суббота, 31 октября 2020 г.

В селі Шпитьки на Київщині за 56 млн гривень реконструюють споруди для очистки стоків

В селі Шпитьки на Київщині за 56 млн гривень реконструюють споруди для очистки стоків

До кінця 2021 року на території Шпитьківської сільради на Київщині збираються реконструювати з добудовою очисні споруди. Сьогодні через їх зношеність каналізаційні стоки села майже не очищаються і забруднють прилеглі водойми. Реконструкція повинна не тільки виправити цю ситуацію, а й збільшить потужності очистних споруд так, щоб вони могли очищати стоки з чотирьох найближчих сіл Києво-Святошинського району.

Як стало відомо KV з оголошення електронної системи публічних закупівель ProZorro, 13 липня 2020 року Департамент житлово-комунального господарства та енергоефективності Київської облдержадміністрації (КОДА) уклав договір з ТОВ "Енергозберігаючі технології" (*) на проведення реконструкції з добудовою очисних споруд на території Шпитьківської сільської ради Києво-Святошинського району. Ціна договору склала 56,18 млн гривень.

Подписывайтесь на новости “КиевVласть”
 

ТОВ "Енергозберігаючі технології" до кінця грудня 2021 року повинно виконати підготовчі роботи, реконструювати виробничо-допоміжну будівлю, блок біологічної очистки, мулові майданчики, блок обліку привізних стоків, а також зовнішні мережі водопроводу, електропостачання, самопливної та напірної каналізації, а також забезпечити благоустрій території.

Подписывайтесь на новости “КиевVласть” в Телеграм

За інформацією КОДА, реконструкцію з добудовою очисних споруд на території Шпитьківської сільської ради реалізують у рамках Програми “Питна вода Київщини на 2017-2020 роки” за рахунок коштів обласного бюджету на умовах співфінансування з місцевого. Загальна вартість реалізації проєкту становить 60,7 млн гривень.

В КОДА відмітили, що через зношеність діючих очисних споруд КП “Добробут” Шпитьківської сільської ради побутові каналізаційні стоки майже не проходять очистку. Це призводить до забруднення водоносних горизонтів та водних об’єктів, що розташовані неподалік. Дана реконструкція передбачає не тільки виправлення цієї ситуації, а й збільшіть потужності очисних споруд так, щоб вони могли очищати стоки з найближчих сіл Києво-Святошинського району – Горбовичі, Личанка, Лісове та Мрія.

Згідно з даними аналітичної системи Youcontrol, ТОВ "Енергозберігаючі технології" зареєстровано у 2002 році. Директор – Євген Юхновський, засновник – Ольга Торубара. Статутний фонд – 14 тис. гривень. Основний вид діяльності – Діяльність у сфері інжинірингу, геології та геодезії, надання послуг технічного консультування в цих сферах.

За інформацією Zакупівлі, ТОВ "Енергозберігаючі технології" уклало 405 договорів на загальну суму 462,8 млн гривень. Найбільший замовник – Департамент житлово-комунального господарства та розвитку інфраструктури Харківської ОДА, з яким укладено договора на 65 млн гривень, і Управління капітального будівництва Миколаївської ОДА, з яким укладено договора на 33 млн гривень.

Раніше KV повідомляла, що обласна програма "Питна вода Київщини" спрямована на забезпечення області водою і центральним водопостачанням, а також доведенням таких за рівнем і якістю до державних стандартів. До кінця 2020 року в Славутичі Київської області повинні реконструювати каналізаційні очисні споруди. Виконувати ці роботи на замовлення місцевої міськради доручили ТОВ "Буденергомонтаж". За 57 млн гривень компанія, крім реконструкції споруд, повинна буде оновити зовнішнє освітлення на об'єкті і відремонтувати під'їзні дороги.

Читайте: В Славутиче за 57 млн гривен собираются реконструировать сооружения для очистки сточных вод

Департамент житлово-комунального господарства та енергоефективності КОДА керує Галина Король. Голова Шпитьківської сільської ради – Надія Грищенко.

* ТОВ "Енергозберігаючі технології" (Код ЄДРПОУ:31862999)

Фото: watercolor

КиевVласть

Інна Арас

Теги: новости киевской области, новости киевщины, закупки, ООО, новини київщини, новини київської області, кода, кода, киево-святошинский район, закупівлі, тов, києво-святошинський район, очистные сооружения, Галина Король, Галина Король, шпитьки, шпитьки, энергосберегающие технологии, надежда грищенко, очисні споруди, надія грищенко, енергозберігаючі технології

суббота, 31 октября 2020 г.
14:28
Хроники коронавируса в Украине: обновляется
18:05
Воскресные ярмарки 1 ноября пройдут в пяти районах Киева (адреса)
17:02
На семи участках столичных улиц с 1 ноября устанавливается ограничение скорости движения до 50 км в час
16:06
В Бородянском районе от взрыва боеприпасов в частном домовладении погиб мужчина (фото)
15:03
С 1 ноября на Киевщине устанавливается запрет на вылов рыбы в зимовальных ямах
14:05
Понад три сотні нових випадків COVID-19 виявили на Київщині за добу
13:07
В Богуславе на Киевщине планируют только сегодня, 31 октября, начать отопительный сезон
12:01
В столице за сутки от коронавируса умерли 23 человека
11:29
На улице Мишуги в Киеве строительный кран упал на проезжую часть (фото, видео)
11:06
Кличко назначил Ивана Пастухова руководить Департаментом ЖКИ КГГА вместо временно нетрудоспособного Дмитрия Науменко
10:00
В Украине снова зафиксирован рекорд по количеству новых случаев COVID-19 за сутки
09:02
В Киеве стартовала подача проектов Общественного бюджета-6
07:15
Планові відключення електроенергії в Київській області 31 жовтня 2020 року (повний список населених пунктів)
07:00
Погода в Киеве и Киевской области: 31 октября 2020
пятница, 30 октября 2020 г.
20:45
Субботние ярмарки 31 октября пройдут в восьми районах Киева (адреса)
20:23
Около киевского политеха установили лавочки с зарядными устройствами (фото)
Календарь событий
Шукати вихід з політичної кризи в неконституційний спосіб - означає руйнувати крихкий конституційний лад в країні
31 октября 2020 г. 10:17
Після результатів місцевих виборів, які яскраво засвідчили про  зменшення підтримки  влади і необхідності повернення довіри до рішень влади, Конституційний Суд оголосив про рішення, яке прямо веде країну до політичної кризи – адже пряма атака на антикорупційні органи тільки юристам виглядає як повернення прямої простої конституційної логіки, а людям – як повну непідконтрольність чиновників, загострити політичну ситуацію і прискорити нові вибори в інтересах реваншистів, які піднімають голови... нова гра емоціями – чесно не чесно – віддаляє нас від іншої більш важливої теми – фахово не фахово, замінюючи закони політичною доцільністю.