вівторок, 23 квітня 2024 г.

В Киеве малый бизнес выдавливается даже из сферы передвижной торговли

В Киеве малый бизнес выдавливается даже из сферы передвижной торговли

В Киевской горгосадминистрации (КГГА) создали систему, при которой владельцы передвижных торговых точек вынуждены  или работать, постоянно опасаясь демонтажа, или дорого арендовать места у посредников - фирм, которым чиновники позволили выиграть соответствующие торги. Исправить ситуацию попробуют члены профильной комиссии Киевсовета.

О засилье на рынке передвижной торговли Киева посредников KV узнала из мониторинга в интернете подобных объявлений:

“Таких объявлений в интернете сейчас, действительно, размещено много. Все потому, что торги КГГА выигрывали посредники, у которых не было ни желания ни необходимости работать самостоятельно. Теперь представители далеко не малого бизнеса предлагают мелким предпринимателям арендовать эти места по цене от 20 до 30 тыс. грн в месяц, в зависимости от их расположения, что для малого бизнеса очень дорого. Эту систему нужно срочно менять. Иначе малый бизнес в Киеве будет полностью выдавлен даже из сферы передвижной торговли”,- прокомментировал KV руководитель Ассоциации мобильных автокофеен (АМК) Алексей Бусаев.

Подписывайтесь на новости “КиевVласть” в Facebook    

Напомним, что вторые электронные торги по продаже мест под размещение передвижной торговли КП “Городской магазин” провело 28 ноября 2015 года. Профильная ассоциация (АМК) эти торги бойкотировала: предприниматели требовали от столичного руководства сначала устранить все коррупционные риски и постфактум отмечали, что торги прошли с нарушениями.

Читайте также:  Алексей Бусаев: “Мы страдаем из-за своей принципиальности”

Напомним также, что в минувшем году под давлением Ассоциации мобильных автокофеен  директор Департамента промышленности и развития предпринимательства Максима Кузьменко был вынужден отказаться от принципа автоматической ставки и признать недействительными результаты торгов почти по 50-ти лотам.

Тем не менее, проблем остается еще очень много, отмечает Алексей Бусаев. По его словам, с целью сохранения в столице малого бизнеса Порядок распределения мест под размещение объектов передвижной торговли от КГГА явно нужно переписывать.

Как стало известно KV этим уже начала заниматься консультативно-экспертная группа, созданная вчера на заседании комиссия Киевсовета по вопросам торговли, предпринимательства и регуляторной политики. В нее вошли депутаты, их помощники, представители АМК, общественности, эксперты и пр.

Консультативно-экспертная группа собирается оперативно подготовить предложения по внесению изменений в решения Киесовета и распоряжения КГГА, которые регламентируют сейчас в Киеве передвижную торговлю. При этом, действующая сегодня в этой сфере нормативно-правовая база в течении месяца должна будет пройти общественную экспертизу.

Фото взято отсюда

КиевVласть

Александр Красногородский

Теги: новости киева, кгга, киевсовет, демонтаж, аренда, торговые точки, посредник, профильная комиссия, опасения

середа, 17 квітня 2024 г.
18:19
УВАГА!!! КиївВлада переїхала на новий домен
п'ятниця, 12 квітня 2024 г.
20:56
“Українська команда” передала велику партію дронів-літаків легендарному батальйону “Ахіллес”, - Палатний
20:51
Ексміністр оборони Резніков став директором безпекових і оборонних програм в ГО “Український інститут майбутнього”
20:45
Начальник КОВА Руслан Кравченко у Чернівцях взяв участь у Конгресі місцевих та регіональних влад при Президентові України
20:34
На київській ТЕЦ-5 встановлять додаткові генератори
20:20
В Україну повернули тіла 99 полеглих захисників
20:02
У Києві з суботи відновлює роботу автобус № 7 (схема)
19:54
На Бахмутському та Новопавлівському напрямках відбито понад 40 атак, загалом на фронті 81 боєзіткнення, - Генштаб ЗСУ
19:43
Представники громадськості вимагають припинити переслідування антикорупційних активістів та журналістів-розслідувачів
19:31
Відзавтра, 13 квітня, столичний автобус № 35 подовжить свій маршрут до вулиці Гліба Бабіча (схема)
19:13
“Укренерго” організувала для ветеранів війни програму навчання та працевлаштування “Разом”
19:01
На Броварщині витратять 1,86 млн гривень на облаштування дитмайданчиків
18:49
На вулиці Богатирській у Києві до 21 квітня обмужать рух транспорту (схема)
18:36
У Броварах з'явився новий патріотичний стінопис “Обіймаю тебе, моя Україно!”
18:17
Столична влада зупинила проведення аукціону з надання в оренду Житнього ринку
18:04
У реєстрі зниклих безвісти наразі налічується понад 2 тисяч дітей
Календар подій
Підтримка армії та більше коштів на “цивільні” напрямки: Київрада внесла зміни до бюджету-2024 і Програми соцекономрозвитку
12 квітня 2024 г. 15:00
Підтримка армії та більше коштів на “цивільні” напрямки: Київрада внесла зміни до бюджету-2024 і Програми соцекономрозвитку
Столична міськрада 11 квітня 2024 року внесла чергові зміни до бюджету Києва на 2024 рік, а також відкоригувала нову Програму економічного та соціального розвитку (ПЕСР), яка розрахована на 2024-2026 роки. Точний перелік всіх коригувань буде доступний після публікації цих документіві, адже депутати і чиновники погодили внесення до відповідних проєктів рішень численних правок безпосередньо перед їх розглядом в сесійній залі. Між тим, відомо, що дохідну частину бюджету було збільшено до 75,2 млрд гривень, видаткову – до 92,5 млрд гривень. Відповідно, додаткові 995 млн гривень планується витратити по програмі “Захисник Києва”, 79,9 млн – на обладнання опорних пунктів в межах столиці, 459,3 млн гривень – на різні соціальні виплати військовослужбовцям, 30 млн гривень – напряму нададуть Міністерству оборони України в якості субвенції тощо. Не обійшлося і без збільшення витрат на “цивільні” напрямки – ще 89,4 млн було виділено на ремонтні роботи на дорогах, 50,8 млн – на реконструкцію ліфтового обладнання в багатоповерхівках і т.д. Була відповідно відкорегована і нова Програму економічного та соціального розвитку (ПЕСР), яка розрахована на 2024-2026 роки. 
Бюджет Києва дуже скромно поповнився за рахунок оренди та приватизації комунального майна у 2023 році
10 квітня 2024 г. 09:00
Бюджет Києва дуже скромно поповнився за рахунок оренди та приватизації комунального майна у 2023 році
У 2023 році столична влада продемонструвала одні з найгірших результатів наповнення бюджету за рахунок оренди і приватизації комунального майна за останні роки. Як стало відомо, від такої оренди до міської скарбниці надійшло 33,9 млн гривень, що більш ніж в половину менше планових показників, а від продажу комунальної нерухомості – 81,9 млн гривень (плюс ще 18.9 млн гривень, які були перераховані у 2024 році), що набагато менше ніж у попередні роки. Судячи з усього, причиною таких скромних надходжень до міського бюджету є і повномасштабна війна, яка знизила бізнес-активність у столиці, і систематичні порушення процедур і законодавства з боку профільних чиновників КМДА, які кожного року обходяться киянам у десятки мільйонів гривень.