четверг, 2 апреля 2020 г.

Карантинне чтиво: 5 книжок на кожен день

Карантинне чтиво: 5 книжок на кожен день

Найкращий спосіб провести час вдома з користю – прочитати улюблену книгу чи відкрити для себе нового автора. Видання КиевVласть пропонує читачам добірку книжок-бестселерів, які довзолять відволіктись від турбот і зануритись у захопливий світ літературного слова. 

“Заповіти” (The Testaments)

Автор: Маргарет Етвуд 

Рік: 2019

Продовження культової антиутопії “Оповідь Служниці” канадської письменниці-лауреата Букерівської премії. У новому романі читачі переносяться у часи Гілеаду – тоталітарної релігійної держави, яка захопила владу у майбутньому. Залишивши по собі низку питань у попередньому романі, письменниця намагається відповісти на головну загадку – як відбулось падіння режиму. Аби розповісти читачам про це, авторка описує світ майбутнього очима трьох жінок, чиї долі тісно переплітаються. Одна з них – молода дівчина, яка народилась у Гілеаді. Інша – мешкає у Канаді, проте пов’язана з новим режимом. А третя – сумнозвісна Тітка, яка допомагала створювати закони Гілеаду. Також по книжці зняли серіал, який отримав велику кількість престижних нагород. Наразі книгу можна придбати лише в оригіналі англійською мовою. Українських переклад очікується у квітні-травні цього року.

“Серотонін” (Sérotonine)

Автор: Мішель Уельбек

Рік: 2019

Як відомо, серотонін – це гормон щастя. Проте що робити, коли його так не вистачає у нашому житті? Скандальный французький письменник Мішель Уельбек намагається відповісти на це питання. Як і у більшості його романів, головний герой Уельбека – чоловік середнього віку, який відчув на собі тягар минулих років та острах щодо невідомого майбутнього. Страждаючий від нестачі любові і тепла, гедоніст Клод шукає втіхи у солодких спогадах про своїх супутниць. Дуже часто думки героя переплітаються з реальними подіями, створюючи складний, проте відвертий сюжет. Книгу можна прочитати французькою, англійською та російською.

“Чужинець” (The Outsider)

Автор: Стівен Кінг 

Рік: 2018

Король жахів Стівен Кінг пропонує читачам зануритись у захоплюючий та водночас лякаючий сюжет свого нового роману. У невеличкому американському містечку відбувається жорстоке вбивство маленького хлопчика. Всі мешканці налякані, а поліція не уявляє, хто б міг таке зробити. Раптом, з’являються свідки, які бачили хлопця у компанії тренера міської команди по бейсболу. Всі докази з місця злочину свідчать про те, що саме він вбив хлопчика. Поліція арештовує підозрюваного. Лише одна деталь заводить усіх у глухий кут – на час смерті хлопця, тренер перебував в іншому місті. Нещодавно відбулася прем’єра серіалу по книжці від HBO. Книгу можна прочитати англійською та російською мовами.

“Жінка у вікні” (The woman in the window)

Автор: Е. Дж. Фінн

Рік: 2018

Моторошний триллер розповість історію самотньої жінки Анни, яка мешкає у Нью-Йорку. Вона страждає від параної, а тому не може вийти назовні. Так і проходять дні, тижні і місяці. Одного разу до сусіднього будинку переїжджає подружжя з сином. Нові сусіди ведуть розмірений спосіб життя – те, до чого так звикла Анна. З цього моменту, вона споглядає за сусідами через вікно. Поки одного вечора не стає свідком того, чого їй не варто бачити. Параноя жінки виходить з-під контролю. Їй здається, що за нею стежать і навіть її власна оселя вже не є безпечною. Цього року планується прем’єра фільму за мотивами книжки з Емі Адамс у головній ролі. Книгу можна прочитати мовою оригіналу і в українському перекладі.

“Щиголь” (The Goldfinch)

Автор: Донна Тартт

Рік: 2013

Третій роман американської письменниці Донни Тартт побачив світ ще у 2013 році. Нещодавно відбулась прем’єра екранізації книги, яка дала змогу побачити улюблених героїв на великому екрані. Сюжет роману починається з молодого парубка Тео, який втрачає свою матір у жахливій трагедії, але дивом рятується сам. Все, що залишилось від неї – маленька, проте заворожуюча картина, яка відсилає хлопчика у загадкових світ мистецтва. Ця нескінченна подорож лабіринтами пам’яті продовжується і у дорослому віці. Однак Тео навіть не уявляє, які потаємні та небезпечні манівці йому доведеться зустріти на своєму шляху. Книгу можна прочитати англійською і українською.

Фото: blog.hubspot.com

КиевVласть

Наталья Гринченко

Теги: карантин, стиль, що читати, книжки, бестселери

четверг, 2 апреля 2020 г.
19:22
Хроники коронавируса в Украине: обновляется
20:45
Премию “Киевская пектораль” вручили в дистанционном режиме (видео)
20:35
Науменко хочет на период карантина не оценивать работу лифтов (документ)
20:24
Экс-министр финансов Уманский считает, что его уволили из-за борьбы с хищениями НДС
20:04
Советник мэра Бахматов хочет собрать 10,6 млн гривен на 17-ю горбольницу для борьбы с COVID-19
19:45
КП “Информатика” заплатило очередные 300 млн гривен за автоматизацию внешнего освещения Киева
19:24
Под Тетиевым на Киевщине активисты поймали фуру со львовским мусором (фото)
19:02
Советник Кличко утверждает, что в Киеве специальный мониторинговый центр контролирует соблюдение гражданами самоизоляции
18:45
Власти Киевщины обещают до 5 мая выплатить матпомощь ветеранам войны и жертвам нацистских преследований
18:24
“Киевпастранс” обязан перевозить медперсонал для приема больных с подозрением на COVID-19 (документ)
18:06
Кличко попросили отчитаться о целесообразности доставки из Китая малочувствительных экспресс-тестов на коронавирус
17:47
В Киеве неизвестные ворвались офис Госрезерва и требовали отчитаться о распределении медицинских масок
17:26
Перечень киевских больниц для приема больных с подозрением на COVID-19 (документ)
17:04
Служебную квартиру в столице стоимостью 3 млн гривен через суд вернули в собственность государства
16:44
На столичном Крещатике на выходных частично ограничат движение (схема)
16:26
СБУ предотвратила на Киевщине торговлю оружием и боеприпасами из зоны ООС (фото, видео)
Календарь событий