У майбутній Борщагівській ОТГ жителям має бути комфортно, - Олександр Кириченко
![У майбутній Борщагівській ОТГ жителям має бути комфортно, - Олександр Кириченко](/project/resources/2020/08/resized/two_column_rrCugNPX.png)
Депутат Києво-Святошинської райради Олександр Кириченко вважає, що створення комфортного проживання для усіх вікових категорій населення у Софіївській та Петропавлівській Борщагівці є надзвичайно важливим. Для цього необхідно покращувати рівень інфраструктури, створювати умови для розвитку молоді та залучати інвесторів.
Про це KV стало відомо із інтерв'ю депутата Києво-Святошинської райради, корінного мешканця Петропавлівської Борщагівки Олександра Кириченка.
“На мою думку, дуже важливим є створення комфортного проживання для усіх вікових категорій населення у Софіївській та Петропавлівській Борщагівці. Необхідно покращити рівень інфраструктури, зокрема це будівництво нових шкіл та садочків, оскільки кількість житлових комплексів постійно збільшується. Я отримую багато звернень від батьків, які не можуть влаштувати дітей у садочок через величезну чергу. При цьому у садки, які розраховані на 80 діток, може ходити до 200 дітей. Схожа ситуація і з школами. Батькам доводиться прокидатись о п'ятій ранку і у заторах везти дітей в школи столиці. До речі, проблема із заторами є також доволі серйозною. Її можливо вирішити будівництвом малої об'їзної дороги”, – каже він.
На думку Кириченка, для розвитку молоді не вистачає спортивної інфраструктури.
“Протягом десяти років я піднімав це питання. У Петропавлівській Борщагівці є одне футбольне поле, але туди можна потрапити тільки у відведений час та за гроші. Для такого великого населеного пункту має бути мінімум три футбольних поля і, звісно, безкоштовних. Дуже мало у нас дитячих майданчиків. Також необхідно створювати робочі місця, залучати на територію інвесторів, аби жителі могли працювати на своїй території. Для людей похилого віку надзвичайно важливо максимально наблизити надання усіх послуг”, – закінчив він.
Нагадаємо, як раніше писала KV, очільник обласної партійної організації ВО “Свобода" переконаний, що прохідний бар'єр, який нині встановлений на рівні 5%, можна знизити. Це забезпечить прохід партій, які дуже часто лишалися "за бортом".
Читайте: Олександр Кириченко: “За підтримки “Свободи” змагатимусь на виборах голови Борщагівської ОТГ”
Фото: соцмережі
![Азартна зрада?!](/project/avatar/64/1000/cOe6712ojuMd.png)
![“Я очень рада” або “helsi care” по-українські](/project/avatar/64/1000/rZxkyIyVpAH3.png)
![Війна технологій: треба негайно вживати радикальних засобів!](/project/avatar/64/1000/u0NE3eRkyKuI.jpg)