субота, 27 квітня 2024 г.

Ми різні – ми рівні

Ми різні – ми рівні

22 травня в Бучанському міському парку відбувся соціальний фест “Ми Різні – Ми Рівні”.

У літньому театрі парку організували конференцію, де спікери піднімали важливі питання гендерної рівності.

Материал подготовлен в рамках Проекта "Юн-Пресс-KV" 

Для дітей безкоштовно проводили майстер-класи з танців, рукоділля та математики. Міжнародна школа ментальної арифметики Indigo Mental Club приєдналася до фестивалю, щоб показати дітям китайську методику рахування, яка базується на уяві дитини. Директор школи Анна розповіла принцип роботи педагогів: “Дітей навчають користуватися спеціальними рахівницями. Потім вчать уявляти цей інструмент обчислення за допомогою дотиків. Таким чином дитина нічого не зазубрює, а розвиває логічне та креативне мислення, лівий та правий шари мозку”. Така методика спростовує поняття “технарі” та “гуманітарії”. Також директор розповіла, що маленькі українці часто займають призові місця в олімпіадах у Європі. “Школу заснувала Марина Муженовська. Наші діти – чемпіони у Дубаї, а також у Туреччині у 2019 році. Українські діти мають більш вимогливих батьків, ніж, наприклад, в Англії, тому вбачаємо такий результат. Проте, школа не надто популярна, бо батьки та діти часто не хочуть працювати над собою”, – зазначила директор школи у м.Буча. До тренінгу уяви та знань долучалися усі бажаючі від 5 років.

Подписывайтесь на новости “КиевVласть”
 

Також до фестивалю приєдналася дитячий садок та початкова школа нового покоління Malina kids. У рамках фестивалю викладачі школи вчили маленьких дотепників танцям, проводили майстер-клас творчої майстерності. Вихователі повідомили, що незабаром відкриють ще й середню школу, тому чекають усіх охочих розвиватися. Початкова школа знаходиться в м. Ірпінь, оточена навкруги лісовою територією, що має свій вплив на здоров’я вихованців.  

Також до події долучився Пластовий Вишкільний Центр. Для відвідувачів рукодільниця та журналістка Юлія проводила майстер-клас “Ангелик-охоронець”. Кожен міг спробувати зробити свою прикрасу інтер’єру. Під час роботи над ангелом Юлія розповідала відвідувачам про міфи та легенди, які пов’язані з оберегами. Наприклад про те, що двері та паркан будівлі люди вигадали, аби нечисті сили не змогли потрапити у домівку. Зараз,звичайно, сучасна наука спростовує такі повір’я, проте люди сивої давнини пояснювали явища природи саме міфами і тому вигадували різні орнаменти на захист себе та своєї оселі.

Материал подготовлен в рамках Проекта "Юн-Пресс-KV" 

КиевVласть

Валерія Томашевська, ІТА «ЮН-ПРЕС»

Теги: новости киева, буча, фестиваль, юн-пресс, ми різні ми рівні

середа, 17 квітня 2024 г.
18:19
УВАГА!!! КиївВлада переїхала на новий домен
п'ятниця, 12 квітня 2024 г.
20:56
“Українська команда” передала велику партію дронів-літаків легендарному батальйону “Ахіллес”, - Палатний
20:51
Ексміністр оборони Резніков став директором безпекових і оборонних програм в ГО “Український інститут майбутнього”
20:45
Начальник КОВА Руслан Кравченко у Чернівцях взяв участь у Конгресі місцевих та регіональних влад при Президентові України
20:34
На київській ТЕЦ-5 встановлять додаткові генератори
20:20
В Україну повернули тіла 99 полеглих захисників
20:02
У Києві з суботи відновлює роботу автобус № 7 (схема)
19:54
На Бахмутському та Новопавлівському напрямках відбито понад 40 атак, загалом на фронті 81 боєзіткнення, - Генштаб ЗСУ
19:43
Представники громадськості вимагають припинити переслідування антикорупційних активістів та журналістів-розслідувачів
19:31
Відзавтра, 13 квітня, столичний автобус № 35 подовжить свій маршрут до вулиці Гліба Бабіча (схема)
19:13
“Укренерго” організувала для ветеранів війни програму навчання та працевлаштування “Разом”
19:01
На Броварщині витратять 1,86 млн гривень на облаштування дитмайданчиків
18:49
На вулиці Богатирській у Києві до 21 квітня обмужать рух транспорту (схема)
18:36
У Броварах з'явився новий патріотичний стінопис “Обіймаю тебе, моя Україно!”
18:17
Столична влада зупинила проведення аукціону з надання в оренду Житнього ринку
18:04
У реєстрі зниклих безвісти наразі налічується понад 2 тисяч дітей
Календар подій
Підтримка армії та більше коштів на “цивільні” напрямки: Київрада внесла зміни до бюджету-2024 і Програми соцекономрозвитку
12 квітня 2024 г. 15:00
Підтримка армії та більше коштів на “цивільні” напрямки: Київрада внесла зміни до бюджету-2024 і Програми соцекономрозвитку
Столична міськрада 11 квітня 2024 року внесла чергові зміни до бюджету Києва на 2024 рік, а також відкоригувала нову Програму економічного та соціального розвитку (ПЕСР), яка розрахована на 2024-2026 роки. Точний перелік всіх коригувань буде доступний після публікації цих документіві, адже депутати і чиновники погодили внесення до відповідних проєктів рішень численних правок безпосередньо перед їх розглядом в сесійній залі. Між тим, відомо, що дохідну частину бюджету було збільшено до 75,2 млрд гривень, видаткову – до 92,5 млрд гривень. Відповідно, додаткові 995 млн гривень планується витратити по програмі “Захисник Києва”, 79,9 млн – на обладнання опорних пунктів в межах столиці, 459,3 млн гривень – на різні соціальні виплати військовослужбовцям, 30 млн гривень – напряму нададуть Міністерству оборони України в якості субвенції тощо. Не обійшлося і без збільшення витрат на “цивільні” напрямки – ще 89,4 млн було виділено на ремонтні роботи на дорогах, 50,8 млн – на реконструкцію ліфтового обладнання в багатоповерхівках і т.д. Була відповідно відкорегована і нова Програму економічного та соціального розвитку (ПЕСР), яка розрахована на 2024-2026 роки. 
Бюджет Києва дуже скромно поповнився за рахунок оренди та приватизації комунального майна у 2023 році
10 квітня 2024 г. 09:00
Бюджет Києва дуже скромно поповнився за рахунок оренди та приватизації комунального майна у 2023 році
У 2023 році столична влада продемонструвала одні з найгірших результатів наповнення бюджету за рахунок оренди і приватизації комунального майна за останні роки. Як стало відомо, від такої оренди до міської скарбниці надійшло 33,9 млн гривень, що більш ніж в половину менше планових показників, а від продажу комунальної нерухомості – 81,9 млн гривень (плюс ще 18.9 млн гривень, які були перераховані у 2024 році), що набагато менше ніж у попередні роки. Судячи з усього, причиною таких скромних надходжень до міського бюджету є і повномасштабна війна, яка знизила бізнес-активність у столиці, і систематичні порушення процедур і законодавства з боку профільних чиновників КМДА, які кожного року обходяться киянам у десятки мільйонів гривень.