неділя, 12 травня 2024 г.

В Киеве могут ликвидировать КП “Ипподром”

В Киеве могут ликвидировать КП “Ипподром”

Столичная власть продолжает анализ и оптимизацию столичных коммунальных предприятий. В список "предложенных к ликвидации" попали еще три убыточных КП, которые находятся в подчинении департамента промышленности КГГА: "Киевский ипподром", "Городской магазин" и "Подол-Недвижимость".

Об этом KV стало известно из письма замглавы КГГА Павла Радуцкого первому заместителю главы КГГА Игорю Никонову.

ПИСЬМО

В документе сказано, что предложения по оптимизации этих КП, разработанные их руководителями, являются не достаточно эффективными. Поэтому их нужно пересматривать, либо вообще ликвидировать предприятия.

Так, по информации Радуцкого, в марте 2014-го Хозяйственный суд Киева возбудил производство по делу о банкротстве КП "Киевский ипподром". Из-за этого, мол, столичному бюджету пришлось выделить деньги этому КП для погашения задолженности по оплате налога на землю (3,4 млн грн) и кредита в банке "Крещатик" (600 тыс. грн). Замглавы КГГА также отметил, что КП "Ипподром" брало кредит для того, чтобы погасить задолженность перед страховой компанией ОАО "Укрэнергополис".

КП "Городской магазин", созданное для продажи книг в Киеве, согласно письму Радуцкого, является неконкурентоспособным и нерентабельным на рынке, тем более во время продажи книг через интернет и развития электронных книг. Также чиновник заявил, что деньги на расширение сети "Городских магазинов" не выделяются, поэтому КП становится все менее востребованным.

КП "Подол-Недвижимость", по информации замглавы КГГА, также является нерентабельным и не обеспечивает эффективное использование имущества киевской общины. Кроме того, план по оптимизации и развитии КП, по мнению Радуцкого, составлен формально и не выполняется.

Таким образом, замглавы КГГА Павел Радуцкий рекомендовал Никонову поручить профильному департаменту КГГА пересмотреть планы выходов из кризиса для данных КП, а если это невозможно - то подготовить проекты решения Киевсовета о их ликвидации.

Как ранее сообщала KV, столичные чиновники подсчитали, что в Киеве с пользой для горбюджета можно ликвидировать минимум 144 КП.

Подробнее: В Киеве могут ликвидировать 144 из 400 КП

Подписывайтесь на новости “КиевVласть” в Facebook 

КиевVласть

Владимир Горбунов

Теги: киев, кп, подол, никонов, ликвидация, Радуцкий, книги, ипподром

середа, 17 квітня 2024 г.
18:19
УВАГА!!! КиївВлада переїхала на новий домен
п'ятниця, 12 квітня 2024 г.
20:56
“Українська команда” передала велику партію дронів-літаків легендарному батальйону “Ахіллес”, - Палатний
20:51
Ексміністр оборони Резніков став директором безпекових і оборонних програм в ГО “Український інститут майбутнього”
20:45
Начальник КОВА Руслан Кравченко у Чернівцях взяв участь у Конгресі місцевих та регіональних влад при Президентові України
20:34
На київській ТЕЦ-5 встановлять додаткові генератори
20:20
В Україну повернули тіла 99 полеглих захисників
20:02
У Києві з суботи відновлює роботу автобус № 7 (схема)
19:54
На Бахмутському та Новопавлівському напрямках відбито понад 40 атак, загалом на фронті 81 боєзіткнення, - Генштаб ЗСУ
19:43
Представники громадськості вимагають припинити переслідування антикорупційних активістів та журналістів-розслідувачів
19:31
Відзавтра, 13 квітня, столичний автобус № 35 подовжить свій маршрут до вулиці Гліба Бабіча (схема)
19:13
“Укренерго” організувала для ветеранів війни програму навчання та працевлаштування “Разом”
19:01
На Броварщині витратять 1,86 млн гривень на облаштування дитмайданчиків
18:49
На вулиці Богатирській у Києві до 21 квітня обмужать рух транспорту (схема)
18:36
У Броварах з'явився новий патріотичний стінопис “Обіймаю тебе, моя Україно!”
18:17
Столична влада зупинила проведення аукціону з надання в оренду Житнього ринку
18:04
У реєстрі зниклих безвісти наразі налічується понад 2 тисяч дітей
Календар подій
Підтримка армії та більше коштів на “цивільні” напрямки: Київрада внесла зміни до бюджету-2024 і Програми соцекономрозвитку
12 квітня 2024 г. 15:00
Підтримка армії та більше коштів на “цивільні” напрямки: Київрада внесла зміни до бюджету-2024 і Програми соцекономрозвитку
Столична міськрада 11 квітня 2024 року внесла чергові зміни до бюджету Києва на 2024 рік, а також відкоригувала нову Програму економічного та соціального розвитку (ПЕСР), яка розрахована на 2024-2026 роки. Точний перелік всіх коригувань буде доступний після публікації цих документіві, адже депутати і чиновники погодили внесення до відповідних проєктів рішень численних правок безпосередньо перед їх розглядом в сесійній залі. Між тим, відомо, що дохідну частину бюджету було збільшено до 75,2 млрд гривень, видаткову – до 92,5 млрд гривень. Відповідно, додаткові 995 млн гривень планується витратити по програмі “Захисник Києва”, 79,9 млн – на обладнання опорних пунктів в межах столиці, 459,3 млн гривень – на різні соціальні виплати військовослужбовцям, 30 млн гривень – напряму нададуть Міністерству оборони України в якості субвенції тощо. Не обійшлося і без збільшення витрат на “цивільні” напрямки – ще 89,4 млн було виділено на ремонтні роботи на дорогах, 50,8 млн – на реконструкцію ліфтового обладнання в багатоповерхівках і т.д. Була відповідно відкорегована і нова Програму економічного та соціального розвитку (ПЕСР), яка розрахована на 2024-2026 роки. 
Бюджет Києва дуже скромно поповнився за рахунок оренди та приватизації комунального майна у 2023 році
10 квітня 2024 г. 09:00
Бюджет Києва дуже скромно поповнився за рахунок оренди та приватизації комунального майна у 2023 році
У 2023 році столична влада продемонструвала одні з найгірших результатів наповнення бюджету за рахунок оренди і приватизації комунального майна за останні роки. Як стало відомо, від такої оренди до міської скарбниці надійшло 33,9 млн гривень, що більш ніж в половину менше планових показників, а від продажу комунальної нерухомості – 81,9 млн гривень (плюс ще 18.9 млн гривень, які були перераховані у 2024 році), що набагато менше ніж у попередні роки. Судячи з усього, причиною таких скромних надходжень до міського бюджету є і повномасштабна війна, яка знизила бізнес-активність у столиці, і систематичні порушення процедур і законодавства з боку профільних чиновників КМДА, які кожного року обходяться киянам у десятки мільйонів гривень.