У Бучі встановлюють новорічну ялинку на Київській площі
![У Бучі встановлюють новорічну ялинку на Київській площі](/project/resources/2023/11/resized/two_column_UyZ6vjQF.jpg)
У Бучі на Київщині вже почали встановлювати новорічну ялинку на Київській площі. Якщо дозволить безпекова ситуація, то відкриття новорічної ялинки планують провести 6 грудня.
Про це KВ стало відомо з повідомлення пресслужби Бучанської міської ради.
У пресслужбі зазначили, що оскільки цьогоріч Україна святкуватиме День Святого Миколая 6 грудня (замість 19 грудня), новорічну ялинку почали встановлювати раніше.
“Як і минулого року, ялинку встановлюють виключно за кошти меценатів, а прикрасять минулорічними іграшками. Жодних коштів з місцевого бюджету не витрачатимуть!”, – наголосили у Бучанській міській раді.
Також додали, що якщо дозволить безпекова ситуація, то відкриття новорічної ялинки відбудеться 6 грудня.
Раніше KВ повідомила, що головну ялинку країни цього року, за традицією, встановлять на Софійській площі. Новорічну красуню встановлять та прикрасять за рахунок меценатів та з дотриманням режиму обмеження використання електроенергії. Втім у Києві на Різдво та Новий Рік не буде жодних масових заходів.
Фото: Бучанська міська рада
![Азартна зрада?!](/project/avatar/64/1000/cOe6712ojuMd.png)
![“Я очень рада” або “helsi care” по-українські](/project/avatar/64/1000/rZxkyIyVpAH3.png)
![Війна технологій: треба негайно вживати радикальних засобів!](/project/avatar/64/1000/u0NE3eRkyKuI.jpg)