Волонтерський штаб “Українська команда” стала партнером благодійного дитячого футбольного турніру “Діти Дітям”
![Волонтерський штаб “Українська команда” стала партнером благодійного дитячого футбольного турніру “Діти Дітям”](/project/resources/2022/06/resized/two_column_EWV5n0cY.jpg)
Волонтерський штаб “Українська команда” став партнером благодійного дитячого футбольного турніру “Діти Дітям”, який відбувся сьогодні, 1 червня, на честь Дня захисту дітей неподалік від НСК “Олімпійський” – в київському учбово-тренувальному комплексі ім. В.М.Баннікова. В турнірі взяли участь діти з Бородянки, Броварів та Києва.
Про це KВ стало відомо з допису в Facebook волонтера штабу “Українська команда” Ореста Криштафовича.
“Сьогодні наш волонтерський штаб “Українська команда” став партнером благодійного
дитячого футбольного турніру “Діти Дітям”, що проходив в честь Дня захисту дітей (1 червня, – КВ)”, – написав волонтер.
“Діти – це майбутнє України. Наше завдання підтримати кожну дитину, яка пережила реалії війни, і зробити все можливе, щоб кожна з них була щасливою. Сьогодні ми боремося за щасливе завтра!””, – підкреслив Орест Криштафович.
У замганнях взяли участь чотири дитячі команди::
- ДЮСШ “Бородянка”;
- ДЮСШ “Атлет”;
- ФА “Бенфика”;
- МФК “Бровари”.
У фіналі турніру після юних спортсменів на поле вийшли зірки спорту, культури та журналістики. Збірна команда журналістів та учасники зіркового футбольного клубу “Маестро” зіграли дружній матч.
Фото: Facebook Ореста Криштафовича
![Азартна зрада?!](/project/avatar/64/1000/cOe6712ojuMd.png)
![“Я очень рада” або “helsi care” по-українські](/project/avatar/64/1000/rZxkyIyVpAH3.png)
![Війна технологій: треба негайно вживати радикальних засобів!](/project/avatar/64/1000/u0NE3eRkyKuI.jpg)