неділя, 5 травня 2024 г.

В Киевской области планируют возобновлять выращивание ягод и поднимать убыточное животноводство

В Киевской области планируют возобновлять выращивание ягод и поднимать убыточное животноводство

Власти Киевщины назвали перспективные для развития аграрные и животноводческие сферы. По прогнозам экспертов, до 2036 года общий объем овощеводства в товарном секторе региона должен достигнуть 1,3 млн тонн. Перспективным направлением названо выращивание плодов и ягод.

Как стало известно KV из Схемы планирования Киевщины, нынешняя стратегия развития региона предполагает увеличение на Киевщине площадей под производство ягод и плодов, а также трансформацию молочных ферм. 

Подписывайтесь на новости “КиевVласть”
 

Согласно документу, производство плодов и ягод будет иметь существенную экономическую мотивацию для предпринимательства в ближайшие годы, поэтому эксперты прогнозируют высокие темпы его развития. 

Стратегия предусматривает восстановление плодово-ягодных насаждений на Киевщине на площадях до 40,3 тыс. га.

Также стратегия предполагает стартовать процесс трансформации животноводства до  2036 года. То, что было убыточным в составе многоотраслевых сельскохозяйственных предприятий будет трансформировано в самостоятельные специализированные фермерские хозяйства товарного типа оптимального размера по известным в мире образцам.

Подписывайтесь на новости “КиевVласть” в Телеграм

Потенциал молочного скотоводства области определен на уровне 1,4 млн. тонн при содержании 251,9 тыс. коров. Помимо этого, выращивание крупного рогатого скота на мясо моделируется как сопутствующий процесс молочного скотоводства. Потенциальный объем производства говядины составляет 82,4 тыс. тонн (в живом весе) в год, что обеспечит около 12 кг мяса на человека. Поголовье свиней, как ожидают, вырастет до 792 тыс. голов и производство свинины не ограничится внутренним рынком. Поголовье птиц вырастет до 26,4 млн голов к 2036 году.

Напомним, как писала KV, основной целью Схемы планирования является разработка рациональной планировочной организации территории, направленной на обеспечение благоприятных условий проживания населения, рационального использования природных ресурсов, развития отраслей хозяйственного комплекса и прочее.

Читайте: Аграриям, утратившим посевы из-за засухи, Кабмин установил компенсации

Фото: stroy-podskazka

КиевVласть

Илья Мандрыкин

Теги: новости киевской области, новости киевщины, киевоблсовет, аграрии, мясо, сельское хозяйство, схема планирования, ягоды, скот, крупный рогатый скот, фермы, плодово-ягодные растения, схема планирования производство

середа, 17 квітня 2024 г.
18:19
УВАГА!!! КиївВлада переїхала на новий домен
п'ятниця, 12 квітня 2024 г.
20:56
“Українська команда” передала велику партію дронів-літаків легендарному батальйону “Ахіллес”, - Палатний
20:51
Ексміністр оборони Резніков став директором безпекових і оборонних програм в ГО “Український інститут майбутнього”
20:45
Начальник КОВА Руслан Кравченко у Чернівцях взяв участь у Конгресі місцевих та регіональних влад при Президентові України
20:34
На київській ТЕЦ-5 встановлять додаткові генератори
20:20
В Україну повернули тіла 99 полеглих захисників
20:02
У Києві з суботи відновлює роботу автобус № 7 (схема)
19:54
На Бахмутському та Новопавлівському напрямках відбито понад 40 атак, загалом на фронті 81 боєзіткнення, - Генштаб ЗСУ
19:43
Представники громадськості вимагають припинити переслідування антикорупційних активістів та журналістів-розслідувачів
19:31
Відзавтра, 13 квітня, столичний автобус № 35 подовжить свій маршрут до вулиці Гліба Бабіча (схема)
19:13
“Укренерго” організувала для ветеранів війни програму навчання та працевлаштування “Разом”
19:01
На Броварщині витратять 1,86 млн гривень на облаштування дитмайданчиків
18:49
На вулиці Богатирській у Києві до 21 квітня обмужать рух транспорту (схема)
18:36
У Броварах з'явився новий патріотичний стінопис “Обіймаю тебе, моя Україно!”
18:17
Столична влада зупинила проведення аукціону з надання в оренду Житнього ринку
18:04
У реєстрі зниклих безвісти наразі налічується понад 2 тисяч дітей
Календар подій
Підтримка армії та більше коштів на “цивільні” напрямки: Київрада внесла зміни до бюджету-2024 і Програми соцекономрозвитку
12 квітня 2024 г. 15:00
Підтримка армії та більше коштів на “цивільні” напрямки: Київрада внесла зміни до бюджету-2024 і Програми соцекономрозвитку
Столична міськрада 11 квітня 2024 року внесла чергові зміни до бюджету Києва на 2024 рік, а також відкоригувала нову Програму економічного та соціального розвитку (ПЕСР), яка розрахована на 2024-2026 роки. Точний перелік всіх коригувань буде доступний після публікації цих документіві, адже депутати і чиновники погодили внесення до відповідних проєктів рішень численних правок безпосередньо перед їх розглядом в сесійній залі. Між тим, відомо, що дохідну частину бюджету було збільшено до 75,2 млрд гривень, видаткову – до 92,5 млрд гривень. Відповідно, додаткові 995 млн гривень планується витратити по програмі “Захисник Києва”, 79,9 млн – на обладнання опорних пунктів в межах столиці, 459,3 млн гривень – на різні соціальні виплати військовослужбовцям, 30 млн гривень – напряму нададуть Міністерству оборони України в якості субвенції тощо. Не обійшлося і без збільшення витрат на “цивільні” напрямки – ще 89,4 млн було виділено на ремонтні роботи на дорогах, 50,8 млн – на реконструкцію ліфтового обладнання в багатоповерхівках і т.д. Була відповідно відкорегована і нова Програму економічного та соціального розвитку (ПЕСР), яка розрахована на 2024-2026 роки. 
Бюджет Києва дуже скромно поповнився за рахунок оренди та приватизації комунального майна у 2023 році
10 квітня 2024 г. 09:00
Бюджет Києва дуже скромно поповнився за рахунок оренди та приватизації комунального майна у 2023 році
У 2023 році столична влада продемонструвала одні з найгірших результатів наповнення бюджету за рахунок оренди і приватизації комунального майна за останні роки. Як стало відомо, від такої оренди до міської скарбниці надійшло 33,9 млн гривень, що більш ніж в половину менше планових показників, а від продажу комунальної нерухомості – 81,9 млн гривень (плюс ще 18.9 млн гривень, які були перераховані у 2024 році), що набагато менше ніж у попередні роки. Судячи з усього, причиною таких скромних надходжень до міського бюджету є і повномасштабна війна, яка знизила бізнес-активність у столиці, і систематичні порушення процедур і законодавства з боку профільних чиновників КМДА, які кожного року обходяться киянам у десятки мільйонів гривень.