Валентин Мондриївський: “Майже три тисячі юних українців візьмуть участь у Форумі М18”
![Валентин Мондриївський: “Майже три тисячі юних українців візьмуть участь у Форумі М18”](/project/resources/2020/10/resized/two_column_CRfqH2GL.jpg)
9-10 жовтня в Києві вже вп’яте, але вперше онлайн відбудеться Київський дитячо-юнацький форум “Менше 18 – Ми можемо більше!”, у якому візьмуть участь майже три тисячі юних українців. На дітей і молодь чекають зустрічі з депутатами Київради, представниками виконавчої гілки влади, зірками шоу-бізнесу та лідерами думок, майстер-класи, тренінги, флешмоби тощо.
Про це KV стало відомо із повідомлення пресслужби Київської міськдержадміністрації (КМДА).
“Цьогоріч Київський дитячо-юнацький форум М18 відбудеться онлайн. Попри це організатори передбачили можливість спілкування учасників форуму, інтерактивні заходи, конкурси, зустрічі з відомими політиками та зірками шоу-бізнесу. Найголовніше, що всі активності для своїх однолітків придумали та реалізували діти, які вже сьогодні є рушійною силою змін як у нашому місті, так і в державі”, – зазначив в. о. першого заступника голови КМДА Валентин Мондриївський.
Він додав, що цільова аудиторія форуму – найактивніші діти і підлітки, яким ще не виповнилося 18 років. Проте захід відкритий, і всі охочі зможуть підключитися до трансляції.
“Під час Форуму саме діти викликають на дискусію депутатів Київради і лідерів громадської думки, аргументують свою позицію щодо покращення життя у столиці і презентують проєктні ідеї. Захід покликаний навчити дітей і молодь краще розумітися на розвитку міста, стати соціально активнішими та набути кращих комунікативних навичок”, – додав заступник голови КМДА.
Нагадаємо, що форум “Менше 18 – Ми можемо більше!” – це громадсько-освітній проєкт із метою залучення молоді до 18 років до справ громади, формування їхньої активної життєвої позиції та здійснення політичної просвіти дітей і молоді. А головна мета – організувати діалог дітей із депутатами Київради, політиками і громадськими діячами та підтвердити статус Києва як міста, дружнього до дітей і молоді.
Проєкт М18 є соціальною політично незаангажованою ініціативою. Його проводить Департамент освіти і науки КМДА, громадська організація “Агенція розвитку освітньої політики”, Київський молодіжний центр, Київський ліцей бізнесу в партнерстві з закладами освіти та громадськими організаціями Києва й України за підтримки Міністерства закордонних справ ФРН. Форум М18 планується за зразком німецького Берлінського молодіжного форуму (Berliner JugendForum), який проходить щорічно з 2001 року в приміщенні парламенту в Берліні.
Читайте: Віталій Кличко: Київ дозволив міжнародні матчі з футболу за присутності 30% глядачів
Фото: KV
![Азартна зрада?!](/project/avatar/64/1000/cOe6712ojuMd.png)
![“Я очень рада” або “helsi care” по-українські](/project/avatar/64/1000/rZxkyIyVpAH3.png)
![Війна технологій: треба негайно вживати радикальних засобів!](/project/avatar/64/1000/u0NE3eRkyKuI.jpg)