Василь Володін відзвітував про перші 100 днів роботи на посаді очільника Київщини
![Василь Володін відзвітував про перші 100 днів роботи на посаді очільника Київщини](/project/resources/2020/09/resized/two_column_JpP1f3aG.jpg)
Василь Володін презентував результати роботи за перші 100 днів на посаді голови Київської обласної державної адміністрації.
Про це KV стало відомо з повідомлення пресслужби Київської облдержадміністрації (КОДА).
Про перші напрацювання та здобутки він розповів сьогодні, 29 вересня, під час пресконференції.
Насамперед Василь Володін зазначив журналістам про те, що саме Київська область є символічною вітриною України.
“Саме тут зосереджується економічна, наукова та інтелектуальна міць держави. Це впливає на економічні показники регіону. Можу з упевненістю констатувати, що наша область зберігає свої міцні позиції за багатьма напрямками, незважаючи на пандемію коронавірусу. Ми невпинно наближаємось до нашої мети – комфорт та безпека жителів Київщини”, – наголосив голова ОДА.
Відтак із початку року регіон суттєво збільшив випуск промислової продукції. Також Київщина є лідером в Україні з будівництва житла. Окрім цього, у загальнонаціональних рейтингах область третє місце займає з капітальних інвестицій і розміру середньої зарплати, четверте – із виконання будівельних робіт, шосте – за обсягами продукції сільського господарства.
Під час пресконференції Василь Володін окреслив напрацювання команди обласної державної адміністрації в різних галузях. Зокрема йдеться про реалізацію програми “Велике будівництво”, підвищення інвестиційної привабливості, формування конкурентоспроможних туристичних атракцій, цифровізацію та діджиталізацію, вирішення екологічних проблем, спортивний і освітній розвиток, а також боротьбу з поширенням коронавірусу.
“Із командою випрацювали кілька ключових принципів ефективної роботи. Вони полягають у відкритості до людей, справедливості без жодних винятків і створення комфортних й безпечних умов життя для мешканців області. Ми чітко дотримуємось визначеного курсу роботи. І конкретні факти та показники підтверджують те, що за перші 100 днів діяльності нам вдалося досягнути значних результатів”, – резюмував Василь Володін.
Читайте: Навчальні заклади освіти Київщини поступово повератються на очну форму навчання
Фото: КОДА
![Азартна зрада?!](/project/avatar/64/1000/cOe6712ojuMd.png)
![“Я очень рада” або “helsi care” по-українські](/project/avatar/64/1000/rZxkyIyVpAH3.png)
![Війна технологій: треба негайно вживати радикальних засобів!](/project/avatar/64/1000/u0NE3eRkyKuI.jpg)