середа, 17 липня 2024 г.

Праздник приближается: как прошел Рождественский Кураж Базар 2018

Праздник приближается: как прошел Рождественский Кураж Базар 2018

На выходных 19-й павильон ВДНХ превратился в настоящую резиденцию Деда Мороза и лучших украинских производителей. В течение двух дней на территории можно было найти более 350 продавцов и выбрать подходящий подарок себе  и близким. Редакция KV собрала самые яркие фотографии с последней барахолки в этом году и рассказывает, чем она запомнилась больше всего.

Рождественский Кураж Базар стал заключительным в этом году и традиционно собрал представителей украинских изделий – старой и новой одежды, антикварных вещей и эксклюзивных подарков.

Подписывайтесь на новости “КиевVласть”
 

Большой популярностью пользовались точки с винтажной одеждой и национальными украинскими вышиванками. Во многих местах можно было найти теплые свитера с новогодней и рождественской тематикой.






Также свои крутые, модные и яркие вещи продавали MELOVIN, MOZGI, Dasha Katsurina, Lilit Sarkisyan, Alina Pash, Valeriya Guzema, Oksana Shapovalova, Nastya Korotkaya, Tatty Bohdan, DETKI, Sergiy Gusovskiy, Валерий Чигляев и многие другие.

Игрушки ручной работы и новогодние украшения продавались по весьма приятным ценам. Для рождественской елки можно было отыскать яркие гирлянды и декор из различных материалов.








В качестве практичного подарка предлагали термокружки и чашки с всевозможными картинками из любимых телешоу и комиксов. Утеплиться можно было при помощи теплых шарфов и шапок на детей и взрослых.






Для маленьких посетителей работала детская Мастерская Санты, где проводились мастер-классы. Желания взрослых на грядущий год выслушивали звездные Бэд Санты, среди которых были Сергей Гусовский, Андрей Бедняков, Misha Katsurin, Владимир Дантес.






Для влюбленных на Кураж Базаре работали традиционные быстрые свадьбы под омелой. Все желающие также могли подписать открытку с каллиграфом и отправить почтой добра, написать все самое заветное на стене желаний и принять участие в лотерее с классными подарками.





Фоном для праздничного настроения послужили любимые новогодние фильмы – “Подарок на Рождество”, “Гарри Поттер”, “Семья напрокат”, “Один дома 2”, “Плохой Санта”.

KиевVласть

Наталья Гринченко

Теги: новости киева, фото, впечатления, Рождественский Кураж Базар 2018

середа, 17 квітня 2024 г.
18:19
УВАГА!!! КиївВлада переїхала на новий домен
п'ятниця, 12 квітня 2024 г.
20:56
“Українська команда” передала велику партію дронів-літаків легендарному батальйону “Ахіллес”, - Палатний
20:51
Ексміністр оборони Резніков став директором безпекових і оборонних програм в ГО “Український інститут майбутнього”
20:45
Начальник КОВА Руслан Кравченко у Чернівцях взяв участь у Конгресі місцевих та регіональних влад при Президентові України
20:34
На київській ТЕЦ-5 встановлять додаткові генератори
20:20
В Україну повернули тіла 99 полеглих захисників
20:02
У Києві з суботи відновлює роботу автобус № 7 (схема)
19:54
На Бахмутському та Новопавлівському напрямках відбито понад 40 атак, загалом на фронті 81 боєзіткнення, - Генштаб ЗСУ
19:43
Представники громадськості вимагають припинити переслідування антикорупційних активістів та журналістів-розслідувачів
19:31
Відзавтра, 13 квітня, столичний автобус № 35 подовжить свій маршрут до вулиці Гліба Бабіча (схема)
19:13
“Укренерго” організувала для ветеранів війни програму навчання та працевлаштування “Разом”
19:01
На Броварщині витратять 1,86 млн гривень на облаштування дитмайданчиків
18:49
На вулиці Богатирській у Києві до 21 квітня обмужать рух транспорту (схема)
18:36
У Броварах з'явився новий патріотичний стінопис “Обіймаю тебе, моя Україно!”
18:17
Столична влада зупинила проведення аукціону з надання в оренду Житнього ринку
18:04
У реєстрі зниклих безвісти наразі налічується понад 2 тисяч дітей
Календар подій
Підтримка армії та більше коштів на “цивільні” напрямки: Київрада внесла зміни до бюджету-2024 і Програми соцекономрозвитку
12 квітня 2024 г. 15:00
Підтримка армії та більше коштів на “цивільні” напрямки: Київрада внесла зміни до бюджету-2024 і Програми соцекономрозвитку
Столична міськрада 11 квітня 2024 року внесла чергові зміни до бюджету Києва на 2024 рік, а також відкоригувала нову Програму економічного та соціального розвитку (ПЕСР), яка розрахована на 2024-2026 роки. Точний перелік всіх коригувань буде доступний після публікації цих документіві, адже депутати і чиновники погодили внесення до відповідних проєктів рішень численних правок безпосередньо перед їх розглядом в сесійній залі. Між тим, відомо, що дохідну частину бюджету було збільшено до 75,2 млрд гривень, видаткову – до 92,5 млрд гривень. Відповідно, додаткові 995 млн гривень планується витратити по програмі “Захисник Києва”, 79,9 млн – на обладнання опорних пунктів в межах столиці, 459,3 млн гривень – на різні соціальні виплати військовослужбовцям, 30 млн гривень – напряму нададуть Міністерству оборони України в якості субвенції тощо. Не обійшлося і без збільшення витрат на “цивільні” напрямки – ще 89,4 млн було виділено на ремонтні роботи на дорогах, 50,8 млн – на реконструкцію ліфтового обладнання в багатоповерхівках і т.д. Була відповідно відкорегована і нова Програму економічного та соціального розвитку (ПЕСР), яка розрахована на 2024-2026 роки. 
Бюджет Києва дуже скромно поповнився за рахунок оренди та приватизації комунального майна у 2023 році
10 квітня 2024 г. 09:00
Бюджет Києва дуже скромно поповнився за рахунок оренди та приватизації комунального майна у 2023 році
У 2023 році столична влада продемонструвала одні з найгірших результатів наповнення бюджету за рахунок оренди і приватизації комунального майна за останні роки. Як стало відомо, від такої оренди до міської скарбниці надійшло 33,9 млн гривень, що більш ніж в половину менше планових показників, а від продажу комунальної нерухомості – 81,9 млн гривень (плюс ще 18.9 млн гривень, які були перераховані у 2024 році), що набагато менше ніж у попередні роки. Судячи з усього, причиною таких скромних надходжень до міського бюджету є і повномасштабна війна, яка знизила бізнес-активність у столиці, і систематичні порушення процедур і законодавства з боку профільних чиновників КМДА, які кожного року обходяться киянам у десятки мільйонів гривень.