вівторок, 16 квітня 2024 г.

Законодательство не определяет, каким должен быть рыбоприемный пункт

Законодательство не определяет, каким должен быть рыбоприемный пункт

На сегодня незначительный процент рыбы, которая вылавливается промышленниками, пока находится в тени. Причиной этому является то, что в законодательстве нигде четко не определено, каким должен быть рыбоприемных пункт. Поэтому часто рыбоприемные пункты попросту находятся в камышах.

Об этом стало известно из интервью KV начальника Управления Государственного агентства рыбного хозяйства в Киеве и Киевской области (Киевского рыбоохранного патруля) Владимира Мухина.

Подписывайтесь на новости “КиевVласть”
 

Мухин рассказал, что за 2,5 года работы Киевского рыбоохранного патруля началось выведение промышленного вылова из тени за счет ежедневного жесткого контроля отчетов.

“Именно благодаря ему обеспечено увеличение показателей вылова по некоторым периодам до 40%. И это не значит, что рыбы стало больше. Ранее было выражение "на инспектора клюет", то есть когда приезжал на рыбоприемных пункт инспектор, то по сравнению с предыдущей неделей или месяцем именно в этот день улов увеличивался, иногда, и в 10 раз”, - рассказал он.

Читайте: В Киевском рыбоохранном патруле рассказали, какие приспособления браконьеры используют чаще всего

Однако, как отметил эксперт, незначительный процент рыбы, которая вылавливается промысловиками, пока находится в тени.

“Этому есть очень много причин, которые предшествовали нашей работе. В частности, в законодательстве нигде четко не определено, каким должен быть рыбоприемных пункт. Только указано, что это место выгрузки и учета водных биоресурсов. По факту, я вижу, что некоторые рыбоприемные пункты находятся в камышах. К ним приезжают работники, которые ставят сетки, принимают водочные напитки, а потом не могут вспомнить, когда где и сколько сеток поставили”, - объяснил начальник Киевского рыбоохранного патруля.

Ранее KV писала, что из общего количества нарушений, которые совершаются рыбаками в Киеве и области, больше всего - вылова рыбы в запрещенных для этого местах. За такие действия рыбаку грозит штраф, а также он обязан компенсировать нанесенные им убытки рыбному хозяйству.

Подробнее: За последние 2,5 года Киевский рыбоохранный патруль зафиксировал почти 3 тысячи грубых нарушений

Фото: Економічна правда

KиевVласть

Алена Момот

Теги: новости киева, новости киевской области, нарушения, киевский рыбоохранный патруль, браконьеры, Владимир Мухин, вылов рыбы, промышленный вылов

п'ятниця, 12 квітня 2024 г.
20:56
“Українська команда” передала велику партію дронів-літаків легендарному батальйону “Ахіллес”, - Палатний
20:51
Ексміністр оборони Резніков став директором безпекових і оборонних програм в ГО “Український інститут майбутнього”
20:45
Начальник КОВА Руслан Кравченко у Чернівцях зяв участь у Конгресі місцевих та регіональних влад при Президентові України
20:34
На київській ТЕЦ-5 встановлять додаткові генератори
20:20
В Україну повернули тіла 99 полеглих захисників
20:02
У Києві з суботи відновлює роботу автобус № 7 (схема)
19:54
На Бахмутському та Новопавлівському напрямках відбито понад 40 атак, загалом на фронті 81 боєзіткнення, - Генштаб ЗСУ
19:43
Представники громадськості вимагають припинити переслідування антикорупційних активістів та журналістів-розслідувачів
19:31
Відзавтра, 13 квітня, столичний автобус № 35 подовжить свій маршрут до вулиці Гліба Бабіча (схема)
19:13
“Укренерго” організувала для ветеранів війни програму навчання та працевлаштування “Разом”
19:01
На Броварщині витратять 1,86 млн гривень на облаштування дитмайданчиків
18:49
На вулиці Богатирській у Києві до 21 квітня обмужать рух транспорту (схема)
18:36
У Броварах з'явився новий патріотичний стінопис “Обіймаю тебе, моя Україно!”
18:17
Столична влада зупинила проведення аукціону з надання в оренду Житнього ринку
18:04
У реєстрі зниклих безвісти наразі налічується понад 2 тисяч дітей
17:47
Колаборант вдавав із себе ченця й освячував ворожі танки, що насувались 2022 року на Київ
Календар подій
Підтримка армії та більше коштів на “цивільні” напрямки: Київрада внесла зміни до бюджету-2024 і Програми соцекономрозвитку
12 квітня 2024 г. 15:00
Підтримка армії та більше коштів на “цивільні” напрямки: Київрада внесла зміни до бюджету-2024 і Програми соцекономрозвитку
Столична міськрада 11 квітня 2024 року внесла чергові зміни до бюджету Києва на 2024 рік, а також відкоригувала нову Програму економічного та соціального розвитку (ПЕСР), яка розрахована на 2024-2026 роки. Точний перелік всіх коригувань буде доступний після публікації цих документіві, адже депутати і чиновники погодили внесення до відповідних проєктів рішень численних правок безпосередньо перед їх розглядом в сесійній залі. Між тим, відомо, що дохідну частину бюджету було збільшено до 75,2 млрд гривень, видаткову – до 92,5 млрд гривень. Відповідно, додаткові 995 млн гривень планується витратити по програмі “Захисник Києва”, 79,9 млн – на обладнання опорних пунктів в межах столиці, 459,3 млн гривень – на різні соціальні виплати військовослужбовцям, 30 млн гривень – напряму нададуть Міністерству оборони України в якості субвенції тощо. Не обійшлося і без збільшення витрат на “цивільні” напрямки – ще 89,4 млн було виділено на ремонтні роботи на дорогах, 50,8 млн – на реконструкцію ліфтового обладнання в багатоповерхівках і т.д. Була відповідно відкорегована і нова Програму економічного та соціального розвитку (ПЕСР), яка розрахована на 2024-2026 роки. 
Бюджет Києва дуже скромно поповнився за рахунок оренди та приватизації комунального майна у 2023 році
10 квітня 2024 г. 09:00
Бюджет Києва дуже скромно поповнився за рахунок оренди та приватизації комунального майна у 2023 році
У 2023 році столична влада продемонструвала одні з найгірших результатів наповнення бюджету за рахунок оренди і приватизації комунального майна за останні роки. Як стало відомо, від такої оренди до міської скарбниці надійшло 33,9 млн гривень, що більш ніж в половину менше планових показників, а від продажу комунальної нерухомості – 81,9 млн гривень (плюс ще 18.9 млн гривень, які були перераховані у 2024 році), що набагато менше ніж у попередні роки. Судячи з усього, причиною таких скромних надходжень до міського бюджету є і повномасштабна війна, яка знизила бізнес-активність у столиці, і систематичні порушення процедур і законодавства з боку профільних чиновників КМДА, які кожного року обходяться киянам у десятки мільйонів гривень.