четверг, 28 мая 2020 г.

Карантинне чтиво: 5 книг про кохання за часів чуми

Карантинне чтиво: 5 книг про кохання за часів чуми

Найкращий спосіб провести час вдома з користю – прочитати улюблену книгу чи відкрити для себе нового автора. Видання КиевVласть пропонує читачам добірку книжок, які дозволять відволіктись від турбот і зануритись у захопливий світ літературного слова. 

“Декамерон” (Decameron)

Автор: Джованні Боккаччо

Рік: 1351

Одна з найвідоміших збірок оповідей на запропоновану тему складається зі ста історій, які розповідають десять знатних чоловіків і жінок. Сховавшись від “Чорної Смерті” на розкішній віллі біля Флоренції, молоді люди розважають одне одного цікавими і навіть пікантними історіями. Більшість оповідей своїх персонажів Боккаччо запозичив у фольклору та міфів. Однак занурившись у реалії середньовічної Італії, автор прослідковує прямий зв’язок між своїми героями та тематикою історій. Деяких з них вражають читачів своєю відвертістю, інші – відкриваються потаємні сторони людської природи.

“Чума” (La Peste)

Автор: Альбер Камю

Рік: 1947

У легендарному романі французький письменник досліджує межі абсурду та екзистенційного пошуку. Оповідь відбувається від особи доктора, який стає свідком епідемії чуми у невеличкому містечку в Африці. Герой підкреслено об’єктивно описує все, що відбувається навкруги, включаючи кількість смертей та симптоми хвороби. Таке зображення подій контрастує з панікою довкола і надає історії іронічний відтінок. Цікавим також є те, що головний герой до останнього не піддається масовій істерії, навіть коли довкола нього починають гинути люди.

“Кохання під час холери” (El amor en los tiempos del cólera)


Автор: Ґабріель Ґарсія Маркес

Рік: 1985

Книга видатного колумбійського письменника розповість про захоплюючу історію кохання, якому непідвладні час, простір та життєві негаразди. Молода дівчина не відповіла взаємністю другу дитинства, який без пам’яті закохався у неї. Натомість, дівчина вийшла заміж за відомого доктора. Історія розвивається таким чином, що кохання молодого парубка стає сильнішим за будь-які перепони. У долі свої плани на головних героїв. Особливо напруженим сюжет стає під час епідемії чуми, яка забирає життя тисячі людей.

“Протистояння” (The Stand)

Автор: Стівен Кінг

Рік: 1978

Роман складається з трьох частин. Читач поступово знайомиться з розвитком подій разом з головними героями твору. Спочатку, внаслідок нещасного випадку, звільняють смертельно небезпечний вірус, який розробили у якості біологічної зброї. Эксперимент призвів до трагічних подій і справжньої пандемії, котра забрала життя багатьох людей. Крізь художній дискурс, автор описує низку трагедій – розпад суспільства, втрату близьких та жорстоку боротьбу за виживання.

“Инферно” (Inferno)

Автор: Стівен Кінг

Рік: 2013

Професору історії та спеціалісту по символам Роберту Ленгдону доведеться рятувати людство від небезпечного вірусу. Його розробив божевільний геній та мільярдер, який передрік загибель планети від перенаселення. Аби запобігти цьому, він винайшов біологічний вірус, який впливає на репродуктивну систему людини і викликає безпліддя. Таким чином, у разі тотального зараження, половина людства зникла б і це вирішило б проблему цивілізації. Професору доведеться не лише зустрітись з наслідками цього плану, але й зазирнути у своє минуле, щоб знайти шлях до порятунку всього людства.

Фото: 1zoom.net

КиевVласть

Наталія Грінченко

Теги: карантин, стиль, що читати, книжки, бестселери

четверг, 28 мая 2020 г.
08:46
Хроники коронавируса в Украине: обновляется
20:45
В пятницу, 29 мая, в шести районах Киева пройдут ярмарки (адреса)
20:34
В столичном парке “Победа” открыли уникальную цветочную выставку (фото)
20:24
Киевляне стали больше платить за вывоз мусора из-за заваренных мусоропороводов
20:14
Кабмин утвердил перспективные планы формирования территорий общин последних трех областей, президент доволен
20:03
В Украине вскоре появится еще одно министерство - по вопросам военно-промышленной политики
20:02
Финансовых контролеров КГГА просят проверить сделку по реконструкции Троещины почти на четверть млрд гривен
19:43
На Киевщине уплата ресурсных платежей с начала года составила почти 80 млн гривен
19:27
Вандалы разбили гранитную шахматную доску в фитнес-парке “Озеро Лебединое” на столичных Позняках (фото)
19:03
В Украине начали одновременно оформлять ID-карту и присваивать номер налогоплательщика по достижению 14-летнего возраста
18:42
В Соломенском районе уже завершают асфальтирование половины из запланированных придомовых территорий - Вячеслав Непоп
18:26
“Укрзализныця” анонсировала начало продажи билетов на 42 поезда с 1 июня
18:01
Придомовые территории и лестницы в многоэтажках столичного Подола будут убирать до конца года за 8,8 млн гривен (адреса)
17:43
В карантин киевляне стали больше интересоваться покупкой трехкомнатных квартир, - KAN
17:26
В воскресенье, 31 мая, в Киеве и Киевской области официально начинается рыболовный сезон
17:01
Инвесторы строек банка “Аркада” пойдут маршем к офису Зеленского
Календарь событий