Унікальному сільському стадіону на Київщині – рік
![Унікальному сільському стадіону на Київщині – рік](/project/resources/2021/10/resized/two_column_3E1SILQd.jpg)
Вже рік як в селі Ковалівка Білоцерківського району відкрився домашній стадіон футбольного клубу “Колос” (Ковалівка).
Про це KV стало відомо з повідомлення пресслужби ФК "Колос".
Надсучасну спортивну арену побудувала родина Засух – відомих на Київщині бізнесменів.
Ковалівський стадіон звели за ексклюзивним проектом президента ФК “Колос” Андрія Засухи, і обійшовся він родині у понад 5,5 мільйонів доларів. Сюди входять інноваційні технології, сучасне освітлення, система поливу, підігрів поля, яке працює на альтернативних видах пального, що для України ноу-хау.
Особливу увагу тут приділили телевізійній трансляції матчів: на арені створені спеціальні платформи для розміщення камер, коментаторські позиції, зона ПТС та все необхідне для роботи системи VAR. А безпосередньо у чотириповерховій адміністративній будівлі створені всі умови для підготовки до матчу: сучасні роздягальні, розминочні кардіотренажери, кімнати для допінг-контролю, медпункт, зала для прес-конференцій та віп-ложі.
Арена розрахована на 5000 глядачів, відповідає усім сучасним вимогам УЄФА й може приймати не лише поєдинки внутрішніх змагань, але й матчі кваліфікаційних раундів євро кубків. Варто відзначити, що стадіон футбольного клубу “Колос” є одним із найсучасніших стадіонів не тільки в Київській області, а й в Україні, власне тому вважається найкращою окрасою та гордістю туристичної Ковалівки.
Читайте: Ковалівський “Колос” росте в Чемпіонаті України
Фото: відкриті джерела
![Азартна зрада?!](/project/avatar/64/1000/cOe6712ojuMd.png)
![“Я очень рада” або “helsi care” по-українські](/project/avatar/64/1000/rZxkyIyVpAH3.png)
![Війна технологій: треба негайно вживати радикальних засобів!](/project/avatar/64/1000/u0NE3eRkyKuI.jpg)