п'ятниця, 3 травня 2024 г.

Ключ до всіх дверей

Ключ до всіх дверей

Наразі в Українському Культурному Фонді завершується реалізація проєктів за програмою "Розвиток Кінопроєктів". Одним з проєктів є розробка сценарію до фільму-казки "Ключ до всіх дверей", основою для якого стала книга з однойменною назвою письменниці Олександри Орлової. 

Про це KV розповіла продюсерка фільму Наталія Яковлева.

Подписывайтесь на новости “КиевVласть”
 

Амбітний проєкт втілює в життя команда продакшн компанії "Банк Ідей". Як зазначають продюсери фільму, в казці поєднаються наука та магія, реальні люди та автентичні казкові герої. Стрічка зачіпає гостру й актуальна тему освіти, самоосвіти і ставлення до знань, як до інструменту створення свого майбутнього. 

Спеціально до фільму відомий художник-ілюстратор Олександр Кукушкін розробляв образи казкових героїв в стилі стімпанк, серед яких Козак Мамай, Змій, Водяник, біла Відьма та інші. Також творці відмічають, що нарешті український глядач отримав шанс побачити на екранах Залізноносу бабу та Микиту Кожум'яку.

Подписывайтесь на новости “КиевVласть” в Телеграм

За сюжетом фільму, до рук 11-річної дівчинки Віри потрапляє чарівний ключ, що має магічну силу відчиняти двері навіть в казкові світи. Вона знайомиться з юним 12-річним князем Маркусом – правителем казкових світів, які він хоче врятувати від злого чаклуна Клавіса. Чаклун переслідує Віру, щоб відібрати в неї ключ і підкорити собі всі чарівні світи. За допомогою ключа і своїх наукових знань Віра намагається допомогти Маркусу і зачаклованим жителям світів, але сили не рівні...

Режисером майбутнього фільму заявлена Антоніна Готфрід – українська режисерка, яка вже має досвід роботи з дітьми.

Команда проєкту сподівається, що продюсери знайдуть фінансування на виробництво цього яскравого фільму, прем'єра якого відбудеться у найближчий рік – два.

Нагадаємо, Український культурний фонд ‒ державна установа, створена у 2017 році, на підставі відповідного Закону України, з метою сприяння розвитку національної культури та мистецтва в державі, забезпечення сприятливих умов для розвитку інтелектуального та духовного потенціалу особистості і суспільства, широкого доступу громадян до національного культурного надбання, підтримки культурного розмаїття та інтеграції української культури у світовий культурний простір. Підтримка проєктів Українським культурним фондом здійснюється на конкурсних засадах.

ТОВ "Банк Ідей" – продакшн компанія, що була заснована у 2019 році та спеціалізується на виробництві художніх та документальних фільмів, серіалів та телевізійних передач.

Читайте: Украинский культурный фонд объявил перечень программ на 2022 год

Фото: власність ТОВ "Банк Ідей"

КиевVласть

Теги: украинский культурный фонд, ключ от всех дверей, развитие кинопроектов, александра орлова, наталья яковлева

середа, 17 квітня 2024 г.
18:19
УВАГА!!! КиївВлада переїхала на новий домен
п'ятниця, 12 квітня 2024 г.
20:56
“Українська команда” передала велику партію дронів-літаків легендарному батальйону “Ахіллес”, - Палатний
20:51
Ексміністр оборони Резніков став директором безпекових і оборонних програм в ГО “Український інститут майбутнього”
20:45
Начальник КОВА Руслан Кравченко у Чернівцях взяв участь у Конгресі місцевих та регіональних влад при Президентові України
20:34
На київській ТЕЦ-5 встановлять додаткові генератори
20:20
В Україну повернули тіла 99 полеглих захисників
20:02
У Києві з суботи відновлює роботу автобус № 7 (схема)
19:54
На Бахмутському та Новопавлівському напрямках відбито понад 40 атак, загалом на фронті 81 боєзіткнення, - Генштаб ЗСУ
19:43
Представники громадськості вимагають припинити переслідування антикорупційних активістів та журналістів-розслідувачів
19:31
Відзавтра, 13 квітня, столичний автобус № 35 подовжить свій маршрут до вулиці Гліба Бабіча (схема)
19:13
“Укренерго” організувала для ветеранів війни програму навчання та працевлаштування “Разом”
19:01
На Броварщині витратять 1,86 млн гривень на облаштування дитмайданчиків
18:49
На вулиці Богатирській у Києві до 21 квітня обмужать рух транспорту (схема)
18:36
У Броварах з'явився новий патріотичний стінопис “Обіймаю тебе, моя Україно!”
18:17
Столична влада зупинила проведення аукціону з надання в оренду Житнього ринку
18:04
У реєстрі зниклих безвісти наразі налічується понад 2 тисяч дітей
Календар подій
Підтримка армії та більше коштів на “цивільні” напрямки: Київрада внесла зміни до бюджету-2024 і Програми соцекономрозвитку
12 квітня 2024 г. 15:00
Підтримка армії та більше коштів на “цивільні” напрямки: Київрада внесла зміни до бюджету-2024 і Програми соцекономрозвитку
Столична міськрада 11 квітня 2024 року внесла чергові зміни до бюджету Києва на 2024 рік, а також відкоригувала нову Програму економічного та соціального розвитку (ПЕСР), яка розрахована на 2024-2026 роки. Точний перелік всіх коригувань буде доступний після публікації цих документіві, адже депутати і чиновники погодили внесення до відповідних проєктів рішень численних правок безпосередньо перед їх розглядом в сесійній залі. Між тим, відомо, що дохідну частину бюджету було збільшено до 75,2 млрд гривень, видаткову – до 92,5 млрд гривень. Відповідно, додаткові 995 млн гривень планується витратити по програмі “Захисник Києва”, 79,9 млн – на обладнання опорних пунктів в межах столиці, 459,3 млн гривень – на різні соціальні виплати військовослужбовцям, 30 млн гривень – напряму нададуть Міністерству оборони України в якості субвенції тощо. Не обійшлося і без збільшення витрат на “цивільні” напрямки – ще 89,4 млн було виділено на ремонтні роботи на дорогах, 50,8 млн – на реконструкцію ліфтового обладнання в багатоповерхівках і т.д. Була відповідно відкорегована і нова Програму економічного та соціального розвитку (ПЕСР), яка розрахована на 2024-2026 роки. 
Бюджет Києва дуже скромно поповнився за рахунок оренди та приватизації комунального майна у 2023 році
10 квітня 2024 г. 09:00
Бюджет Києва дуже скромно поповнився за рахунок оренди та приватизації комунального майна у 2023 році
У 2023 році столична влада продемонструвала одні з найгірших результатів наповнення бюджету за рахунок оренди і приватизації комунального майна за останні роки. Як стало відомо, від такої оренди до міської скарбниці надійшло 33,9 млн гривень, що більш ніж в половину менше планових показників, а від продажу комунальної нерухомості – 81,9 млн гривень (плюс ще 18.9 млн гривень, які були перераховані у 2024 році), що набагато менше ніж у попередні роки. Судячи з усього, причиною таких скромних надходжень до міського бюджету є і повномасштабна війна, яка знизила бізнес-активність у столиці, і систематичні порушення процедур і законодавства з боку профільних чиновників КМДА, які кожного року обходяться киянам у десятки мільйонів гривень.