четвер, 23 травня 2024 г.

Восени столична влада демонтувала у Києві майже 2300 незаконних “МАФів”

Восени столична влада демонтувала у Києві майже 2300 незаконних “МАФів”

За три місяці осені фахівці КП “Київблагоустрій” спільно з власниками прибрали майже 2 300 елементів благоустрою без дозвільних документів. Найбільше за цей період демонтували елементи сезонної торгівлі – майже 1500. З вулиць столиці прибрали 126 засобів пересувної торгівлі і 371 тимчасову споруду.

Про це KВ дізналася з повідомлення на Офіційному порталі Києва.

Підписуйтесь на “КиївВладу”
 

“Врегулювання вуличної торгівлі завжди було складним питанням. Інспектори постійно проводять рейди та складають адмінпротоколи. Фахівці КП “Київблагоустрій” демонтують столи, парасольки та інше приладдя, але вилучати товар може лише поліція. Наше завдання – своєчасно виявляти та прибирати з міського простору незаконну “стихійку”, пересувну торгівлю, тимчасові споруди та літні майданчики. Адже це забирає громадський простір у киян та спричиняє накопичення сміття”, – прокоментував демонтаж директор Департаменту територіального контролю міста Києва Михайло Буділов.

Слідкуйте за “КиївВладою” в Телеграм

У згаданому департаменті нагадали, що відповідно до Правил благоустрою міста Києва до елементів благоустрою зокрема належать конструкції тимчасових споруд, засоби пересувної торгівлі (купави), огорожі, торговельні ятки, парасольки тощо. Усі власники тимчасових споруд попередньо отримують припис. Його вимога – надати дозвільні документи на розміщення або ж демонтувати споруди самостійно. Якщо документи не надходять до “Київблагоустрію”, комунальники виконують демонтаж за дорученням Департаменту територіального контролю міста Києва.

Як інформувала KВ, під час повномасштабного вторгнення рф в Україну у столиці спалахнуло з новою силою протистояння між власниками тимчасових споруд та місцевою владою. Підприємці, які, серед іншого, розлючені неадекватними витратами бюджетних коштів під час війни, вимагали на мітингах від керівництва Києва скасувати своє рішення від 30 березня 2022 року. Згідно з ним, у місті почався масовий демонтаж легальних торгових об'єктів в людних місцях та їхнє перенесення в промзони і на околиці. Чисельні звернення до різних інстанцій та акції протесту біля КМДА і ОП влітку та восени 2023 року не принесли “кіоскерам” бажаного результату, через що вони пообіцяли нову серію мітингів. 

Читайте: Мітинги та надія на Президента: столичні підприємці продовжують “антидемонтажну революцію”

Фото: КМДА

КиївВлада

Олексій Ігнатьєв

Теги: новини києва, КМДА, благоустрій, демонтаж мафів

середа, 17 квітня 2024 г.
18:19
УВАГА!!! КиївВлада переїхала на новий домен
п'ятниця, 12 квітня 2024 г.
20:56
“Українська команда” передала велику партію дронів-літаків легендарному батальйону “Ахіллес”, - Палатний
20:51
Ексміністр оборони Резніков став директором безпекових і оборонних програм в ГО “Український інститут майбутнього”
20:45
Начальник КОВА Руслан Кравченко у Чернівцях взяв участь у Конгресі місцевих та регіональних влад при Президентові України
20:34
На київській ТЕЦ-5 встановлять додаткові генератори
20:20
В Україну повернули тіла 99 полеглих захисників
20:02
У Києві з суботи відновлює роботу автобус № 7 (схема)
19:54
На Бахмутському та Новопавлівському напрямках відбито понад 40 атак, загалом на фронті 81 боєзіткнення, - Генштаб ЗСУ
19:43
Представники громадськості вимагають припинити переслідування антикорупційних активістів та журналістів-розслідувачів
19:31
Відзавтра, 13 квітня, столичний автобус № 35 подовжить свій маршрут до вулиці Гліба Бабіча (схема)
19:13
“Укренерго” організувала для ветеранів війни програму навчання та працевлаштування “Разом”
19:01
На Броварщині витратять 1,86 млн гривень на облаштування дитмайданчиків
18:49
На вулиці Богатирській у Києві до 21 квітня обмужать рух транспорту (схема)
18:36
У Броварах з'явився новий патріотичний стінопис “Обіймаю тебе, моя Україно!”
18:17
Столична влада зупинила проведення аукціону з надання в оренду Житнього ринку
18:04
У реєстрі зниклих безвісти наразі налічується понад 2 тисяч дітей
Календар подій
Підтримка армії та більше коштів на “цивільні” напрямки: Київрада внесла зміни до бюджету-2024 і Програми соцекономрозвитку
12 квітня 2024 г. 15:00
Підтримка армії та більше коштів на “цивільні” напрямки: Київрада внесла зміни до бюджету-2024 і Програми соцекономрозвитку
Столична міськрада 11 квітня 2024 року внесла чергові зміни до бюджету Києва на 2024 рік, а також відкоригувала нову Програму економічного та соціального розвитку (ПЕСР), яка розрахована на 2024-2026 роки. Точний перелік всіх коригувань буде доступний після публікації цих документіві, адже депутати і чиновники погодили внесення до відповідних проєктів рішень численних правок безпосередньо перед їх розглядом в сесійній залі. Між тим, відомо, що дохідну частину бюджету було збільшено до 75,2 млрд гривень, видаткову – до 92,5 млрд гривень. Відповідно, додаткові 995 млн гривень планується витратити по програмі “Захисник Києва”, 79,9 млн – на обладнання опорних пунктів в межах столиці, 459,3 млн гривень – на різні соціальні виплати військовослужбовцям, 30 млн гривень – напряму нададуть Міністерству оборони України в якості субвенції тощо. Не обійшлося і без збільшення витрат на “цивільні” напрямки – ще 89,4 млн було виділено на ремонтні роботи на дорогах, 50,8 млн – на реконструкцію ліфтового обладнання в багатоповерхівках і т.д. Була відповідно відкорегована і нова Програму економічного та соціального розвитку (ПЕСР), яка розрахована на 2024-2026 роки. 
Бюджет Києва дуже скромно поповнився за рахунок оренди та приватизації комунального майна у 2023 році
10 квітня 2024 г. 09:00
Бюджет Києва дуже скромно поповнився за рахунок оренди та приватизації комунального майна у 2023 році
У 2023 році столична влада продемонструвала одні з найгірших результатів наповнення бюджету за рахунок оренди і приватизації комунального майна за останні роки. Як стало відомо, від такої оренди до міської скарбниці надійшло 33,9 млн гривень, що більш ніж в половину менше планових показників, а від продажу комунальної нерухомості – 81,9 млн гривень (плюс ще 18.9 млн гривень, які були перераховані у 2024 році), що набагато менше ніж у попередні роки. Судячи з усього, причиною таких скромних надходжень до міського бюджету є і повномасштабна війна, яка знизила бізнес-активність у столиці, і систематичні порушення процедур і законодавства з боку профільних чиновників КМДА, які кожного року обходяться киянам у десятки мільйонів гривень.