субота, 27 квітня 2024 г.

В КП “Киевпастранс” обнаружили залежи билетов

В КП “Киевпастранс” обнаружили залежи билетов

КП “Киевпастранс” получают убытки на ровном месте из-за отсутствия системы централизованного учета билетной продукции. Не продав ранее закупленных талончиков, это предприятие заказывает их снова, т.е. – осознано вводит себя в убытки, что особо актуально перед переходом на электронную систему оплаты проезда.  

Управление внутреннего финансового контроля и аудита департамента финансов КГГА по поручению заместителя главы КГГА Михаила Костюка провело аудит планирования, поступления и реализации билетной продукции КП “Киевпастранс” с января 2013 по февраль 2014 года.

ОТЧЕТ О ПРОВЕДЕНИИ АУДИТА

Выяснилось, что КП “Киевпастранс”, руководство которого постоянно жалуется на убыточность, недостаточно тщательно следит за накоплением билетов и их эффективной реализацией. Аудит показал, что в 2013 году у КП “Киевпастранс” остались не реализованными 11,8 млн проездных билетов стоимостью 298,2 тыс. грн, но в начале 2014 года предприятие вновь запланировало осуществить закупку билетной продукции - аж на 0.5 млн грн.

“В случае подорожания проезда (появления билетов другого вида) или перехода городского транспорта на автоматизированную систему оплаты проезда, предприятие рискует получить 298,2 тыс. грн убытков”, - говорится в отчете о проведенном аудите.

В отчете также напоминается, что в 2012 году у КП осталось 28,5 тыс. грн билетов для обслуживания гостей Евро-2012. Такие билеты не реализовывались в 2013-ом и феврале 2014-го года. Их можно считать списанными, а убытки предприятия — увеличившимися из-за этого на 28,5 тыс. грн.

Кроме того, в ходе аудита выяснилось, что кассиры общественного транспорта с механическими компостерами реализуют билеты из термобумаги, предназначенные для электронных компостеров. Таким образом, КП “Киевпастранс” несет убытки, так как билет из термобумаги стоит на 35,8% дороже обычного (0,033 грн к 0,0243 грн).

Причину подобных бед “Киевпастранса” специалисты узрели в том, что Служба организации сбора и учета выручки предприятия, которая закупает у ООО “Укрспецполиграфия” билетики, не имеет единой системы учета билетной продукции.  Подсчитать остатки билетной продукции на предприятии, как выяснилось, практически невозможно.

Специалисты порекомендовали “Киевпастрансу” обзавестись единой системой учета проездных билетов, а в материальных отчетах кассиров прописывать не только стоимость продажи билетов, но и цену их покупки.

Как ранее сообщала KV, в 2013 году убытки коммунального предприятия “Киевпастранс” составили 290 млн грн.

Подробнее читайте: КГГА намекнула на повышение тарифов на проезд

Отметим, хотя глава КГГА Владимир Бондаренко и вынудил руководителей всех столичных КП написать заявления на увольнения, что до сих пор мешает ему “рассчитать” руководителя такого коррумпированного предприятия как “Киевпастранс” Николая Ламбуцкого, непонятно...

Теги: киевпастранс, транспорт, коррупция, билет, аудит, убытки, костюк, ламбуцкий, полиграфия, кондуктор, бухгалтерия

середа, 17 квітня 2024 г.
18:19
УВАГА!!! КиївВлада переїхала на новий домен
п'ятниця, 12 квітня 2024 г.
20:56
“Українська команда” передала велику партію дронів-літаків легендарному батальйону “Ахіллес”, - Палатний
20:51
Ексміністр оборони Резніков став директором безпекових і оборонних програм в ГО “Український інститут майбутнього”
20:45
Начальник КОВА Руслан Кравченко у Чернівцях взяв участь у Конгресі місцевих та регіональних влад при Президентові України
20:34
На київській ТЕЦ-5 встановлять додаткові генератори
20:20
В Україну повернули тіла 99 полеглих захисників
20:02
У Києві з суботи відновлює роботу автобус № 7 (схема)
19:54
На Бахмутському та Новопавлівському напрямках відбито понад 40 атак, загалом на фронті 81 боєзіткнення, - Генштаб ЗСУ
19:43
Представники громадськості вимагають припинити переслідування антикорупційних активістів та журналістів-розслідувачів
19:31
Відзавтра, 13 квітня, столичний автобус № 35 подовжить свій маршрут до вулиці Гліба Бабіча (схема)
19:13
“Укренерго” організувала для ветеранів війни програму навчання та працевлаштування “Разом”
19:01
На Броварщині витратять 1,86 млн гривень на облаштування дитмайданчиків
18:49
На вулиці Богатирській у Києві до 21 квітня обмужать рух транспорту (схема)
18:36
У Броварах з'явився новий патріотичний стінопис “Обіймаю тебе, моя Україно!”
18:17
Столична влада зупинила проведення аукціону з надання в оренду Житнього ринку
18:04
У реєстрі зниклих безвісти наразі налічується понад 2 тисяч дітей
Календар подій
Підтримка армії та більше коштів на “цивільні” напрямки: Київрада внесла зміни до бюджету-2024 і Програми соцекономрозвитку
12 квітня 2024 г. 15:00
Підтримка армії та більше коштів на “цивільні” напрямки: Київрада внесла зміни до бюджету-2024 і Програми соцекономрозвитку
Столична міськрада 11 квітня 2024 року внесла чергові зміни до бюджету Києва на 2024 рік, а також відкоригувала нову Програму економічного та соціального розвитку (ПЕСР), яка розрахована на 2024-2026 роки. Точний перелік всіх коригувань буде доступний після публікації цих документіві, адже депутати і чиновники погодили внесення до відповідних проєктів рішень численних правок безпосередньо перед їх розглядом в сесійній залі. Між тим, відомо, що дохідну частину бюджету було збільшено до 75,2 млрд гривень, видаткову – до 92,5 млрд гривень. Відповідно, додаткові 995 млн гривень планується витратити по програмі “Захисник Києва”, 79,9 млн – на обладнання опорних пунктів в межах столиці, 459,3 млн гривень – на різні соціальні виплати військовослужбовцям, 30 млн гривень – напряму нададуть Міністерству оборони України в якості субвенції тощо. Не обійшлося і без збільшення витрат на “цивільні” напрямки – ще 89,4 млн було виділено на ремонтні роботи на дорогах, 50,8 млн – на реконструкцію ліфтового обладнання в багатоповерхівках і т.д. Була відповідно відкорегована і нова Програму економічного та соціального розвитку (ПЕСР), яка розрахована на 2024-2026 роки. 
Бюджет Києва дуже скромно поповнився за рахунок оренди та приватизації комунального майна у 2023 році
10 квітня 2024 г. 09:00
Бюджет Києва дуже скромно поповнився за рахунок оренди та приватизації комунального майна у 2023 році
У 2023 році столична влада продемонструвала одні з найгірших результатів наповнення бюджету за рахунок оренди і приватизації комунального майна за останні роки. Як стало відомо, від такої оренди до міської скарбниці надійшло 33,9 млн гривень, що більш ніж в половину менше планових показників, а від продажу комунальної нерухомості – 81,9 млн гривень (плюс ще 18.9 млн гривень, які були перераховані у 2024 році), що набагато менше ніж у попередні роки. Судячи з усього, причиною таких скромних надходжень до міського бюджету є і повномасштабна війна, яка знизила бізнес-активність у столиці, і систематичні порушення процедур і законодавства з боку профільних чиновників КМДА, які кожного року обходяться киянам у десятки мільйонів гривень.