаб ЗСУ
19:43
Представники громадськості вимагають припинити переслідування антикорупційних активістів та журналістів-розслідувачів
19:31
Відзавтра, 13 квітня, столичний автобус № 35 подовжить свій маршрут до вулиці Гліба Бабіча (схема)
19:13
“Укренерго” організувала для ветеранів війни програму навчання та працевлаштування “Разом”
19:01
На Броварщині витратять 1,86 млн гривень на облаштування дитмайданчиків
18:49
На вулиці Богатирській у Києві до 21 квітня обмужать рух транспорту (схема)
18:36
У Броварах з'явився новий патріотичний стінопис “Обіймаю тебе, моя Україно!”
18:17
Столична влада зупинила проведення аукціону з надання в оренду Житнього ринку
18:04
У реєстрі зниклих безвісти наразі налічується понад 2 тисяч дітей
Календар подій
Підтримка армії та більше коштів на “цивільні” напрямки: Київрада внесла зміни до бюджету-2024 і Програми соцекономрозвитку
12 квітня 2024 г. 15:00
Підтримка армії та більше коштів на “цивільні” напрямки: Київрада внесла зміни до бюджету-2024 і Програми соцекономрозвитку
Столична міськрада 11 квітня 2024 року внесла чергові зміни до бюджету Києва на 2024 рік, а також відкоригувала нову Програму економічного та соціального розвитку (ПЕСР), яка розрахована на 2024-2026 роки. Точний перелік всіх коригувань буде доступний після публікації цих документіві, адже депутати і чиновники погодили внесення до відповідних проєктів рішень численних правок безпосередньо перед їх розглядом в сесійній залі. Між тим, відомо, що дохідну частину бюджету було збільшено до 75,2 млрд гривень, видаткову – до 92,5 млрд гривень. Відповідно, додаткові 995 млн гривень планується витратити по програмі “Захисник Києва”, 79,9 млн – на обладнання опорних пунктів в межах столиці, 459,3 млн гривень – на різні соціальні виплати військовослужбовцям, 30 млн гривень – напряму нададуть Міністерству оборони України в якості субвенції тощо. Не обійшлося і без збільшення витрат на “цивільні” напрямки – ще 89,4 млн було виділено на ремонтні роботи на дорогах, 50,8 млн – на реконструкцію ліфтового обладнання в багатоповерхівках і т.д. Була відповідно відкорегована і нова Програму економічного та соціального розвитку (ПЕСР), яка розрахована на 2024-2026 роки. 
Бюджет Києва дуже скромно поповнився за рахунок оренди та приватизації комунального майна у 2023 році
10 квітня 2024 г. 09:00
Бюджет Києва дуже скромно поповнився за рахунок оренди та приватизації комунального майна у 2023 році
У 2023 році столична влада продемонструвала одні з найгірших результатів наповнення бюджету за рахунок оренди і приватизації комунального майна за останні роки. Як стало відомо, від такої оренди до міської скарбниці надійшло 33,9 млн гривень, що більш ніж в половину менше планових показників, а від продажу комунальної нерухомості – 81,9 млн гривень (плюс ще 18.9 млн гривень, які були перераховані у 2024 році), що набагато менше ніж у попередні роки. Судячи з усього, причиною таких скромних надходжень до міського бюджету є і повномасштабна війна, яка знизила бізнес-активність у столиці, і систематичні порушення процедур і законодавства з боку профільних чиновників КМДА, які кожного року обходяться киянам у десятки мільйонів гривень.