В Українській громаді організують мобільний шпиталь
![В Українській громаді організують мобільний шпиталь](/project/resources/2022/03/resized/two_column_qLC7cGm2.jpg)
Під час війни в Українській громаді місцевий медзаклад зіткнулися з проблемою нестачі діагностичного та кисневого обладнання. Ситуації вдалося зарадити за підтримки Бюро ВООЗ України, які надали Центру ПМСД сучасний гематологічний аналізатор. У планах – організація мобільного шпиталю.
Про це KV дізналася із повідомлення голови Української міської громади Олександра Туренка у Facebook.
"Керівники різних галузей життєдіяльності громади на своїх місцях і роблять все можливе, аби у цей непростий час наші жителі були забезпечені необхідним. Не виключення – медична сфера. Директор КНП "Центр первинної медико-санітарної допомоги Юрій Тимченко звернувся до Бюро ВООЗ України з проханням про допомогу в придбанні діагностичного та кисневого обладнання, а також гематологічного аналізатора, який наразі нам просто необхідний", – йдеться у дописі.
Зауважено, що основними функціями такого приладдя є визначення основних гематологічних показників крові та рідини організму. Прилад розрахований на великий потік досліджень – 110 тестів/год.
Як стало відомо KV, сьогодні, 18 березня Центр первинної медико-санітарної допомоги вже одержав сучасний гематологічний аналізатор 5diff.
Очільник громади зауважує, що наразі вирішується і логістичне питання, аби у найближчий час одержати кисневе обладнання для організації мобільного шпиталю.
Нагадаємо, що остання ніч в Борисполі пройшла відносно спокійно, всі змогли трохи відпочити та набратися сил. В місті на сьогодні є незначні перешкоди з електроенергією, все решта під контролем. Як тільки нові засоби ПВО, про які домовився президент Володимир Зеленський, надіно закриють небо України, ЗСУ будуть готові до швидкого контрнаступу.
Читайте: У Кагарлику створили управління сектору оборони громади
Фото: zoz.chelmno.pl
![Азартна зрада?!](/project/avatar/64/1000/cOe6712ojuMd.png)
![“Я очень рада” або “helsi care” по-українські](/project/avatar/64/1000/rZxkyIyVpAH3.png)
![Війна технологій: треба негайно вживати радикальних засобів!](/project/avatar/64/1000/u0NE3eRkyKuI.jpg)