четвер, 28 березня 2024 г.

“Навчання Протягом Життя”: Корисні лайфхаки від КНП “Освітня Агенція міста Києва” (частина 1)

“Навчання Протягом Життя”: Корисні лайфхаки від КНП “Освітня Агенція міста Києва” (частина 1)

КНП “Освітня Агенція міста Києва” в рамках концепції “Навчання Протягом Життя” (Life Long Learning) надала десять корисних лайфхаків як покращити своє самопочуття та зарядитися енергією.

Подписывайтесь на новости “КиевVласть”
 

  1. Сидиш за екраном монітора і не можеш зосередитися на завданні, яке займає не більше 15 хвилин. Знайомо? Твій інтелектуальний центр перенавантажений інформацією, тому не може ефективно працювати. Щоб повернути енергію, потрібно задіяти інші центри – емоції та тіло. Ти швидко відчуєш прилив енергії, якщо виділиш 15 хвилин на прогулянку на свіжому повітрі.

  2. Бувають такі завдання, над якими не хочеться працювати: важко, неприємно тощо. В тайм-менеджменті їх називають жабою. Але є лайфхак: щоб “жаба” не псувала настрій, потрібно просто “з’їсти її”, тобто на початку робочого дня виконати найнеприємніше завдання і далі займатися тим, що подобається, в гарному гуморі. З’їв жабку вранці – день буде вдалим. 

  3. Давайте згадаємо це приємне відчуття, коли співрозмовник щиро цікавиться тим, що відбувається у вашому житті. Тут діє правило Дейла Карнегі: “Дайте відчути людям їхню соціальну значимість”. Візьміть за звичку використовувати щоденник, записуючи інформацію про  співрозмовника, щоб нічого не забути перед наступною зустріччю. Так ви покажете співрозмовнику, що він є небайдужим для вас.

  4. Чи було в тебе таке, що потрібно вказати людині на її помилку, при цьому не образивши? У таких випадках використовуй метод “сендвіч”: початок та кінець розмови повинні мати позитивний характер, а середина – містити основне повідомлення. Говори спокійно, виважено, дивись співрозмовникові в очі – і ефективний результат в комунікаціях не забариться.

  5. Буває, робиш дитині звичайне зауваження, а вона засмучуєтеся та закривається від членів сім'ї. Щоб ефективно доносити свої прохання та зауваження, використовуй метод “Я-повідомлення”. Наприклад: “Я засмучений, бо просив зібрати з підлоги іграшки, а вони досі не зібрані”. Тоді дитина розуміє, що претензія виключно до ситуації, а не до самої дитини, і легше сприймає зауваження.

  6. Як змусити себе досягти цілі? Бодо Шефер вважає, що до реалізації будь-якої ідеї потрібно приступати протягом 72 годин (3 діб), інакше ваша ідея ніколи не буде реалізована. Саме в цьому і полягає правило 72 годин. Люди, які починають йти до своєї мети в перші 72 години в 99% випадків досягають успіху.

  7. Те, що ми називаємо талантом, зазвичай, є результатом системної цілеспрямованої праці. Відомий канадський письменник і журналіст Малкольм Гладуелл вивів формулу: 10 000 годин = успіх. Саме стільки потрібно часу, щоб стати професіоналом у своїй справі. Кожен може досягти великих успіхів, незважаючи на природні задатки, якщо буде наполегливо працювати тривалий час.

  8. Розчаровуєтеся, коли мрії не здійснюються? Щоб мрія стала метою, вона повинна відповідати ознаками: бути конкретною, досяжною, вимірної, обмеженою в часі, підкріпленої ресурсами і записаної на папері. Мета, на відміну від мрії, показує напрямок, в якому потрібно рухатися, щоб досягти бажаного. Роблячи крок за кроком в потрібному напрямку, ми перетворюємо мрію в реальність.

  9. Важко досягати цілей? Одна з причиним – ми дуже серйозно ставимось до процесу. Перетворіть його на гру і побачите, що досягнення цілі принесе вам задоволення. Наприклад: якщо ваша ціль виконати план продажів, то виконавши його на 100% ви можете подарувати собі спа процедури. Спробуйте використати цей метод з вашою наступною метою.

  10. Чи бувало так, що багато часу приділяєш ключовим сферам життя, але щастя не відчуваєш? Умовно поділи життя на 4 сектори: Тіло, Діяльність, Контакти, Смисли. Напиши (у відсотках) скільки зусиль вкладаєш у кожен сектор.У сумі має бути 100. Може нарешті настав час зосередитись на тому, де побачиш дефіцит?

Ці та інші корисні поради Ви можете побачити на проекті Освітнього Хабу міста Києва.

Фото: prikolno.cc

КиевVласть

Олексій Вєтров

Теги: проект, концепция, кнп, советы, освітній хаб міста києва, Освітня Агенція міста Києва, Образовательное агентство города Киева, образовательный хаб города киева, корисні поради, навчання протягом життя, обучение напротяжении жизни, Life Long Learning, лайфхаки

четвер, 28 березня 2024 г.
20:44
У Гостомелі працюватиме перевізний цифровий флюорограф
20:22
Протягом доби зафіксовано 48 бойових зіткнень, - Генштаб ЗСУ
20:02
У Києві розпочали відключати опалення в житловому секторі
19:42
Поліцейські затримали киянина, який через помсту вбив собаку колишньої дівчини
19:23
Бучу відвідала делегація з Боснії і Герцеговини
19:04
ВАКС продовжив обов'язки судді Верховного суду Князєву
18:46
КОВА максимально сприяла правоохоронним органам у затриманні “крота”, - Руслан Кравченко
18:26
Завтра у Димерській громаді частково не буде світла
18:06
Донори крові з Києва - у топі серед команд DonorUA for Teams
17:46
Новий міжнародний залізничний маршрут з Києва до Кошице планують запустити вже цього року
17:21
“Українська команда” передала батальйону “Свобода” велику партію дронів-літаків, – Палатний
17:03
Український гідрометцентр попередив про небезпечні метеорологічні явища на Київщині
16:46
Ювенальні прокурори зафіксували загибель 537 дітей внаслідок збройної агресії рф
16:26
У президентській резиденції на Липській вирішили відремонтувати каналізацію
16:06
Зеленський представив нового голову Служби зовнішньої розвідки
15:46
Для Голосіївського району столиці збираються накупити цибулин тюльпанів та нарцисів на 1,4 млн гривень
Календар подій