субота, 29 червня 2024 г.

Володарка збирається витратити майже 3 мільйони гривень на шкільний автомобіль

Володарка збирається витратити майже 3 мільйони гривень на шкільний автомобіль

Відділ освіти Володарської селищної ради до середини липня планує придбати шкільний автобус. Витратити владу Володарки отримує близько 3 мільйонів гривень.

Про це КВ стало  відомо з оголошення в електронній системі публічних закупівель Prozorro.

Підписуйтесь на “КиївВладу”
 

15 травня Володарська сільрада оголосила, що збирається витратити 2 млн 965 тисяч гривень на шкільний автобус.

Як усі в тендерній документації, поставити транспорт необхідно до 15 липня.

Аукціон на визначення постачальника готуються провести 31 травня.

Слідкуйте за “КиївВладою” в Телеграм

Крім того, до тендерного оголошення автобус повинен мати торгову марку, бути 2023 року випуску, технічно справним, його комплектуючі та матеріали раніше не повинні були бути у вживанні.

Транспорт має бути оснащений механічною коробкою передач, мати дизельний двигун об'ємом не більше 5,5 л, відповідати стандартам не нижче Євро-5 і мати максимальну швидкість не більше 70 км/год.

Також автобус повинен мати не менше 31 місця для сидіння (без числа місць для водія), підвіска задня пневматична або пневморесорна.

Зазначається, що зовнішній автобус має бути пофарбований у жовтий колір, а також на лівому та правому боках транспорту має бути нанесений напис “Шкільний автобус”. Також на цьому є встановлені дві проблискові маячки оранжевого кольору. 

Попереду і після кузова автобуса повинні бути нанесені розпізнавальні знаки: «Дити» та «Обмеження максимальної швидкості» з цифровою величиною обмеження максимальної швидкості 70.

Для забезпечення комфортної роботи водія автобуса робоче місце водія повинно бути забезпечене обігрівачем-кондиціонером робочого місця водія (надати технічному виробнику – установку експлуатації або паспорт, тощо (копію або оригінал) у разі підтвердження наявності обігрівача-кондиціонера робочого місця водія та опису його експлуатації.

Для збереження стійкості та керованості шкільного автобуса та для усунення аварійних ситуацій, бажано щоб шкільний автобус був укомплектований системою курсової стійкості (EVSC), та антипробуксовою системою (ASR).

Читайте: Новотворений бучанський перевізник вирішив забрендувати автобуси

Фото: з відкритих джерел 

КиївВлада 

Владислава Олійник

Теги: новини київщини, новини київської області, prozorro, публічні закупівлі, тендери, автобуси, володарка, шкільний автобус

середа, 17 квітня 2024 г.
18:19
УВАГА!!! КиївВлада переїхала на новий домен
п'ятниця, 12 квітня 2024 г.
20:56
“Українська команда” передала велику партію дронів-літаків легендарному батальйону “Ахіллес”, - Палатний
20:51
Ексміністр оборони Резніков став директором безпекових і оборонних програм в ГО “Український інститут майбутнього”
20:45
Начальник КОВА Руслан Кравченко у Чернівцях взяв участь у Конгресі місцевих та регіональних влад при Президентові України
20:34
На київській ТЕЦ-5 встановлять додаткові генератори
20:20
В Україну повернули тіла 99 полеглих захисників
20:02
У Києві з суботи відновлює роботу автобус № 7 (схема)
19:54
На Бахмутському та Новопавлівському напрямках відбито понад 40 атак, загалом на фронті 81 боєзіткнення, - Генштаб ЗСУ
19:43
Представники громадськості вимагають припинити переслідування антикорупційних активістів та журналістів-розслідувачів
19:31
Відзавтра, 13 квітня, столичний автобус № 35 подовжить свій маршрут до вулиці Гліба Бабіча (схема)
19:13
“Укренерго” організувала для ветеранів війни програму навчання та працевлаштування “Разом”
19:01
На Броварщині витратять 1,86 млн гривень на облаштування дитмайданчиків
18:49
На вулиці Богатирській у Києві до 21 квітня обмужать рух транспорту (схема)
18:36
У Броварах з'явився новий патріотичний стінопис “Обіймаю тебе, моя Україно!”
18:17
Столична влада зупинила проведення аукціону з надання в оренду Житнього ринку
18:04
У реєстрі зниклих безвісти наразі налічується понад 2 тисяч дітей
Календар подій
Підтримка армії та більше коштів на “цивільні” напрямки: Київрада внесла зміни до бюджету-2024 і Програми соцекономрозвитку
12 квітня 2024 г. 15:00
Підтримка армії та більше коштів на “цивільні” напрямки: Київрада внесла зміни до бюджету-2024 і Програми соцекономрозвитку
Столична міськрада 11 квітня 2024 року внесла чергові зміни до бюджету Києва на 2024 рік, а також відкоригувала нову Програму економічного та соціального розвитку (ПЕСР), яка розрахована на 2024-2026 роки. Точний перелік всіх коригувань буде доступний після публікації цих документіві, адже депутати і чиновники погодили внесення до відповідних проєктів рішень численних правок безпосередньо перед їх розглядом в сесійній залі. Між тим, відомо, що дохідну частину бюджету було збільшено до 75,2 млрд гривень, видаткову – до 92,5 млрд гривень. Відповідно, додаткові 995 млн гривень планується витратити по програмі “Захисник Києва”, 79,9 млн – на обладнання опорних пунктів в межах столиці, 459,3 млн гривень – на різні соціальні виплати військовослужбовцям, 30 млн гривень – напряму нададуть Міністерству оборони України в якості субвенції тощо. Не обійшлося і без збільшення витрат на “цивільні” напрямки – ще 89,4 млн було виділено на ремонтні роботи на дорогах, 50,8 млн – на реконструкцію ліфтового обладнання в багатоповерхівках і т.д. Була відповідно відкорегована і нова Програму економічного та соціального розвитку (ПЕСР), яка розрахована на 2024-2026 роки. 
Бюджет Києва дуже скромно поповнився за рахунок оренди та приватизації комунального майна у 2023 році
10 квітня 2024 г. 09:00
Бюджет Києва дуже скромно поповнився за рахунок оренди та приватизації комунального майна у 2023 році
У 2023 році столична влада продемонструвала одні з найгірших результатів наповнення бюджету за рахунок оренди і приватизації комунального майна за останні роки. Як стало відомо, від такої оренди до міської скарбниці надійшло 33,9 млн гривень, що більш ніж в половину менше планових показників, а від продажу комунальної нерухомості – 81,9 млн гривень (плюс ще 18.9 млн гривень, які були перераховані у 2024 році), що набагато менше ніж у попередні роки. Судячи з усього, причиною таких скромних надходжень до міського бюджету є і повномасштабна війна, яка знизила бізнес-активність у столиці, і систематичні порушення процедур і законодавства з боку профільних чиновників КМДА, які кожного року обходяться киянам у десятки мільйонів гривень.