четвер, 25 квітня 2024 г.

В аэропорту “Борисполь” признались, что не могут поймать и наказать сотрудников-воришек

В аэропорту “Борисполь” признались, что не могут поймать и наказать сотрудников-воришек

Руководство главного аэропорта Украины не скрывает, что среди персонала есть нечистые на руку работники, но жалуется, что очень трудно поймать вора “за руку”и еще труднее - уволить “по статье”.

Об этом KV стало известно из сообщения пресс-службы аэропорта “Борисполь” по итогам пресс-конференции, состоявшейся 29 сентября.

Аэропорт будет постоянно усиливать меры борьбы с кражами из багажа пассажиров, сообщил руководитель “Борисполя” Евгений Дыхне. Но сам он признается, уволить “нечистоплотного” сотрудника будет нелегко.

“Когда мы определяем работника, как нечистоплотного, склонного к воровству, у нас не так много юридически выверенных механизмов, чтобы уволить его с работы. Работает презумпция невиновности, юридические нормы… Не всегда судьи заинтересованы в том, чтобы принимать подобные решения. Это (о работниках аэропорта - ред.) - далеко не бедные люди, десятилетиями ворующие в аэропорту, у многих из них достаточно большие дома в Бориспольском районе, они могут себе позволить эффективно защищаться в судах, тогда как у предприятия не так много механизмов для этого", - сказал в ходе пресс-конференции руководитель аэропорта, сообщает "Интерфакс-Украина".

Подписывайтесь на новости “КиевVласть”
 

Тем не менее, аэропорт проводит внутренние расследования краж багажа, и даже имеет для этого штат сотрудников.

“В настоящее время расследованием краж из багажа на предприятии занимается уже два детектива. Работу спецотдела мы расцениваем как эффективную. Дальнейшие шаги в этом направлении будут усовершенствованы, перечень мероприятий будет расширяться. Коллектив предприятия должен быть полностью очищен от нечистых на руку работников”, - отметил Дыхне.

Согласно данным спецотдела расследований краж из багажа, за три месяца работы количество обращений по кражам выросло втрое. Но по словам руководителя отдела Марины Фастовец, это свидетельствует об осведомленности пассажиров о существовании спецотдела, и росте доверия к детективам.

Последние уже обработали 46 обращений пассажиров. В десяти случаях, в результате следственных действий, вещи были найдены и возвращены владельцам. 22 обращения касались вещей, которые исчезли за пределами аэропорта “Борисполь”. Это могло произойти или на борту самолета, или на территории другого аэропорта. Три дела раскрыты и переданы в полицию. В двух случаях сообщения оказались ложными. Детальное расследование не удалось провести лишь по четырем обращениям. Причиной послужило несвоевременное (слишком позднее) обращение пассажиров.

Марина Фастовец обращается с просьбой к пассажирам - в случае выявления пропажи багажа, немедленно информировать об этом спецотдел. Фактор времени, по ее словам, является ключевым в успешном разрешении ситуации.

К детективам аэропорта “Борисполь” пассажиры могут обращаться по телефону: 073-7-702-702; на электронную почту - [email protected]; в Skype - anti-theft-kbp, а также на странице аэропорта в Facebook.

Напомним, новую систему борьбы с кражами в аэропорту “Борисполь” ввели в начале июня 2016 года.

Читайте: В аэропорту “Борисполь” арестован вор из базы Интерпола

КиевVласть

Ирина Житняя

Теги: новости киева и киевской области, борисполь, аэропорт, кражи, детективы, грузчики

