понеділок, 6 травня 2024 г.

Зеленський у Радбезі ООН назвав умови завершення війни

Зеленський у Радбезі ООН назвав умови завершення війни

У середу, 20 вересня, президент України Володимир Зеленський взяв участь у засіданні Ради Безпеки ООН на якій обговорювалась тема підтримання миру та безпеки України. Глава держави, зокрема, заявив, що Радбез необхідно реформувати через членство рф. Також Зеленський назвав умови завершення війни.

Про це KВ стало відомо з повідомлення в соцмережах Президента Володимира Зеленського.

Підписуйтесь на “КиївВладу”
 

"Перше: повне виведення всіх російських військ і військових формувань, включно з Чорноморським флотом Росії або тими дірявими коритами, які від нього залишаться за час війни, а також виведення всіх найманців і квазівійськових формувань Росії з усієї суверенної території України в межах наших міжнародно визнаних кордонів 1991 року. Друге: повне повернення Україні ефективного контролю над усім нашим державним кордоном і виключною економічною зоною в Чорному та Азовському морях, а також у Керченській протоці. Лише виконання таких двох пунктів матиме результатом чесне, надійне й повне припинення бойових дій", – зазначив Зеленський.

Слідкуйте за “КиївВладою” в Телеграм

Зеленський нагадав про українську "формулу миру", запропоновану минулого року як основу справедливого завершення повномасштабної війни росії проти України.

Він зупинився на питанні територіальної цілісності України, яке "невідʼємно повʼязане з питанням про очищення суверенної території держави від окупантів", й перелічив дві речі, які гарантують деокупацію української території.

За словами президента, зараз ООН “знаходиться у глухому куті” щодо агресій у світі. Саме тому людство не покладає на них надій, коли йдеться про захист суверенітету. Втім глава держави заявив, що Україна має пропозиції щодо вирішення “недієздатності” організації. Такою, як він підкреслив, її робить членство росії у Радбезі, яке є незаконним, адже вони виправдовують війну та геноцид.

Він наголосив, що першим кроком буде рішення Генасамблеї ООН дати можливість долати право вето. Це необхідно робити за умови набрання двох третин голосів, які відображатимуть волю націй і з Азії, і з Африки, і з Європи, і з обох Америк, і з регіону Тихого океану.

Другим кроком має бути те, щоб Радбез ООН став повністю підзвітним націям світу. Лідери мають розширити представництво націй, адже “коло постійних членів Радбезу має відображати сучасність”. Зокрема, на думку Зеленського, серед таких мають бути Африканський союз, Німеччина, Азія, Латинська Америка та держави Тихого океану.

Третім кроком він назвав створення системи превенції агресій через раннє реагування на дії, спрямовані проти територіальної цілісності та суверенітету держав

Нагадаємо, що Президент України Володимир Зеленський виступає 20 вересня на 78-й сесії Генеральної асамблеї ООН у Нью-Йорку

Читайте: Президент Володимир Зеленський закликав ООН виключити росію зі складу Радбезу

Фото: відкриті джерела

КиївВлада

Оксана Олійникова

Теги: новини києва, новини україни, війна, рф, володимир зеленський, військові, оон, рада безпеки

середа, 17 квітня 2024 г.
18:19
УВАГА!!! КиївВлада переїхала на новий домен
п'ятниця, 12 квітня 2024 г.
20:56
“Українська команда” передала велику партію дронів-літаків легендарному батальйону “Ахіллес”, - Палатний
20:51
Ексміністр оборони Резніков став директором безпекових і оборонних програм в ГО “Український інститут майбутнього”
20:45
Начальник КОВА Руслан Кравченко у Чернівцях взяв участь у Конгресі місцевих та регіональних влад при Президентові України
20:34
На київській ТЕЦ-5 встановлять додаткові генератори
20:20
В Україну повернули тіла 99 полеглих захисників
20:02
У Києві з суботи відновлює роботу автобус № 7 (схема)
19:54
На Бахмутському та Новопавлівському напрямках відбито понад 40 атак, загалом на фронті 81 боєзіткнення, - Генштаб ЗСУ
19:43
Представники громадськості вимагають припинити переслідування антикорупційних активістів та журналістів-розслідувачів
19:31
Відзавтра, 13 квітня, столичний автобус № 35 подовжить свій маршрут до вулиці Гліба Бабіча (схема)
19:13
“Укренерго” організувала для ветеранів війни програму навчання та працевлаштування “Разом”
19:01
На Броварщині витратять 1,86 млн гривень на облаштування дитмайданчиків
18:49
На вулиці Богатирській у Києві до 21 квітня обмужать рух транспорту (схема)
18:36
У Броварах з'явився новий патріотичний стінопис “Обіймаю тебе, моя Україно!”
18:17
Столична влада зупинила проведення аукціону з надання в оренду Житнього ринку
18:04
У реєстрі зниклих безвісти наразі налічується понад 2 тисяч дітей
Календар подій
Підтримка армії та більше коштів на “цивільні” напрямки: Київрада внесла зміни до бюджету-2024 і Програми соцекономрозвитку
12 квітня 2024 г. 15:00
Підтримка армії та більше коштів на “цивільні” напрямки: Київрада внесла зміни до бюджету-2024 і Програми соцекономрозвитку
Столична міськрада 11 квітня 2024 року внесла чергові зміни до бюджету Києва на 2024 рік, а також відкоригувала нову Програму економічного та соціального розвитку (ПЕСР), яка розрахована на 2024-2026 роки. Точний перелік всіх коригувань буде доступний після публікації цих документіві, адже депутати і чиновники погодили внесення до відповідних проєктів рішень численних правок безпосередньо перед їх розглядом в сесійній залі. Між тим, відомо, що дохідну частину бюджету було збільшено до 75,2 млрд гривень, видаткову – до 92,5 млрд гривень. Відповідно, додаткові 995 млн гривень планується витратити по програмі “Захисник Києва”, 79,9 млн – на обладнання опорних пунктів в межах столиці, 459,3 млн гривень – на різні соціальні виплати військовослужбовцям, 30 млн гривень – напряму нададуть Міністерству оборони України в якості субвенції тощо. Не обійшлося і без збільшення витрат на “цивільні” напрямки – ще 89,4 млн було виділено на ремонтні роботи на дорогах, 50,8 млн – на реконструкцію ліфтового обладнання в багатоповерхівках і т.д. Була відповідно відкорегована і нова Програму економічного та соціального розвитку (ПЕСР), яка розрахована на 2024-2026 роки. 
Бюджет Києва дуже скромно поповнився за рахунок оренди та приватизації комунального майна у 2023 році
10 квітня 2024 г. 09:00
Бюджет Києва дуже скромно поповнився за рахунок оренди та приватизації комунального майна у 2023 році
У 2023 році столична влада продемонструвала одні з найгірших результатів наповнення бюджету за рахунок оренди і приватизації комунального майна за останні роки. Як стало відомо, від такої оренди до міської скарбниці надійшло 33,9 млн гривень, що більш ніж в половину менше планових показників, а від продажу комунальної нерухомості – 81,9 млн гривень (плюс ще 18.9 млн гривень, які були перераховані у 2024 році), що набагато менше ніж у попередні роки. Судячи з усього, причиною таких скромних надходжень до міського бюджету є і повномасштабна війна, яка знизила бізнес-активність у столиці, і систематичні порушення процедур і законодавства з боку профільних чиновників КМДА, які кожного року обходяться киянам у десятки мільйонів гривень.