середа, 24 квітня 2024 г.

В Киеве в очередной раз попытаются провести паспортизацию столичных водоемов (видео)

В Киеве в очередной раз попытаются провести паспортизацию столичных водоемов (видео)

До 2020 года все водные объекты Киева могут получить паспорта с границами прибрежных защитных полос. За это время коммунальное предприятие (КП) “Плесо” должно разработать проекты землеустройства водоемов столицы.

Об этом KV стало известно из сюжета телеканала “5 канал”, который был размещен на сервисе YouTube 2 октября 2018 года.

Подписывайтесь на новости “КиевVласть”
 

За два года Киевская горгосадминистрация (КГГА) с КП “Плесо” (*) должны разработать проекты землеустройства водоемов столицы и вынесения на местность границ защитных полос. Такое решение принято 2 октября на заседании Киевсовета.

Отмечается, что из около 300 водоемов Киева только шесть имеют паспорта.

В первую очередь, КГГА и “Плесо” должны заняться водоемами, из которых поставляется питьевая вода, а также имеющими природоохранное и рекреационное значение.

“Таких озер, особенно в Дарницком районе, очень много. Сегодня очень важно у каждого озера выделить прибрежную защитную полосу, которая не может быть застроена никакими объектами. Нужно передать балансодержателям, которые будуть чистить и обеспечивать нормальное функционирование (столичных водоемов, - KV)”, - подчеркнул член комиссии Киевсовета по вопросам экологической политики Игорь Мирошниченко (фракция ВО “Свобода”).

После утверждения проекта Киевсоветом на границах прибрежных полос будут установлены соответствующие знаки, сказано в сюжете.


Напомним, программу паспортизации всех водоемов столицы, в первую очередь озер и малых рек, находящихся на балансе КП “Плесо”, на рассмотрение Киевсовета должны были представить еще в мае 2015 года.

Тогда гендиректор “Плесо” Денис Пикалов заявлял KV, что скорость выполнения паспортизации зависит от того, какое количество средств будет готов ежегодно потратить город, поскольку “паспорта разрабатывают проектные организации, и стоят они достаточно дорого”.

В прошлом году Киевсовет обещал решить эту проблему и разработал проект решения “О некоторых мероприятиях по развитию водного хозяйства и экологического оздоровления водных объектов на территории города Киева", которым предусмотрел выполнение работ по инвентаризации и паспортизации киевских водоемов. Реализовать задуманное планировали до 1 августа 2018 года.

КП “Плесо” с 8 сентября 2017 года руководит Олег Юсипенко (на фото).

Читайте: В КГГА взялись за инвентаризацию недвижимости “Киевзеленстроя” и “Киевводоканала”

* КП “Плесо” (код ЄДРПОУ: 23505151)

Фото: коллаж KV

KиевVласть

Катерина Борисенко

Теги: новости киева, кгга, водные объекты, водоемы, прибрежные защитные полосы, проекты землеустройства

середа, 17 квітня 2024 г.
18:19
УВАГА!!! КиївВлада переїхала на новий домен
п'ятниця, 12 квітня 2024 г.
20:56
“Українська команда” передала велику партію дронів-літаків легендарному батальйону “Ахіллес”, - Палатний
20:51
Ексміністр оборони Резніков став директором безпекових і оборонних програм в ГО “Український інститут майбутнього”
20:45
Начальник КОВА Руслан Кравченко у Чернівцях взяв участь у Конгресі місцевих та регіональних влад при Президентові України
20:34
На київській ТЕЦ-5 встановлять додаткові генератори
20:20
В Україну повернули тіла 99 полеглих захисників
20:02
У Києві з суботи відновлює роботу автобус № 7 (схема)
19:54
На Бахмутському та Новопавлівському напрямках відбито понад 40 атак, загалом на фронті 81 боєзіткнення, - Генштаб ЗСУ
19:43
Представники громадськості вимагають припинити переслідування антикорупційних активістів та журналістів-розслідувачів
19:31
Відзавтра, 13 квітня, столичний автобус № 35 подовжить свій маршрут до вулиці Гліба Бабіча (схема)
19:13
“Укренерго” організувала для ветеранів війни програму навчання та працевлаштування “Разом”
19:01
На Броварщині витратять 1,86 млн гривень на облаштування дитмайданчиків
18:49
На вулиці Богатирській у Києві до 21 квітня обмужать рух транспорту (схема)
18:36
У Броварах з'явився новий патріотичний стінопис “Обіймаю тебе, моя Україно!”
18:17
Столична влада зупинила проведення аукціону з надання в оренду Житнього ринку
18:04
У реєстрі зниклих безвісти наразі налічується понад 2 тисяч дітей
Календар подій
Підтримка армії та більше коштів на “цивільні” напрямки: Київрада внесла зміни до бюджету-2024 і Програми соцекономрозвитку
12 квітня 2024 г. 15:00
Підтримка армії та більше коштів на “цивільні” напрямки: Київрада внесла зміни до бюджету-2024 і Програми соцекономрозвитку
Столична міськрада 11 квітня 2024 року внесла чергові зміни до бюджету Києва на 2024 рік, а також відкоригувала нову Програму економічного та соціального розвитку (ПЕСР), яка розрахована на 2024-2026 роки. Точний перелік всіх коригувань буде доступний після публікації цих документіві, адже депутати і чиновники погодили внесення до відповідних проєктів рішень численних правок безпосередньо перед їх розглядом в сесійній залі. Між тим, відомо, що дохідну частину бюджету було збільшено до 75,2 млрд гривень, видаткову – до 92,5 млрд гривень. Відповідно, додаткові 995 млн гривень планується витратити по програмі “Захисник Києва”, 79,9 млн – на обладнання опорних пунктів в межах столиці, 459,3 млн гривень – на різні соціальні виплати військовослужбовцям, 30 млн гривень – напряму нададуть Міністерству оборони України в якості субвенції тощо. Не обійшлося і без збільшення витрат на “цивільні” напрямки – ще 89,4 млн було виділено на ремонтні роботи на дорогах, 50,8 млн – на реконструкцію ліфтового обладнання в багатоповерхівках і т.д. Була відповідно відкорегована і нова Програму економічного та соціального розвитку (ПЕСР), яка розрахована на 2024-2026 роки. 
Бюджет Києва дуже скромно поповнився за рахунок оренди та приватизації комунального майна у 2023 році
10 квітня 2024 г. 09:00
Бюджет Києва дуже скромно поповнився за рахунок оренди та приватизації комунального майна у 2023 році
У 2023 році столична влада продемонструвала одні з найгірших результатів наповнення бюджету за рахунок оренди і приватизації комунального майна за останні роки. Як стало відомо, від такої оренди до міської скарбниці надійшло 33,9 млн гривень, що більш ніж в половину менше планових показників, а від продажу комунальної нерухомості – 81,9 млн гривень (плюс ще 18.9 млн гривень, які були перераховані у 2024 році), що набагато менше ніж у попередні роки. Судячи з усього, причиною таких скромних надходжень до міського бюджету є і повномасштабна війна, яка знизила бізнес-активність у столиці, і систематичні порушення процедур і законодавства з боку профільних чиновників КМДА, які кожного року обходяться киянам у десятки мільйонів гривень.