п'ятниця, 19 квітня 2024 г.

В двух районах Киевщины зафиксированы вспышки кори

В двух районах Киевщины зафиксированы вспышки кори

В Киевской области сразу в двух районах была зафиксирована вспышка кори. В городе Украинка на Обуховщине и в Боярке Киево-Святошинского района. С подозрением на корь в лечебные учреждения 14 школьников и учительница музыки.

Об этом KV стало известно из сообщения пресс-службы Департамента здравоохранения Киевской облгосадминистрации (КОГА) на странице в сети Facebook.

Подписывайтесь на новости “КиевVласть”
 

С подозрением на корь в лечебных учреждениях находится 10 детей со 2-Б класса и учительница музыки средней школы №1 города Украинка. Также 4 учеников Боярской общеобразовательной школы №5 попали в инфекционное отделение с подозрением на корь.

Главным врачам соответствующих больниц поручено контролировать эпидситуации на местах.

Сейчас обеспечивается ежедневный медицинский контроль за возможными контактными лицами. Взято под контроль обеспечение прививкой вакцинами КПК детей до 18 лет, которые могли контактировать с больными. В случае дополнительной потребности в вакцине “Приорикс” КПК рекомендуется немедленно информировать Департамент здравоохранения.

Сообщается, что директор Департамента здравоохранения КОГА Алла Арешкович лично держит на контроле состояние эпидемиологической ситуации в городах Украинка и Боярка и ежедневно в 9.30 утра получает информацию от соответствующих служб. Мониторинг будет вестись до момента стабилизации ситуации.

Напомним, в начале апреля произошла вспышка кори среди курсантов 4-го курса Института уголовно-исполнительной службы Национальной академии внутренних дел в Киеве. 4 апреля сообщалось о 6-ти больных с подтвержденным диагнозом корь. Еще у нескольких курсантов была высокая температура - до 39 градусов. 5 апреля в общежитии одному из больных вызывали скорую.

Читайте: Вспышка кори зафиксирована среди курсантов института уголовно-исполнительной службы в Киеве

Ранее KV сообщала, что в марте в Ирпенскую центральную городскую больницу доставлено 7 военнослужащих Нацгвардии с подозрением на корь и 6 - с подозрением на ветрянку. Источником болезни оказалось общежитие в Ирпене, где проживают указанные военнослужащие.

В феврале вспышка кори была зафиксирована в Васильковском районе. Тогда там заболели корью судья, прокурор и два полицейских.

Читайте: В Украину прибыла новая партия вакцины против кори

Фото: www.pravda.com.ua

KиевVласть

Игорь Бровко

Теги: новости киева и киевской области, боярка, украинка, школьники, корь, вспышка кори, учительница музыки

середа, 17 квітня 2024 г.
18:19
УВАГА!!! КиївВлада переїхала на новий домен
п'ятниця, 12 квітня 2024 г.
20:56
“Українська команда” передала велику партію дронів-літаків легендарному батальйону “Ахіллес”, - Палатний
20:51
Ексміністр оборони Резніков став директором безпекових і оборонних програм в ГО “Український інститут майбутнього”
20:45
Начальник КОВА Руслан Кравченко у Чернівцях взяв участь у Конгресі місцевих та регіональних влад при Президентові України
20:34
На київській ТЕЦ-5 встановлять додаткові генератори
20:20
В Україну повернули тіла 99 полеглих захисників
20:02
У Києві з суботи відновлює роботу автобус № 7 (схема)
19:54
На Бахмутському та Новопавлівському напрямках відбито понад 40 атак, загалом на фронті 81 боєзіткнення, - Генштаб ЗСУ
19:43
Представники громадськості вимагають припинити переслідування антикорупційних активістів та журналістів-розслідувачів
19:31
Відзавтра, 13 квітня, столичний автобус № 35 подовжить свій маршрут до вулиці Гліба Бабіча (схема)
19:13
“Укренерго” організувала для ветеранів війни програму навчання та працевлаштування “Разом”
19:01
На Броварщині витратять 1,86 млн гривень на облаштування дитмайданчиків
18:49
На вулиці Богатирській у Києві до 21 квітня обмужать рух транспорту (схема)
18:36
У Броварах з'явився новий патріотичний стінопис “Обіймаю тебе, моя Україно!”
18:17
Столична влада зупинила проведення аукціону з надання в оренду Житнього ринку
18:04
У реєстрі зниклих безвісти наразі налічується понад 2 тисяч дітей
Календар подій
Підтримка армії та більше коштів на “цивільні” напрямки: Київрада внесла зміни до бюджету-2024 і Програми соцекономрозвитку
12 квітня 2024 г. 15:00
Підтримка армії та більше коштів на “цивільні” напрямки: Київрада внесла зміни до бюджету-2024 і Програми соцекономрозвитку
Столична міськрада 11 квітня 2024 року внесла чергові зміни до бюджету Києва на 2024 рік, а також відкоригувала нову Програму економічного та соціального розвитку (ПЕСР), яка розрахована на 2024-2026 роки. Точний перелік всіх коригувань буде доступний після публікації цих документіві, адже депутати і чиновники погодили внесення до відповідних проєктів рішень численних правок безпосередньо перед їх розглядом в сесійній залі. Між тим, відомо, що дохідну частину бюджету було збільшено до 75,2 млрд гривень, видаткову – до 92,5 млрд гривень. Відповідно, додаткові 995 млн гривень планується витратити по програмі “Захисник Києва”, 79,9 млн – на обладнання опорних пунктів в межах столиці, 459,3 млн гривень – на різні соціальні виплати військовослужбовцям, 30 млн гривень – напряму нададуть Міністерству оборони України в якості субвенції тощо. Не обійшлося і без збільшення витрат на “цивільні” напрямки – ще 89,4 млн було виділено на ремонтні роботи на дорогах, 50,8 млн – на реконструкцію ліфтового обладнання в багатоповерхівках і т.д. Була відповідно відкорегована і нова Програму економічного та соціального розвитку (ПЕСР), яка розрахована на 2024-2026 роки. 
Бюджет Києва дуже скромно поповнився за рахунок оренди та приватизації комунального майна у 2023 році
10 квітня 2024 г. 09:00
Бюджет Києва дуже скромно поповнився за рахунок оренди та приватизації комунального майна у 2023 році
У 2023 році столична влада продемонструвала одні з найгірших результатів наповнення бюджету за рахунок оренди і приватизації комунального майна за останні роки. Як стало відомо, від такої оренди до міської скарбниці надійшло 33,9 млн гривень, що більш ніж в половину менше планових показників, а від продажу комунальної нерухомості – 81,9 млн гривень (плюс ще 18.9 млн гривень, які були перераховані у 2024 році), що набагато менше ніж у попередні роки. Судячи з усього, причиною таких скромних надходжень до міського бюджету є і повномасштабна війна, яка знизила бізнес-активність у столиці, і систематичні порушення процедур і законодавства з боку профільних чиновників КМДА, які кожного року обходяться киянам у десятки мільйонів гривень.