понеділок, 6 травня 2024 г.

У “Колеса обозрения” возникли земельные проблемы

ferris-wheel3

Обещанного ко Дню Независимости колеса обозрения в Крещатом парке мы пока не увидим.

Конструкцию высотой около 50 метров обещали установить к 24 августа, но сроки открытия этого уникального аттракциона переносятся. Презентация инвестиционного проекта (его оценивают в более чем 22 млн грн) состоялась в начале июля на площадке возле Музея воды.

 

Теперь, как выяснила “Сегодня”, условия изменились и свой “глаз Киева” горожане получат где-то ко Дню Киева, в мае следующего года.

 

Выяснилось, что сейчас компания, которая будет устанавливать “глаз Киева”, решает технические вопросы касательно установки конструкции колеса. “Есть ряд вопросов, касающихся отвода земли под нашу конструкцию, ее должны выделить на коммунальное предприятие. Дальше работы пойдут быстрее. Монтаж конструкции займет всего две недели. Можете сообщить киевлянам, что мы от своей идеи не отказываемся, и они получат колесо обозрения”, — рассказали в компании, которая представляет интересы застройщика.

 

В КГГА говорят, что делают все возможное, чтобы ускорить процесс установки необычной для города конструкции.

 

“Проект действительно классный и мы поддерживаем компанию, которая планирует все это осуществить. Насколько я знаю, там возникли определенные вопросы с землей. Но земля выделяется под парк, а под колесо обозрения она не нужна, оно будет находиться на специальном фундаменте. Думаю, все проблемные вопросы будут решены, и если не этой осенью, то уже в мае следующего года киевляне смогут прокатиться на киевском колесе обозрения”, — сказал “Сегодня” главный архитектор Киева Сергей Целовальник.

 

Колесо, напомним, будет состоять из 36 больших кабинок. В каждой смогут поместиться восемь пассажиров. Кабинки будут закрытыми, оборудованными системой кондиционирования и подогрева воздуха. Большие панорамные окна (от пола до потолка), изготовленные из многослойного поликарбоната. Сквозь прозрачное стекло туристы смогут любоваться видами Киева. Конструкция колеса предусматривает возможность прокатиться и для инвалидов. Одна “прогулка” продлится 15 минут — за это время колесо сделает три оборота. Стоимость — около 60 гривен.

 

Читайте также: В Киеве появятся веревочный парк и “чертово колесо”

фото n-s-t.ru

Теги: Киевские новости

середа, 17 квітня 2024 г.
18:19
УВАГА!!! КиївВлада переїхала на новий домен
п'ятниця, 12 квітня 2024 г.
20:56
“Українська команда” передала велику партію дронів-літаків легендарному батальйону “Ахіллес”, - Палатний
20:51
Ексміністр оборони Резніков став директором безпекових і оборонних програм в ГО “Український інститут майбутнього”
20:45
Начальник КОВА Руслан Кравченко у Чернівцях взяв участь у Конгресі місцевих та регіональних влад при Президентові України
20:34
На київській ТЕЦ-5 встановлять додаткові генератори
20:20
В Україну повернули тіла 99 полеглих захисників
20:02
У Києві з суботи відновлює роботу автобус № 7 (схема)
19:54
На Бахмутському та Новопавлівському напрямках відбито понад 40 атак, загалом на фронті 81 боєзіткнення, - Генштаб ЗСУ
19:43
Представники громадськості вимагають припинити переслідування антикорупційних активістів та журналістів-розслідувачів
19:31
Відзавтра, 13 квітня, столичний автобус № 35 подовжить свій маршрут до вулиці Гліба Бабіча (схема)
19:13
“Укренерго” організувала для ветеранів війни програму навчання та працевлаштування “Разом”
19:01
На Броварщині витратять 1,86 млн гривень на облаштування дитмайданчиків
18:49
На вулиці Богатирській у Києві до 21 квітня обмужать рух транспорту (схема)
18:36
У Броварах з'явився новий патріотичний стінопис “Обіймаю тебе, моя Україно!”
18:17
Столична влада зупинила проведення аукціону з надання в оренду Житнього ринку
18:04
У реєстрі зниклих безвісти наразі налічується понад 2 тисяч дітей
Календар подій
Підтримка армії та більше коштів на “цивільні” напрямки: Київрада внесла зміни до бюджету-2024 і Програми соцекономрозвитку
12 квітня 2024 г. 15:00
Підтримка армії та більше коштів на “цивільні” напрямки: Київрада внесла зміни до бюджету-2024 і Програми соцекономрозвитку
Столична міськрада 11 квітня 2024 року внесла чергові зміни до бюджету Києва на 2024 рік, а також відкоригувала нову Програму економічного та соціального розвитку (ПЕСР), яка розрахована на 2024-2026 роки. Точний перелік всіх коригувань буде доступний після публікації цих документіві, адже депутати і чиновники погодили внесення до відповідних проєктів рішень численних правок безпосередньо перед їх розглядом в сесійній залі. Між тим, відомо, що дохідну частину бюджету було збільшено до 75,2 млрд гривень, видаткову – до 92,5 млрд гривень. Відповідно, додаткові 995 млн гривень планується витратити по програмі “Захисник Києва”, 79,9 млн – на обладнання опорних пунктів в межах столиці, 459,3 млн гривень – на різні соціальні виплати військовослужбовцям, 30 млн гривень – напряму нададуть Міністерству оборони України в якості субвенції тощо. Не обійшлося і без збільшення витрат на “цивільні” напрямки – ще 89,4 млн було виділено на ремонтні роботи на дорогах, 50,8 млн – на реконструкцію ліфтового обладнання в багатоповерхівках і т.д. Була відповідно відкорегована і нова Програму економічного та соціального розвитку (ПЕСР), яка розрахована на 2024-2026 роки. 
Бюджет Києва дуже скромно поповнився за рахунок оренди та приватизації комунального майна у 2023 році
10 квітня 2024 г. 09:00
Бюджет Києва дуже скромно поповнився за рахунок оренди та приватизації комунального майна у 2023 році
У 2023 році столична влада продемонструвала одні з найгірших результатів наповнення бюджету за рахунок оренди і приватизації комунального майна за останні роки. Як стало відомо, від такої оренди до міської скарбниці надійшло 33,9 млн гривень, що більш ніж в половину менше планових показників, а від продажу комунальної нерухомості – 81,9 млн гривень (плюс ще 18.9 млн гривень, які були перераховані у 2024 році), що набагато менше ніж у попередні роки. Судячи з усього, причиною таких скромних надходжень до міського бюджету є і повномасштабна війна, яка знизила бізнес-активність у столиці, і систематичні порушення процедур і законодавства з боку профільних чиновників КМДА, які кожного року обходяться киянам у десятки мільйонів гривень.