субота, 17 серпня 2024 г.

В Киеве презентовали Единый разрешительный центр

К 1 июля вся разрешительная документация будет выдаваться в “Едином разрешительном центре”.

Об этом сообщил заместитель председателя Киевской городской государственной администрации Руслан Крамаренко во время презентации работы разрешительного центра на Координационном совете по вопросам развития предпринимательства.

По его словам, 6 июня было подписано распоряжение “О выдаче документов разрешительного характера по принципу организационного единства”, которым запрещено выдавать любые документы разрешительного характера за пределами городского разрешительного центра.

Сегодня этот центр работает в помещении Главного управления по вопросам регуляторной политики и предпринимательства - к работе привлечены 14 структур городского уровня и 8 центрального, которые выдают 52 вида документов.

“Алгоритм работы городского разрешительного центра заключается в предоставлении качественных услуг на европейском уровне. Например, для того чтобы начать бизнес, необходимо получить разрешение. Ранее предприниматель вынужден был бегать по инстанциям, тратить время, средства, получать юридические консультации, обращаться к посредникам, не зная даже какие именно документы ему необходимо получить для законного функционирования. При полноценной работе разрешительного центра решаются вопросы законности получения документов и сокращается время их прохождения в 3-10 раз за счет четко определенной процедуры выдачи разрешительных документов и организации общения чиновников между собой”, - пояснил Руслан Крамаренко.

До конца года разрешительный центр получит отдельное помещение, где будет обустроено 50 рабочих мест по приему предпринимателей, комнату для консультаций, места для обслуживания заявителей с ограниченными физическими возможностями, система электронной очереди и электронного документооборота, Wi-Fi, удобные места ожидания .

Автоматизированная система электронного документооборота обеспечит автоматизацию обработки, хранения и передачи документов, мониторинг выполнения разрешительных процедур, информирование и консультирование субъектов хозяйствования.

“Главное преимущество электронного документооборота в том, что заявитель имеет возможность отслеживать прохождение своих документов не выходя из офиса или дома благодаря сети интернет, а также непосредственно в разрешительном центре, воспользовавшись информационным киоском, или обратившись к сотрудникам разрешительного центра за информационной стойкой. Кроме того, мы максимально сократим процедуру за счет электронной очереди - заявитель на терминале выбирает нужную услугу, получает талон и спокойно ждет на диване перед монитором. К тому же, электронная очередь дает нам возможность постоянного мониторинга - мы всегда знаем сколько посетителей ждут предоставления услуг, какая очередь на каждый вид услуг, сколько посетителей принято, сколько времени каждый из них ждал своей очереди и как долго его обслуживал работник”, - отметил Руслан Крамаренко.

 

Теги: Новости

середа, 17 квітня 2024 г.
18:19
УВАГА!!! КиївВлада переїхала на новий домен
п'ятниця, 12 квітня 2024 г.
20:56
“Українська команда” передала велику партію дронів-літаків легендарному батальйону “Ахіллес”, - Палатний
20:51
Ексміністр оборони Резніков став директором безпекових і оборонних програм в ГО “Український інститут майбутнього”
20:45
Начальник КОВА Руслан Кравченко у Чернівцях взяв участь у Конгресі місцевих та регіональних влад при Президентові України
20:34
На київській ТЕЦ-5 встановлять додаткові генератори
20:20
В Україну повернули тіла 99 полеглих захисників
20:02
У Києві з суботи відновлює роботу автобус № 7 (схема)
19:54
На Бахмутському та Новопавлівському напрямках відбито понад 40 атак, загалом на фронті 81 боєзіткнення, - Генштаб ЗСУ
19:43
Представники громадськості вимагають припинити переслідування антикорупційних активістів та журналістів-розслідувачів
19:31
Відзавтра, 13 квітня, столичний автобус № 35 подовжить свій маршрут до вулиці Гліба Бабіча (схема)
19:13
“Укренерго” організувала для ветеранів війни програму навчання та працевлаштування “Разом”
19:01
На Броварщині витратять 1,86 млн гривень на облаштування дитмайданчиків
18:49
На вулиці Богатирській у Києві до 21 квітня обмужать рух транспорту (схема)
18:36
У Броварах з'явився новий патріотичний стінопис “Обіймаю тебе, моя Україно!”
18:17
Столична влада зупинила проведення аукціону з надання в оренду Житнього ринку
18:04
У реєстрі зниклих безвісти наразі налічується понад 2 тисяч дітей
Календар подій
Підтримка армії та більше коштів на “цивільні” напрямки: Київрада внесла зміни до бюджету-2024 і Програми соцекономрозвитку
12 квітня 2024 г. 15:00
Підтримка армії та більше коштів на “цивільні” напрямки: Київрада внесла зміни до бюджету-2024 і Програми соцекономрозвитку
Столична міськрада 11 квітня 2024 року внесла чергові зміни до бюджету Києва на 2024 рік, а також відкоригувала нову Програму економічного та соціального розвитку (ПЕСР), яка розрахована на 2024-2026 роки. Точний перелік всіх коригувань буде доступний після публікації цих документіві, адже депутати і чиновники погодили внесення до відповідних проєктів рішень численних правок безпосередньо перед їх розглядом в сесійній залі. Між тим, відомо, що дохідну частину бюджету було збільшено до 75,2 млрд гривень, видаткову – до 92,5 млрд гривень. Відповідно, додаткові 995 млн гривень планується витратити по програмі “Захисник Києва”, 79,9 млн – на обладнання опорних пунктів в межах столиці, 459,3 млн гривень – на різні соціальні виплати військовослужбовцям, 30 млн гривень – напряму нададуть Міністерству оборони України в якості субвенції тощо. Не обійшлося і без збільшення витрат на “цивільні” напрямки – ще 89,4 млн було виділено на ремонтні роботи на дорогах, 50,8 млн – на реконструкцію ліфтового обладнання в багатоповерхівках і т.д. Була відповідно відкорегована і нова Програму економічного та соціального розвитку (ПЕСР), яка розрахована на 2024-2026 роки. 
Бюджет Києва дуже скромно поповнився за рахунок оренди та приватизації комунального майна у 2023 році
10 квітня 2024 г. 09:00
Бюджет Києва дуже скромно поповнився за рахунок оренди та приватизації комунального майна у 2023 році
У 2023 році столична влада продемонструвала одні з найгірших результатів наповнення бюджету за рахунок оренди і приватизації комунального майна за останні роки. Як стало відомо, від такої оренди до міської скарбниці надійшло 33,9 млн гривень, що більш ніж в половину менше планових показників, а від продажу комунальної нерухомості – 81,9 млн гривень (плюс ще 18.9 млн гривень, які були перераховані у 2024 році), що набагато менше ніж у попередні роки. Судячи з усього, причиною таких скромних надходжень до міського бюджету є і повномасштабна війна, яка знизила бізнес-активність у столиці, і систематичні порушення процедур і законодавства з боку профільних чиновників КМДА, які кожного року обходяться киянам у десятки мільйонів гривень.