середа, 17 квітня 2024 г.
18:19
УВАГА!!! КиївВлада переїхала на новий домен
п'ятниця, 12 квітня 2024 г.
20:56
“Українська команда” передала велику партію дронів-літаків легендарному батальйону “Ахіллес”, - Палатний
20:51
Ексміністр оборони Резніков став директором безпекових і оборонних програм в ГО “Український інститут майбутнього”
20:45
Начальник КОВА Руслан Кравченко у Чернівцях взяв участь у Конгресі місцевих та регіональних влад при Президентові України
20:34
На київській ТЕЦ-5 встановлять додаткові генератори
20:20
В Україну повернули тіла 99 полеглих захисників
20:02
У Києві з суботи відновлює роботу автобус № 7 (схема)
19:54
На Бахмутському та Новопавлівському напрямках відбито понад 40 атак, загалом на фронті 81 боєзіткнення, - Генштаб ЗСУ
19:43
Представники громадськості вимагають припинити переслідування антикорупційних активістів та журналістів-розслідувачів
19:31
Відзавтра, 13 квітня, столичний автобус № 35 подовжить свій маршрут до вулиці Гліба Бабіча (схема)
19:13
“Укренерго” організувала для ветеранів війни програму навчання та працевлаштування “Разом”
19:01
На Броварщині витратять 1,86 млн гривень на облаштування дитмайданчиків
18:49
На вулиці Богатирській у Києві до 21 квітня обмужать рух транспорту (схема)
18:36
У Броварах з'явився новий патріотичний стінопис “Обіймаю тебе, моя Україно!”
18:17
Столична влада зупинила проведення аукціону з надання в оренду Житнього ринку
18:04
У реєстрі зниклих безвісти наразі налічується понад 2 тисяч дітей
Календар подій
Підтримка армії та більше коштів на “цивільні” напрямки: Київрада внесла зміни до бюджету-2024 і Програми соцекономрозвитку
12 квітня 2024 г. 15:00
Підтримка армії та більше коштів на “цивільні” напрямки: Київрада внесла зміни до бюджету-2024 і Програми соцекономрозвитку
Столична міськрада 11 квітня 2024 року внесла чергові зміни до бюджету Києва на 2024 рік, а також відкоригувала нову Програму економічного та соціального розвитку (ПЕСР), яка розрахована на 2024-2026 роки. Точний перелік всіх коригувань буде доступний після публікації цих документіві, адже депутати і чиновники погодили внесення до відповідних проєктів рішень численних правок безпосередньо перед їх розглядом в сесійній залі. Між тим, відомо, що дохідну частину бюджету було збільшено до 75,2 млрд гривень, видаткову – до 92,5 млрд гривень. Відповідно, додаткові 995 млн гривень планується витратити по програмі “Захисник Києва”, 79,9 млн – на обладнання опорних пунктів в межах столиці, 459,3 млн гривень – на різні соціальні виплати військовослужбовцям, 30 млн гривень – напряму нададуть Міністерству оборони України в якості субвенції тощо. Не обійшлося і без збільшення витрат на “цивільні” напрямки – ще 89,4 млн було виділено на ремонтні роботи на дорогах, 50,8 млн – на реконструкцію ліфтового обладнання в багатоповерхівках і т.д. Була відповідно відкорегована і нова Програму економічного та соціального розвитку (ПЕСР), яка розрахована на 2024-2026 роки. 
Бюджет Києва дуже скромно поповнився за рахунок оренди та приватизації комунального майна у 2023 році
10 квітня 2024 г. 09:00
Бюджет Києва дуже скромно поповнився за рахунок оренди та приватизації комунального майна у 2023 році
У 2023 році столична влада продемонструвала одні з найгірших результатів наповнення бюджету за рахунок оренди і приватизації комунального майна за останні роки. Як стало відомо, від такої оренди до міської скарбниці надійшло 33,9 млн гривень, що більш ніж в половину менше планових показників, а від продажу комунальної нерухомості – 81,9 млн гривень (плюс ще 18.9 млн гривень, які були перераховані у 2024 році), що набагато менше ніж у попередні роки. Судячи з усього, причиною таких скромних надходжень до міського бюджету є і повномасштабна війна, яка знизила бізнес-активність у столиці, і систематичні порушення процедур і законодавства з боку профільних чиновників КМДА, які кожного року обходяться киянам у десятки мільйонів гривень.