п'ятниця, 29 березня 2024 г.

Афіша Національної філармонії України на січень 2020

Афіша Національної філармонії України на січень 2020

Цього місяця Національна філармонія України запрошує поціновувачів інструментальної музики на концерти відомих виконавців. На гостей чекають класичні мелодії, музичні варіації та знайомі мотиви. Видання КиевVласть пропонує своїм читачам дізнатись, які музичні виступи варто відвідати.

4 січня, субота 

Шопен та Ліст 

Фортепіанні твори класиків ХІХ століття – поляка Фридерика Шопена та угорця Ференца Ліста звучатимуть у виконанні піаністки Лариси Деордієвої. Шопен і Ліст – сучасники. Вони – різні за стилем як композитори і за манерою виконання як піаністи. Кожен із них мав свою долю і стали реформаторами в історії музики. Перший відділ представить лише витончені вальси Фридерика Шопена, а в другому відділі, зокрема, можна порівняти ноктюрни Шопена і Ліста.

Початок: 19:00

Квитки: від 70 грн.

Подписывайтесь на новости “КиевVласть”
 

5 січня, неділя 

Концерт Неоніли Лагодюк

Сьогодні піаністка Неоніла Лагодюк – ще й знана українська композиторка, яка пише музику в різних стилях. В її творчому доробку – понад 500 класичних, естрадних, джазових фортепіанних композицій, а також – композицій для саксофона з оркестром, концерти для труби і для саксофона, рапсодія для двох роялів та кілька збірок пісень, музика до кінофільмів. Також, вона є автором різноманітних збірок джазової та естрадної музики, спрямованих на розвиток музичних здібностей та виконавської техніки.

Початок: 19:00

Квитки: від 80 грн.

9 січня, четвер 

Різдвяний концерт

 “Янголи, знижайтеся!” – так називається різдвяний концерт ансамблю “Хорея Козацька”. Справжнім подарунком для душі і серця стане програма концерту, де звучатиме старовинна духовна музика. А саме – церковні гімни-монодії до Різдва Христового, різдвяні канти із Почаївського Богогласника. “Хорея Козацька” існує вже майже п’ятнадцять років. Ансамбль виконує музику давніх епох – від середньовічної монодії до романсу ХХ століття. Переважно, це твори епічної традиції, але й лірики не бракує.

Початок: 19:00

Квитки: від 70 грн.

11 січня, субота 

Концерт Сари Чен

Американська піаністка Сара Чен виступить із сольним концертом. У цей вечір звучатимуть твори класиків ХІХ та ХХ століть – поляка Фридерика Шопена, французів Клода Дебюссі та Моріса Равеля, іспанців Мануеля де Фалья, Енріке Гранадоса та Ісаака Альбеніса. Якщо в другому відділі звучатиме романтична музика Фридерика Шопена, якому в лютому 2020 року виповнилося б 210, то в першому – витончена французька музика та колоритна музика Іспанії. 

Початок: 19:00

Квитки: від 70 грн.

15 січня, середа 

“Київські солісти” та “Rulla Voita”

Разом із ансамблем “Київські солісти” виступить “Rulla Voita”. “Rulla Voita” – це дует артистів Національного заслуженого академічного симфонічного оркестру України, скрипальки Олександри Васильєвої та перкусіоніста Дмитра Ульянова. Концерт Антоніо Вівальді, який звучатиме цього вечора, написано італійським композитором для соло двох скрипок, а у версії “Rulla Voita” вперше в Україні звучав у Хмельницькому 2019 року.

Початок: 19:00

Квитки: від 80 грн.

17 січня, п’ятниця 

Музика Івана Карабиця

На цьому концерті звучатиме музика сучасного українського композитора Івана Карабиця. А саме звучатимуть твори, написані Іваном Федоровичем від 1970-х років, у виконанні Національного ансамблю солістів “Київська камерата”. Іван Карабиць – сучасник “школи київського авангарду”. Він написав симфонії, оперу-ораторію “Київські фрески”, хорові, камерно-інструментальні та камерно-вокальні твори, естрадні пісні, музику до кінофільмів та театральних вистав. 

Початок: 19:00

Квитки: 200 грн.

