субота, 29 червня 2024 г.

Юрий Назаров: Киев внедряет “государство в смартфоне” на местном уровне

Юрий Назаров: Киев внедряет “государство в смартфоне” на местном уровне

Киевская горгосадминистрация (КГГА) и Государственное агентство по вопросам электронного управления Украины заключили Соглашение о подключении к системе электронного взаимодействия государственных электронных информационных ресурсов “Трембита”. Инициатором сотрудничества стал Департамент информационно-коммуникационных технологий КГГА. 

Об этом KV стало известно из сообщения на официальном портале Киева.

Подписывайтесь на новости “КиевVласть”
 

Информируется, что подключение к системе электронного взаимодействия даст подразделениям КГГА возможность своевременно получить достоверную информацию из Государственных реестров. Отмечается, что благодаря этим инструментам власть сможет создать новые электронные сервисы и повысить качество существующих услуг, “а главное – сделать услуги более удобными и доступными для киевлян”.


“Киев – единственный город, имеющий собственную платформу реестров с уникальным идентификатором. Это обеспечивает быстрый обмен точными данными между информационными системами города и уменьшает длительный бумажный документообмен. Для того чтобы увеличить количество электронных сервисов для киевлян, столица должна получить доступ и в государственные реестры. Именно поэтому и возникла идея подключиться к “Трембите”, – сообщил директор Департамента информационно-коммуникационных технологий КГГА Юрий Назаров (на фото).

Сокоординатор инициативы Kyiv Smart City отметил, что очень важно, что кроме оцифровки больших массивов информации, система общегосударственного уровня позволит органам местного самоуправления избежать коррупционных рисков.

Сообщается, что система “Трембита” – это основа электронного управления, которая способна обеспечить масштабную модернизацию процессов государственного управления. И способствует прозрачности работы власти. 

Отмечается, что система осуществляет обмен данными без участия человека, что значительно ускоряет процесс предоставления услуг и уменьшает возможность механических ошибок. 

“Использование ее возможностей решит проблему с доступом органов местного самоуправления к данным государственных реестров, которых сегодня в Украине насчитывается около 350. Именно прямой доступ к базам данных реестров может значительно ускорить предоставление услуг”, – анонсировали в пресс-службе КГГА.

Напомним, Юрий Назаров руководит Департаментом информационно-коммуникационных технологий КГГА с 3 марта 2017 года. Это сферу в Киеве курирует замглавы КГГА Дмитрий Давтян

Фото: Facebook Юрия Назарова

КиевVласть

Алексей Ветров

Теги: новости киева, кгга, дмитрий давтян, юрий назаров, Kyiv Smart City, смарт-сервисы, электронные сервисы, икт, департамента информационно-коммуникационных технологий, система трембита

середа, 17 квітня 2024 г.
18:19
УВАГА!!! КиївВлада переїхала на новий домен
п'ятниця, 12 квітня 2024 г.
20:56
“Українська команда” передала велику партію дронів-літаків легендарному батальйону “Ахіллес”, - Палатний
20:51
Ексміністр оборони Резніков став директором безпекових і оборонних програм в ГО “Український інститут майбутнього”
20:45
Начальник КОВА Руслан Кравченко у Чернівцях взяв участь у Конгресі місцевих та регіональних влад при Президентові України
20:34
На київській ТЕЦ-5 встановлять додаткові генератори
20:20
В Україну повернули тіла 99 полеглих захисників
20:02
У Києві з суботи відновлює роботу автобус № 7 (схема)
19:54
На Бахмутському та Новопавлівському напрямках відбито понад 40 атак, загалом на фронті 81 боєзіткнення, - Генштаб ЗСУ
19:43
Представники громадськості вимагають припинити переслідування антикорупційних активістів та журналістів-розслідувачів
19:31
Відзавтра, 13 квітня, столичний автобус № 35 подовжить свій маршрут до вулиці Гліба Бабіча (схема)
19:13
“Укренерго” організувала для ветеранів війни програму навчання та працевлаштування “Разом”
19:01
На Броварщині витратять 1,86 млн гривень на облаштування дитмайданчиків
18:49
На вулиці Богатирській у Києві до 21 квітня обмужать рух транспорту (схема)
18:36
У Броварах з'явився новий патріотичний стінопис “Обіймаю тебе, моя Україно!”
18:17
Столична влада зупинила проведення аукціону з надання в оренду Житнього ринку
18:04
У реєстрі зниклих безвісти наразі налічується понад 2 тисяч дітей
Календар подій
Підтримка армії та більше коштів на “цивільні” напрямки: Київрада внесла зміни до бюджету-2024 і Програми соцекономрозвитку
12 квітня 2024 г. 15:00
Підтримка армії та більше коштів на “цивільні” напрямки: Київрада внесла зміни до бюджету-2024 і Програми соцекономрозвитку
Столична міськрада 11 квітня 2024 року внесла чергові зміни до бюджету Києва на 2024 рік, а також відкоригувала нову Програму економічного та соціального розвитку (ПЕСР), яка розрахована на 2024-2026 роки. Точний перелік всіх коригувань буде доступний після публікації цих документіві, адже депутати і чиновники погодили внесення до відповідних проєктів рішень численних правок безпосередньо перед їх розглядом в сесійній залі. Між тим, відомо, що дохідну частину бюджету було збільшено до 75,2 млрд гривень, видаткову – до 92,5 млрд гривень. Відповідно, додаткові 995 млн гривень планується витратити по програмі “Захисник Києва”, 79,9 млн – на обладнання опорних пунктів в межах столиці, 459,3 млн гривень – на різні соціальні виплати військовослужбовцям, 30 млн гривень – напряму нададуть Міністерству оборони України в якості субвенції тощо. Не обійшлося і без збільшення витрат на “цивільні” напрямки – ще 89,4 млн було виділено на ремонтні роботи на дорогах, 50,8 млн – на реконструкцію ліфтового обладнання в багатоповерхівках і т.д. Була відповідно відкорегована і нова Програму економічного та соціального розвитку (ПЕСР), яка розрахована на 2024-2026 роки. 
Бюджет Києва дуже скромно поповнився за рахунок оренди та приватизації комунального майна у 2023 році
10 квітня 2024 г. 09:00
Бюджет Києва дуже скромно поповнився за рахунок оренди та приватизації комунального майна у 2023 році
У 2023 році столична влада продемонструвала одні з найгірших результатів наповнення бюджету за рахунок оренди і приватизації комунального майна за останні роки. Як стало відомо, від такої оренди до міської скарбниці надійшло 33,9 млн гривень, що більш ніж в половину менше планових показників, а від продажу комунальної нерухомості – 81,9 млн гривень (плюс ще 18.9 млн гривень, які були перераховані у 2024 році), що набагато менше ніж у попередні роки. Судячи з усього, причиною таких скромних надходжень до міського бюджету є і повномасштабна війна, яка знизила бізнес-активність у столиці, і систематичні порушення процедур і законодавства з боку профільних чиновників КМДА, які кожного року обходяться киянам у десятки мільйонів гривень.