субота, 20 липня 2024 г.

В Киеве начали подделывать разовые проездные

В Киеве зафиксирован случай подделки разовых проездных билетов на муниципальный транспорт.

В автобусе на остановке “Музей ВОВ” в салоне кондуктора не было, ни на одной из остановок до метро “Арсенальная ” талоны не продаются. Пассажир, купив талон у водителя, сразу определил, что он фальшивый, сравнив его с пробитым талоном, купленным в другом месте, пишет Газета по-киевски.

Отказавшись покупать подозрительный билет, пассажир поехала бесплатно и попала в руки контролеров. В милиции она объяснила, что не оплатила проезд, потому что талоны фальшивые. “У меня потребовали предоставить удостоверение эксперта, раз я так хорошо разбираюсь, а потом посоветовали покупать талоны “про запас” в другом месте”, - рассказала киевлянка.

Как прокомментировал ситуацию первый заместитель гендиректора КП “Киевпасстранс” Сергей Литвинов, нас каждый день выборочно проводятся ревизии на маршрутах, какие талоны продают кондукторы и водители. Причем он с первого взгляда может определить, фальшивый проездной билет или нет.

“Не видя талон по факту, проводить расследование мы не можем… Если при проверке выявляется фальшивка, начинается служебное расследование, инвентаризация водителей, подключаем милицию. Выясняем, где купили, у кого”, - отметил Литвинов. 

Вместе с тем случаи подделок редки: последний был пару месяцев назад, причем попадаются единичные талоны, мешками их не штампуют. На цветном принтере талон распечатать невозможно, он сделан по европейским стандартам и защищен голограммой, она наносится специальным устройством. “Нашу голограмму подделать еще никто не смог. Также не было ни одного случая, чтобы попадались фальшивые проездные”, - уверяет Литвинов.

Признаки фальшивого талона:

- Отпечаток номера не совпадал на лицевой и изнаночной стороне, на изнаночной он был сдвинут в сторону.

- Фоновый рисунок расплывается, видны “примеси” посторонних цветов – желтого и пурпурного. На оригинальном талоне все линии очень четкие.

- Все надписи – название типографии, серийный номер, “Компостувати тут” расплываются, на оригинале они четкие.

- Бумага отличается по структуре, она очень белая, у обычных талонов она тоньше и желтоватая.

- Голограмма расплывчатая и блестит. Оригинальная переливается разными цветами, надписи четкие.

 

Теги: Новости

середа, 17 квітня 2024 г.
18:19
УВАГА!!! КиївВлада переїхала на новий домен
п'ятниця, 12 квітня 2024 г.
20:56
“Українська команда” передала велику партію дронів-літаків легендарному батальйону “Ахіллес”, - Палатний
20:51
Ексміністр оборони Резніков став директором безпекових і оборонних програм в ГО “Український інститут майбутнього”
20:45
Начальник КОВА Руслан Кравченко у Чернівцях взяв участь у Конгресі місцевих та регіональних влад при Президентові України
20:34
На київській ТЕЦ-5 встановлять додаткові генератори
20:20
В Україну повернули тіла 99 полеглих захисників
20:02
У Києві з суботи відновлює роботу автобус № 7 (схема)
19:54
На Бахмутському та Новопавлівському напрямках відбито понад 40 атак, загалом на фронті 81 боєзіткнення, - Генштаб ЗСУ
19:43
Представники громадськості вимагають припинити переслідування антикорупційних активістів та журналістів-розслідувачів
19:31
Відзавтра, 13 квітня, столичний автобус № 35 подовжить свій маршрут до вулиці Гліба Бабіча (схема)
19:13
“Укренерго” організувала для ветеранів війни програму навчання та працевлаштування “Разом”
19:01
На Броварщині витратять 1,86 млн гривень на облаштування дитмайданчиків
18:49
На вулиці Богатирській у Києві до 21 квітня обмужать рух транспорту (схема)
18:36
У Броварах з'явився новий патріотичний стінопис “Обіймаю тебе, моя Україно!”
18:17
Столична влада зупинила проведення аукціону з надання в оренду Житнього ринку
18:04
У реєстрі зниклих безвісти наразі налічується понад 2 тисяч дітей
Календар подій
Підтримка армії та більше коштів на “цивільні” напрямки: Київрада внесла зміни до бюджету-2024 і Програми соцекономрозвитку
12 квітня 2024 г. 15:00
Підтримка армії та більше коштів на “цивільні” напрямки: Київрада внесла зміни до бюджету-2024 і Програми соцекономрозвитку
Столична міськрада 11 квітня 2024 року внесла чергові зміни до бюджету Києва на 2024 рік, а також відкоригувала нову Програму економічного та соціального розвитку (ПЕСР), яка розрахована на 2024-2026 роки. Точний перелік всіх коригувань буде доступний після публікації цих документіві, адже депутати і чиновники погодили внесення до відповідних проєктів рішень численних правок безпосередньо перед їх розглядом в сесійній залі. Між тим, відомо, що дохідну частину бюджету було збільшено до 75,2 млрд гривень, видаткову – до 92,5 млрд гривень. Відповідно, додаткові 995 млн гривень планується витратити по програмі “Захисник Києва”, 79,9 млн – на обладнання опорних пунктів в межах столиці, 459,3 млн гривень – на різні соціальні виплати військовослужбовцям, 30 млн гривень – напряму нададуть Міністерству оборони України в якості субвенції тощо. Не обійшлося і без збільшення витрат на “цивільні” напрямки – ще 89,4 млн було виділено на ремонтні роботи на дорогах, 50,8 млн – на реконструкцію ліфтового обладнання в багатоповерхівках і т.д. Була відповідно відкорегована і нова Програму економічного та соціального розвитку (ПЕСР), яка розрахована на 2024-2026 роки. 
Бюджет Києва дуже скромно поповнився за рахунок оренди та приватизації комунального майна у 2023 році
10 квітня 2024 г. 09:00
Бюджет Києва дуже скромно поповнився за рахунок оренди та приватизації комунального майна у 2023 році
У 2023 році столична влада продемонструвала одні з найгірших результатів наповнення бюджету за рахунок оренди і приватизації комунального майна за останні роки. Як стало відомо, від такої оренди до міської скарбниці надійшло 33,9 млн гривень, що більш ніж в половину менше планових показників, а від продажу комунальної нерухомості – 81,9 млн гривень (плюс ще 18.9 млн гривень, які були перераховані у 2024 році), що набагато менше ніж у попередні роки. Судячи з усього, причиною таких скромних надходжень до міського бюджету є і повномасштабна війна, яка знизила бізнес-активність у столиці, і систематичні порушення процедур і законодавства з боку профільних чиновників КМДА, які кожного року обходяться киянам у десятки мільйонів гривень.