18 січня, субота 

Київський камерний оркестр 

Цього вечора звучатиме музика ХХ та ХХІ століть у виконанні легендарного Київського камерного оркестру під орудою Наталії Пономарчук та кларнетиста Томаса Мазура й альтиста Андрія Чопа. Дмитро Шостакович називав його одним із найвидатніших митців ХХ століття. На творчість піаніста й композитора Мечислава Вайнберга саме музика Шостаковича мала великий вплив. Кожна із його камерних симфоній розвиває теми ранніх творів і ставить їх в новий контекст, а четверта не є винятком. Цього разу соло виконає кларнетист Томас Мазур.

Початок: 19:00

Квитки: від 80 грн.

22 січня, середа

Музика класиків

На концерті звучатиме музика класиків ХІХ та ХХ століть – Антоніна Дворжака й Дмитра Шостаковича, та українського композитора Євгена Станковича. Обидва відчули на собі “тиск” епохи Сталіна… Але, незважаючи на історичні умови, залишились вірними собі. Можливо, саме тому їхня музика вплинула на формування майже всіх молодших композиторів, зокрема, й на Євгена Станковича. На думку молодого, але вже відомого, віолончеліста Артема Полуденного, перший віолончельний концерт Шостаковича – це, насамперед концентрат емоцій, думок, переживань людини, яка жила і творила в середині ХХ століття.

Початок: 19:00

Квитки: від 80 грн.

24 січня, п’ятниця

Концерт “Пори року”

Київський камерний оркестр представить один із найпопулярніших творів бароко – “Пори року” Антоніо Вівальді. Взагалі, пори року – одна із улюблених тем для багатьох митців. Зокрема, у музиці до цієї теми зверталися класики різних епох – італієць Антоніо Вівальді, австрієць Йозеф Гайдн, аргентинець Астор П’яццолла, а також – сучасний український композитор Золтан Алмаші. Програму концерту доповнить “Спогад про Флоренцію” Петра Чайковського, музику якого кияни любили слухати ще за життя композитора.

Початок: 19:00

Квитки: від 80 грн.

28 січня, вівторок 

Рок-хіти у виконанні духового оркестру

“Queen”, “Scorpions”, “Aerosmith”, “Led Zeppelin”, “AC/DC”, “Deep Purple”. Хто із нас не зростав із цією музикою? А тепер уявіть, що хіти світової рок-музики звучатимуть у виконанні духового оркестру. Олексій Вікулов, диригент Національного академічного духового оркестру України, вже неодноразово практикував такий формат концертів на сцені Національної філармонії, і щоразу переконувався, що він має шалений успіх у столичної публіки. На всіх концертах “Легенди року” був аншлаг.

Початок: 19:00

Квитки: від 100 грн.

Детальніше про концерти можна дізнатись на сайті Національної філармонії України. 

КиевVласть

Наталья Гринченко

Теги: стиль, концерти, розваги, сімейний відпочинок, класична музика, національна філармонія україни

п'ятниця, 29 березня 2024 г.
11:01
29 комунальних медзакладів столиці підключено до Реєстру територіальної громади, - КМДА
10:47
Голосіївська окружна прокуратура через суд вимагає повернути державі приміщення вартістю понад 6,7 млн гривень
10:28
Унаслідок нічної атаки рф пошкоджено енергетичну інфраструктуру в шести областях, - Шмигаль
10:04
На Київщині внаслідок падіння уламків пошкоджені два приватні будинки, - Руслан Кравченко
09:42
Київ збільшив вартість транспортної карти до 75 гривень з 1 квітня
09:23
Масована атака рф: українські захисники знищили 58 БПЛА та 26 ракет
09:06
На Новопавлівському напрямку в районах пунктів Новомихайлівка, Георгіївка, Урожайне противник атакував 22 рази, - Генштаб ЗСУ
четвер, 28 березня 2024 г.
20:44
У Гостомелі працюватиме перевізний цифровий флюорограф
20:22
Протягом доби зафіксовано 48 бойових зіткнень, - Генштаб ЗСУ
20:02
У Києві розпочали відключати опалення в житловому секторі
19:42
Поліцейські затримали киянина, який через помсту вбив собаку колишньої дівчини
19:23
Бучу відвідала делегація з Боснії і Герцеговини
19:04
ВАКС продовжив обов'язки судді Верховного суду Князєву
18:46
КОВА максимально сприяла правоохоронним органам у затриманні “крота”, - Руслан Кравченко
18:26
Завтра у Димерській громаді частково не буде світла
18:06
Донори крові з Києва - у топі серед команд DonorUA for Teams
Календар подій