У Києві та на Київщині з 15 серпня розпочинається заборона на вилов раків
![У Києві та на Київщині з 15 серпня розпочинається заборона на вилов раків](/project/resources/2022/08/resized/two_column_tUJovxXC.jpg)
У Києві та Київській області з 15 серпня до 30 вересня встановлюється заборона на вилов раків. За вилов раків під час заборони передбачено покарання від адміністративного штрафу до кримінальної відповідальності.
Про це, як передає KВ, йдеться в повідомленні пресслужби Київського рибоохоронного патруля.
“У період з 15 серпня до 30 вересня 2022 року встановлюється заборона на вилов раків у водних об’єктах в районі діяльності Київського рибоохоронного патруля”, – йдеться в повідомленні.
У рибоохоронному патрулі зауважили, що заборону встановлено з метою забезпечення охорони цього виду водних біоресурсів під час природного відтворення, створення сприятливих умов для виношування ікри, збільшення їх запасів з урахуванням рекомендацій Інституту рибного господарства НААНУ.
З наказом можна ознайомитись за посиланням.
За вилов раків під час заборони передбачено покарання від адміністративного штрафу до кримінальної відповідальності. Крім того, порушнику доведеться сплатити збитки у розмірі 3 332 гривень за кожного виловленого рака.
Нагадаємо, з 20 червня закінчилися обмеження, пов’язані з нерестовим періодом, на водоймах Київщини почався рибальський сезон. У цей період на водоймах загального користування дозволяється вилов риби з берега та човна вудками усіх видів, із загальною кількістю гачків не більше п’яти на рибалку та спінінгом з блешнею.
Читайте: За півроку на Київщині рибоохоронний патруль виявив 523 порушення
Фото: agronews
![Азартна зрада?!](/project/avatar/64/1000/cOe6712ojuMd.png)
![“Я очень рада” або “helsi care” по-українські](/project/avatar/64/1000/rZxkyIyVpAH3.png)
![Війна технологій: треба негайно вживати радикальних засобів!](/project/avatar/64/1000/u0NE3eRkyKuI.jpg)