понеділок, 19 серпня 2024 г.

Вона працює: Вместо посещения депутатских комиссий Татьяна Мелихова борется с ветряными мельницами

Глава фракции БЮТ-Б Татьяна Мелихова готовит депутатский запрос к председателю КГГА Александру Попову с требованием дать ответы, куда дели 1,5 млрд. грн., голосование по которым состоялось на внеочередной сессии Киевсовета в пятницу.

Напомним, внеочередное заседание сессии Киевсовета было созвано для рассмотрения единственного вопроса – получение субвенции из Государственного бюджета в сумме 1 531 472,0 тыс. гривен на погашение задолженности по разнице в тарифах на тепловую энергию, услуги по централизованному водоснабжению и водоотводу.

 

“Власть, как всегда, все делает наспех левой ногой. Вопросов вокруг этого вопроса больше чем ответов: откуда у государства за одну ночь появились 1,5 миллиарда гривен, почему эта идея возникла у власти только вчера, почему полученные деньги нужно оплатить уже сегодня и к чему такая спешка? Складывается такое впечатление, что соответствующая ситуация была создана искусственно для того, чтобы власть получила возможность по-своему “освоить” эти средства”, – возмущена г-жа Мелихова.

 

Как отметила председатель фракции, власть давно планировала предоставить Киеву соответствующую субвенцию, но скрывала это до окончания вчерашней сессии Киевсовета. Это было сделано искусственно для того, чтобы созвать внеочередную сессию горсовета срочно и не предоставить возможности депутатам досконально изучить документы.

 

Впрочем, еще 12 ноября в открытом доступе на сайте Кабмина появилось постановление №1074 “Про внесення змін до Порядку та умов надання у 2012 році субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам…”, предусматривающее выделение 1,5 млрд. грн. столичному бюджету в дополнение к уже полученным летом этого года 3,4 млрд. грн. Так что идея возникла не “вчера”, а за две недели до заявления Татьяны Мелиховой, только постановление вступило в силу 29 ноября, в день очередной сессии, и не могло быть вынесено без рассмотрения бюджетной комиссии. В пятницу, 30 ноября, после прохождения бюджетной комиссии, вопрос был вынесен на рассмотрение депутатов.

 

Спешку в проведении голосования в администрации объясняют необходимостью провести до конца года все бумажные согласования – передать в МинЖКХ все договора и протоколы.

 

Напомним, летом получение субвенции в размере 3,4 млрд грн. было проголосовано на сессии 12 июля, но деньги за разницу в тарифах предприятия смогли получить только в начале августа в силу того, что главный распорядитель субвенции, МинЖКХ, собирали пакеты документов со всех областей.

 

 

Теги: Новости

середа, 17 квітня 2024 г.
18:19
УВАГА!!! КиївВлада переїхала на новий домен
п'ятниця, 12 квітня 2024 г.
20:56
“Українська команда” передала велику партію дронів-літаків легендарному батальйону “Ахіллес”, - Палатний
20:51
Ексміністр оборони Резніков став директором безпекових і оборонних програм в ГО “Український інститут майбутнього”
20:45
Начальник КОВА Руслан Кравченко у Чернівцях взяв участь у Конгресі місцевих та регіональних влад при Президентові України
20:34
На київській ТЕЦ-5 встановлять додаткові генератори
20:20
В Україну повернули тіла 99 полеглих захисників
20:02
У Києві з суботи відновлює роботу автобус № 7 (схема)
19:54
На Бахмутському та Новопавлівському напрямках відбито понад 40 атак, загалом на фронті 81 боєзіткнення, - Генштаб ЗСУ
19:43
Представники громадськості вимагають припинити переслідування антикорупційних активістів та журналістів-розслідувачів
19:31
Відзавтра, 13 квітня, столичний автобус № 35 подовжить свій маршрут до вулиці Гліба Бабіча (схема)
19:13
“Укренерго” організувала для ветеранів війни програму навчання та працевлаштування “Разом”
19:01
На Броварщині витратять 1,86 млн гривень на облаштування дитмайданчиків
18:49
На вулиці Богатирській у Києві до 21 квітня обмужать рух транспорту (схема)
18:36
У Броварах з'явився новий патріотичний стінопис “Обіймаю тебе, моя Україно!”
18:17
Столична влада зупинила проведення аукціону з надання в оренду Житнього ринку
18:04
У реєстрі зниклих безвісти наразі налічується понад 2 тисяч дітей
Календар подій
Підтримка армії та більше коштів на “цивільні” напрямки: Київрада внесла зміни до бюджету-2024 і Програми соцекономрозвитку
12 квітня 2024 г. 15:00
Підтримка армії та більше коштів на “цивільні” напрямки: Київрада внесла зміни до бюджету-2024 і Програми соцекономрозвитку
Столична міськрада 11 квітня 2024 року внесла чергові зміни до бюджету Києва на 2024 рік, а також відкоригувала нову Програму економічного та соціального розвитку (ПЕСР), яка розрахована на 2024-2026 роки. Точний перелік всіх коригувань буде доступний після публікації цих документіві, адже депутати і чиновники погодили внесення до відповідних проєктів рішень численних правок безпосередньо перед їх розглядом в сесійній залі. Між тим, відомо, що дохідну частину бюджету було збільшено до 75,2 млрд гривень, видаткову – до 92,5 млрд гривень. Відповідно, додаткові 995 млн гривень планується витратити по програмі “Захисник Києва”, 79,9 млн – на обладнання опорних пунктів в межах столиці, 459,3 млн гривень – на різні соціальні виплати військовослужбовцям, 30 млн гривень – напряму нададуть Міністерству оборони України в якості субвенції тощо. Не обійшлося і без збільшення витрат на “цивільні” напрямки – ще 89,4 млн було виділено на ремонтні роботи на дорогах, 50,8 млн – на реконструкцію ліфтового обладнання в багатоповерхівках і т.д. Була відповідно відкорегована і нова Програму економічного та соціального розвитку (ПЕСР), яка розрахована на 2024-2026 роки. 
Бюджет Києва дуже скромно поповнився за рахунок оренди та приватизації комунального майна у 2023 році
10 квітня 2024 г. 09:00
Бюджет Києва дуже скромно поповнився за рахунок оренди та приватизації комунального майна у 2023 році
У 2023 році столична влада продемонструвала одні з найгірших результатів наповнення бюджету за рахунок оренди і приватизації комунального майна за останні роки. Як стало відомо, від такої оренди до міської скарбниці надійшло 33,9 млн гривень, що більш ніж в половину менше планових показників, а від продажу комунальної нерухомості – 81,9 млн гривень (плюс ще 18.9 млн гривень, які були перераховані у 2024 році), що набагато менше ніж у попередні роки. Судячи з усього, причиною таких скромних надходжень до міського бюджету є і повномасштабна війна, яка знизила бізнес-активність у столиці, і систематичні порушення процедур і законодавства з боку профільних чиновників КМДА, які кожного року обходяться киянам у десятки мільйонів гривень.