Мандри культурним простором: Андрій Іванов та гурт “Завжди зелений” (відео)
Три види діяльності, без яких не може обійтись жодна цивілізація: культура, освіта та охорона здоров’я. Без цих напрямів все інше або не має сенсу, або майже не реалізуємо в сучасному світі. Знайомтесь: Андрій Іванов (на фото) – художній керівник гурту “Завжди зелений” (власний репертуар, західна рок-класика та класика радянського періоду, фольклор), заслужений артист та діяч естрадного мистецтва України, композитор, звукорежисер, музикант, перукар, благодійник, душа будь-якої кампанії.
Про творчість Андрія Іванова – в авторському матеріалі Юрія Тимофєєва для KV.
Андрій Іванов народився в сім’ї відомого тромбоніста Володимира Іванова та його дружини Лариси Іванової. Його перші кроки на сцені відбулись в 1990-х рр, хоча записів та згадок того періоду майже не збереглося.
Я познайомився з Андрієм Івановим випадково, але ця випадковість стала початком міцної чоловічої дружби, навіть братерства. В 2017 році ми великою командою Русанівки (район Києва) робили шість проєктів Громадського бюджету столиці, об’єднаних в єдиний пул. Аби зібрати голоси під ці проєкти (всі вони стали в той сезон переможцями) мною був придуманий конкурс художньої самодіяльності “Відновимо Русанівку разом”, учасниками якого стали учні чотирьох шкіл (гімназія №136, СЗШ №№ 137, 182 та Русанівський ліцей). Саме під ці школи робився один з шести проєктів (№321 “Русанівка – теплі школи”).
Де конкурс – має бути журі і, бажано, професійне. В якості члена такого журі нам вдалося залучити Андрія – і саме з цього моменту почалися наші дружні та творчі стосунки.
“Відновимо Русанівку разом”, частина перша
“Відновимо Русанівку разом”, частина друга
Але Андрій прославився не тільки участю в журі місцевого конкурсу. І не тільки тим, що він першокласний перукар, до якого їдуть і старі, і молоді – з усіх районів столиці. Бо головне його досягнення – це музика. В 2016 році він створив власний гурт з влучною назвою “Завжди зелений”, до складу якого сьогодні входять:
-
Андрій Іванов, лідер гурту, автор музики і деяких текстів власного репертуару колективу, аранжування, звукорежисура, вокал, гітара, перкусія;
-
Ольга Бистрякова (дружина відомого композитора Володимира Бистрякова), заслужена артистка України, вокал, бек-вокал, приєдналася до гурту у 2020 році;
-
Єгор Іванов (син Андрія Іванова), перкусія, вокал;
-
Володимир Вєтліч, бас-гітара, звукорежисура, вокал;
-
Валерій Костенюк, соло-гітара, вокал;
-
Микола Джулай, ударні;
-
Михайло Стельмах, ударні;
-
Олександр Сошальский, клавішні;
-
Олександр Резцов, клавішні;
-
Сергій Белінсон, клавішні;
-
Ігор Рудий, заслужений артист України, саксофон;
-
Рінат Імвмендінов, тромбон;
-
Віталій Немирович, труба.
Адміністратором гурту є дружина Андрія – Олена Іванова. Завдяки Андрію, я став продюсером, агентом, відеооператором, відеорежисером, фотографом та піар-менеджером його особисто та “Завжди зеленого”. На сайті гурту можна знайти чимало відеозаписів, в тому числі – концертних.
Назвати музичну спрямованість гурту достатньо важко. В їх репертуарі рок-класика (в основному іноземні балади), радянська класика, іноді народний фольклор, і, звісно - музика самого Андрія, яка складає до половини репертуару, а стилем тяжіє до рок-н-роллу, на кшталт “Кіно”, “Машини часу”, “Бітлз” тощо.
“Завжди зелений” часто дає благодійні концерти.
Концерт гурту “Завжди зелений” для Українського товариства сліпих, 17.06.2021 року, вул. Фанерна, 4
Гурт часто дає квартирники у власній студії (підвал на Русанівській набережній, 16), в яких приймають участь і інші артисти: перший соліст легендарного колективу ВІА “Кобза” Валерій Вітер; народний артист України, гітарист Валерій Петренко; Володимир Бистряков; талановитий бард Іванна Братусь та ін.
У великих концертах Андрія Іванова засвітилися відомі українські зірки: Іво Бобул, Катя Бужинська, Валерій Чигляєв, Тетяна Піскарьова, Оксана Вояж тощо. Для багатьох із них Андрій написав пісні.
Андрій веде і окрему від гурту благодійну діяльність, підтримуючи молоді таланти в тому числі.
Він здійснив аранжування пісні архітектора Сергія Головача “Город помнит”, виступив на святкуванні Дня народження Русанівки, прийняв участь в капустнику на замовлення бібліотеки Київського національного університету будівництва та архітектури МОН України, виступив на закритій вечірці в бібліотеці ім. Володимира Маяковського Центральної бібліотечної системи Дніпровського району Києва з приводу Міжнародного жіночого Дня тощо.
Крім того, Андрій, як перукар, постійно їздить по дитячим будинкам, де виховуються діти з вадами здоров’я, та влаштовує там безкоштовні салони краси.
“Город помнит”
День народження Русанівки
Капустник бібліотеки Київського національного університету будівництва та архітектури МОН України
Вечірка в бібліотеці ім. Володимира Маяковського Центральної бібліотечної системи Дніпровського району Києва
Є лише одна проблема, на жаль, типова для нашої держави: ці люди невідомі широкому загалу. Але їх музика набагато чистіша, світліша і змістовніша, ніж та, що часто крутять вітчизняні радіостанції та телеканали. Тому слухайте та насолоджуйтесь, а за нагоди – приходьте на концерти. За анонсами концертів можна слідкувати на Facebook-сторінці “Творчі вечори Андрія Іванова”.
Читайте: Ключ до всіх дверей
Фото: Facebook-сторінки Андрія Іванова