п'ятниця, 19 квітня 2024 г.

В Голосеевском районе Киева начали демонтировать скандальную стройку

В Голосеевском районе Киева начали демонтировать скандальную стройку

Сегодня в Голосеевском районе Киева на улице Стратегическое шоссе, 53 начался демонтаж одной из скандальных строек, которая велась без разрешения. Работники благоустройства начали вывозить стройматериалы со стройплощадки ЖК "Мозаика".

Об этом KV стало известно из сообщения издания “Дело”.

В КГГА неофициально подтверждают намерение демонтировать стройку, но происходящее не комментируют. Обещают сделать официальное заявление прямо на месте.

О незаконности стройки говорит тот факт, что в градостроительном кадастре данное строительство является самовольным и никаких разрешений КГГА на него не давало. Кроме того, суд Печерского района год назад наложил арест на земельный участок размером 0,98 га, на котором возводится ЖК. Отметим, Киевсовет передал в аренду ООО "Инвестиционно-строительная компания" на пять лет, но после окончания срока аренды она не была продлена.огласно информации.

Подписывайтесь на новости “КиевVласть” в Facebook    

Как ранее писала КиевVласть, строительство связывают с группой компаний "Укогруп", которая объединяет в себе 63 компании и во главе этой пирамиды стоит бизнесмен Анатолий Войцеховский. В прошлом году в КГГА инициировали проверку строительства.

Подробней: КГГА просит Кабмин разрешить проверки на стройках Анатолия Войцеховского

Как сообщают правоохранители, компании, входящие в "Укогруп" строят в столице более 40 объектов на самовольно занятых землях. При этом строительство проводится на особо ценных землях, землях в охранных зонах, зонах санитарной охраны, санитарно-защитных зонах и зонах особого режима использования земли. К самовольным стройкам Войцеховского, кроме ЖК "Мозаика", правоохранители причисляют такие жилые и офисно-торговые комплексы как "Белла Виста", "Совские пруды", "Уютный", "Схидна брама", "Научный", "Новая волна", "Сосновый бор", "Флагман", "Стародарницкий", "Тихорецкий", "MegaCity" и другие.

Несмотря на то, что объекты незаконные, многие из них введены в эксплуатацию и в них живут люди. Как ранее сообщали журналисты программы "Схемы", дома вводились в эксплуатацию также незаконно решениями "карманных" судов, которые зачастую находились даже не в столице.

Напомним, строительство началось в 2011 году и согласно проекту ЖК "Мозаика" представляет собой пятисекционное 25-этажное здание с трехуровневым паркингом на 417 машиномест. На сегодняшний день все пять секций еще пребывают на стадии строительства.

Читайте также: Строительство на Никольской Слободке раскрывает преступную схему (аэро-видео)

Фото взято отсюда

КиевVласть

Наталья Мова

Теги: новости киева, кгга, проверка, гаси, голосеево, укогруп, незаконное стороительство

середа, 17 квітня 2024 г.
18:19
УВАГА!!! КиївВлада переїхала на новий домен
п'ятниця, 12 квітня 2024 г.
20:56
“Українська команда” передала велику партію дронів-літаків легендарному батальйону “Ахіллес”, - Палатний
20:51
Ексміністр оборони Резніков став директором безпекових і оборонних програм в ГО “Український інститут майбутнього”
20:45
Начальник КОВА Руслан Кравченко у Чернівцях взяв участь у Конгресі місцевих та регіональних влад при Президентові України
20:34
На київській ТЕЦ-5 встановлять додаткові генератори
20:20
В Україну повернули тіла 99 полеглих захисників
20:02
У Києві з суботи відновлює роботу автобус № 7 (схема)
19:54
На Бахмутському та Новопавлівському напрямках відбито понад 40 атак, загалом на фронті 81 боєзіткнення, - Генштаб ЗСУ
19:43
Представники громадськості вимагають припинити переслідування антикорупційних активістів та журналістів-розслідувачів
19:31
Відзавтра, 13 квітня, столичний автобус № 35 подовжить свій маршрут до вулиці Гліба Бабіча (схема)
19:13
“Укренерго” організувала для ветеранів війни програму навчання та працевлаштування “Разом”
19:01
На Броварщині витратять 1,86 млн гривень на облаштування дитмайданчиків
18:49
На вулиці Богатирській у Києві до 21 квітня обмужать рух транспорту (схема)
18:36
У Броварах з'явився новий патріотичний стінопис “Обіймаю тебе, моя Україно!”
18:17
Столична влада зупинила проведення аукціону з надання в оренду Житнього ринку
18:04
У реєстрі зниклих безвісти наразі налічується понад 2 тисяч дітей
Календар подій
Підтримка армії та більше коштів на “цивільні” напрямки: Київрада внесла зміни до бюджету-2024 і Програми соцекономрозвитку
12 квітня 2024 г. 15:00
Підтримка армії та більше коштів на “цивільні” напрямки: Київрада внесла зміни до бюджету-2024 і Програми соцекономрозвитку
Столична міськрада 11 квітня 2024 року внесла чергові зміни до бюджету Києва на 2024 рік, а також відкоригувала нову Програму економічного та соціального розвитку (ПЕСР), яка розрахована на 2024-2026 роки. Точний перелік всіх коригувань буде доступний після публікації цих документіві, адже депутати і чиновники погодили внесення до відповідних проєктів рішень численних правок безпосередньо перед їх розглядом в сесійній залі. Між тим, відомо, що дохідну частину бюджету було збільшено до 75,2 млрд гривень, видаткову – до 92,5 млрд гривень. Відповідно, додаткові 995 млн гривень планується витратити по програмі “Захисник Києва”, 79,9 млн – на обладнання опорних пунктів в межах столиці, 459,3 млн гривень – на різні соціальні виплати військовослужбовцям, 30 млн гривень – напряму нададуть Міністерству оборони України в якості субвенції тощо. Не обійшлося і без збільшення витрат на “цивільні” напрямки – ще 89,4 млн було виділено на ремонтні роботи на дорогах, 50,8 млн – на реконструкцію ліфтового обладнання в багатоповерхівках і т.д. Була відповідно відкорегована і нова Програму економічного та соціального розвитку (ПЕСР), яка розрахована на 2024-2026 роки. 
Бюджет Києва дуже скромно поповнився за рахунок оренди та приватизації комунального майна у 2023 році
10 квітня 2024 г. 09:00
Бюджет Києва дуже скромно поповнився за рахунок оренди та приватизації комунального майна у 2023 році
У 2023 році столична влада продемонструвала одні з найгірших результатів наповнення бюджету за рахунок оренди і приватизації комунального майна за останні роки. Як стало відомо, від такої оренди до міської скарбниці надійшло 33,9 млн гривень, що більш ніж в половину менше планових показників, а від продажу комунальної нерухомості – 81,9 млн гривень (плюс ще 18.9 млн гривень, які були перераховані у 2024 році), що набагато менше ніж у попередні роки. Судячи з усього, причиною таких скромних надходжень до міського бюджету є і повномасштабна війна, яка знизила бізнес-активність у столиці, і систематичні порушення процедур і законодавства з боку профільних чиновників КМДА, які кожного року обходяться киянам у десятки мільйонів гривень.