вторник, 1 декабря 2020 г.

В Броварах реконструюють ділянку зливової каналізації

В Броварах реконструюють ділянку зливової каналізації

До жовтня 2021 року в місті Бровари на Київщині повинні реконструювати зливову каналізацію від будинку № 2 по вул. Степана Разіна до будинку № 128 по вул. Дмитра Янченка. Ремонтні роботи за 3,76 млн гривень виконає ТОВ  "Дорожньо-будівельна компанія Автобан".

Як стало відомо KV з оголошення електронної системи публічних закупівель ProZorro, 8 жовтня 2020 року Управління будівництва, житлово-комунального господарства, інфраструктури та транспорту Броварської міської ради уклало договір з ТОВ  "Дорожньо-будівельна компанія Автобан" (*) на реконструкцію ділянки зливової каналізації від будинку № 2 по вул. Степана Разіна до будинку № 128 по вул. Дмитра Янченка в Броварах Київської області. Ціна договору – 3,76 млн гривень.

Подписывайтесь на новости “КиевVласть”
 

ТОВ  "Дорожньо-будівельна компанія-автобан" до жовтня 2021 року повинно виконати демонтажні та земляні роботи, прокласти трубопроводи, облаштувати каналізаційно-оглядові колодязі та дощоприймачі, виконати роботи з благоустрою території.

Подписывайтесь на новости “КиевVласть” в Телеграм

Згідно з даними аналітичної системи Youcontrol, ТОВ  "Дорожньо-будівельна компанія Автобан" зареєстровано в 2014 році. Статутний капітал – 331,3 тис. гривень. Основний вид діяльності – будівництво доріг і автострад. Засновники – Наталія та Максим Цимбал, директор – Павло Цимбал.

За результатами участі у публічних закупівлях ТОВ "Дорожньо-будівельна компанія-автобан" уклало 70 угод на 56,9 млн гривень (без урахування нинішнього). Найбільший замовник – Управління будівництва, житлово-комунального господарства, інфраструктури та транспорту Броварської міської ради (дані Zакупівлі).

Раніше KV повідомляла, що до кінця червня 2021 року в Броварах повинні реконструювати пішохідний бульвар в районі 34-го мікрорайону від вулиці Короленка до бульвару Незалежності. Відповідні роботи міська влада довірила виконати ТОВ “СПМК-2 Теплицятехмонтаж”. Майже за 14,5 млн гривень підприємство повинно оновити дорожнє покриття, влаштувати освітлення та озеленити територію.

Читайте: В Броварах за 14,4 млн гривень реконструюють пішохідний бульвар

Управління будівництва, житлово-комунального господарства, інфраструктури та транспорту очолює Світлана Решетова. Головою Броварської міської ради є Ігор Сапожко.

* ТОВ  "Дорожньо- будівельна компанія-автобан" (код ЄДРПОУ: 39256929)

Фото: Погляд

КиевVласть

Вероніка Колісник

Теги: новости киевской области, новости киевщины, закупки, реконструкция, новини київщини, новини київської області, бровары, ремонтные работы, закупівлі, тов, реконструкція, бровари, ігор сапожко, світлана решетова, броварська міська рада, наталія цимбал, максим цимбал, павло цимбал, ремонтні роботи

вторник, 1 декабря 2020 г.
14:40
Хроники коронавируса в Украине: обновляется
19:27
В 102 домах Киева отремонтируют лифты (адреса)
19:06
Кличко премировал руководителей департаментов и управлений КГГА
18:44
За місяць у лікарнях Київщини з’явилось ще понад 600 кисневих точок
18:26
В Верховной Раде попросили оценить законность действий департамента Свистунова
18:04
В ночь на завтра столичный троллейбус №38 будет работать в сокращенном режиме
17:45
На сайте КГГА может появиться “черный список” столичных строек
17:26
Броварской горсовет передал под кладбище более 21 га
17:03
Латвийская авиакомпания возобновила полеты из Киева в Вильнюс
16:46
Соломенская РГА планирует удержать лидерские позиции в организации ярмарок и остаться среди аутсайдеров по прививкам (документ)
16:24
Сквер Киевских интеллигентов оборудовали скамейками из пластиковых отходов (фото, видео)
16:01
В центре Киева открыли Колокол достоинства (фото)
15:43
Рада отправила на доработку законопроект Зеленского об “инвестнянях”
15:37
Киевлян предупредили о возможном ухудшении погодных условий
15:26
Удостоверения, значки и присяги: Киевсовет IX созыва начал работу
15:04
В ночь на завтра, 2 декабря, пять киевских трамваев будут работать в сокращенном режиме
Календарь событий