п'ятниця, 3 травня 2024 г.

Украинским девелоперам необходима автоматизация, - Александр Горган

Украинским девелоперам необходима автоматизация, - Александр Горган

Девелопмент и многие смежные отрасли обречены использовать автоматизацию и современные решения для своей работы. Автоматизация упрощает многие аспекты, в том числе и моделирование сооружений и зданий.

Об этом KV в интервью рассказал исполнительный директор SAGA Development Александр Горган.

Подписывайтесь на новости “КиевVласть”
 

Эксперт считает критичным внедрение автоматизации в строительной отрасли. По его словам, без BIM (Building Information Modeling, информационная модель (или моделирование) зданий и сооружений – прим. KV) девелоперам сегодня работать нельзя.

“[Автоматизация] очень нужна. Например, BIM позволяет вычислять любые архитектурные решения, дает исчерпывающий ответ на вопрос объема, количества, стоимости тех ресурсов, которые нужно привлечь к строительству дома, дает возможность чувствовать себя свободно в части умножения определенных вариантов, из которых строится оптимальная модель. Могу сказать, что не только девелопмент, но и многие смежные отрасли просто обречены использовать BIM для своей работы – это дает колоссальную свободу выбора оптимального решения. У компаний, которые вовремя не перейдут на BIM, просто нет будущего”.

При этом, по его мнению, автоматизация должна быть экономически оправданной.

“Привлечение команды, которая проведет эту работу, поддержка ею самой модели, которая требует оплаты специального программного обеспечения, команды внешних экспертов, потому что это должны быть беспристрастные эксперты, равноудаленные от всех работников компании, стоит недешево. Это эксклюзивная, дорогая экспертиза. Нужно иметь желание это сделать, чувствовать сильную "боль" из-за хаоса, который порождает имеющаяся функциональная модель работы предприятия – когда все крутится вокруг должностных единиц и ярких персоналий. Когда компания вырастает из таких моделей, нужна система работы, описанные, регламентированные бизнес-процессы, которые, возможно, где-то и уменьшают значение высокого, творческого участия работников, но дают гарантии досягаемости поставленных целей”.

Читайте: Александр Горган: “Украина нуждается в инфраструктуре для креативной элиты”

Фото: BIM Speed

КиевVласть

Влад Григорьев

Теги: мнение, saga development, девелопмент, олександр горган, BIM Speed

середа, 17 квітня 2024 г.
18:19
УВАГА!!! КиївВлада переїхала на новий домен
п'ятниця, 12 квітня 2024 г.
20:56
“Українська команда” передала велику партію дронів-літаків легендарному батальйону “Ахіллес”, - Палатний
20:51
Ексміністр оборони Резніков став директором безпекових і оборонних програм в ГО “Український інститут майбутнього”
20:45
Начальник КОВА Руслан Кравченко у Чернівцях взяв участь у Конгресі місцевих та регіональних влад при Президентові України
20:34
На київській ТЕЦ-5 встановлять додаткові генератори
20:20
В Україну повернули тіла 99 полеглих захисників
20:02
У Києві з суботи відновлює роботу автобус № 7 (схема)
19:54
На Бахмутському та Новопавлівському напрямках відбито понад 40 атак, загалом на фронті 81 боєзіткнення, - Генштаб ЗСУ
19:43
Представники громадськості вимагають припинити переслідування антикорупційних активістів та журналістів-розслідувачів
19:31
Відзавтра, 13 квітня, столичний автобус № 35 подовжить свій маршрут до вулиці Гліба Бабіча (схема)
19:13
“Укренерго” організувала для ветеранів війни програму навчання та працевлаштування “Разом”
19:01
На Броварщині витратять 1,86 млн гривень на облаштування дитмайданчиків
18:49
На вулиці Богатирській у Києві до 21 квітня обмужать рух транспорту (схема)
18:36
У Броварах з'явився новий патріотичний стінопис “Обіймаю тебе, моя Україно!”
18:17
Столична влада зупинила проведення аукціону з надання в оренду Житнього ринку
18:04
У реєстрі зниклих безвісти наразі налічується понад 2 тисяч дітей
Календар подій
Підтримка армії та більше коштів на “цивільні” напрямки: Київрада внесла зміни до бюджету-2024 і Програми соцекономрозвитку
12 квітня 2024 г. 15:00
Підтримка армії та більше коштів на “цивільні” напрямки: Київрада внесла зміни до бюджету-2024 і Програми соцекономрозвитку
Столична міськрада 11 квітня 2024 року внесла чергові зміни до бюджету Києва на 2024 рік, а також відкоригувала нову Програму економічного та соціального розвитку (ПЕСР), яка розрахована на 2024-2026 роки. Точний перелік всіх коригувань буде доступний після публікації цих документіві, адже депутати і чиновники погодили внесення до відповідних проєктів рішень численних правок безпосередньо перед їх розглядом в сесійній залі. Між тим, відомо, що дохідну частину бюджету було збільшено до 75,2 млрд гривень, видаткову – до 92,5 млрд гривень. Відповідно, додаткові 995 млн гривень планується витратити по програмі “Захисник Києва”, 79,9 млн – на обладнання опорних пунктів в межах столиці, 459,3 млн гривень – на різні соціальні виплати військовослужбовцям, 30 млн гривень – напряму нададуть Міністерству оборони України в якості субвенції тощо. Не обійшлося і без збільшення витрат на “цивільні” напрямки – ще 89,4 млн було виділено на ремонтні роботи на дорогах, 50,8 млн – на реконструкцію ліфтового обладнання в багатоповерхівках і т.д. Була відповідно відкорегована і нова Програму економічного та соціального розвитку (ПЕСР), яка розрахована на 2024-2026 роки. 
Бюджет Києва дуже скромно поповнився за рахунок оренди та приватизації комунального майна у 2023 році
10 квітня 2024 г. 09:00
Бюджет Києва дуже скромно поповнився за рахунок оренди та приватизації комунального майна у 2023 році
У 2023 році столична влада продемонструвала одні з найгірших результатів наповнення бюджету за рахунок оренди і приватизації комунального майна за останні роки. Як стало відомо, від такої оренди до міської скарбниці надійшло 33,9 млн гривень, що більш ніж в половину менше планових показників, а від продажу комунальної нерухомості – 81,9 млн гривень (плюс ще 18.9 млн гривень, які були перераховані у 2024 році), що набагато менше ніж у попередні роки. Судячи з усього, причиною таких скромних надходжень до міського бюджету є і повномасштабна війна, яка знизила бізнес-активність у столиці, і систематичні порушення процедур і законодавства з боку профільних чиновників КМДА, які кожного року обходяться киянам у десятки мільйонів гривень.