п'ятниця, 19 квітня 2024 г.

Столичным предпринимателям продали около ста “точек” для размещения объектов передвижной торговли

Столичным предпринимателям продали около ста “точек” для размещения объектов передвижной торговли

На электронной площадке торговой биржи “ПЕРСПЕКТИВА-КОММОДІТІ” 16.06.2016 года состоялись торги на право размещения в Киеве объектов передвижной торговли (автокофейни, торговля напитками, мороженным, едой). КП “Домашний магазин” выставляло на эти торги 92 лота. Ассоциация мобильных кофеен (АМК) продолжает контролировать власть в вопросах взаимодействия с малым бизнесом.

О том, что торги состоялись, KV сообщил руководитель АМК Алексей Бусаев.

По его словам, пока особых претензий к торгам со стороны бизнесменов ассоциация не зафиксировала, хотя в процессе торга и имели место небольшие технические сбои.

Подписывайтесь на новости “КиевVласть”
 

“Было реализовано около 100 лотов, стартовая цена была 4,5 тыс. грн за лот.  Там где операторы рынка - члены АМК- между собой заранее договорились, лоты уходили не дороже 30-40 тыс. грн, где нет - предприниматели торговались до 300 - 400 тыс. грн за место в год.  В Киевской горгосадминистрации (КГГА) на этот раз, явно, подошли к организации торгов ответственнее, чем раньше. Биржа “ПЕРСПЕКТИВА-КОММОДІТІ” ничем себя ранее скомпрометировать не успела, автоматические ставки вроде-бы не использовались. Но, мы все равно тщательно проанализируем результаты торгов на предмет возможных злоупотреблений и обнародуем свои окончательные выводы на следующей неделе”,- отметил Алексей Бусаев.

Читайте: Алексей Бусаев: “Мы страдаем из-за своей принципиальности”

Отметим, КГГА на момент выхода этого материала еще не обнародовала информацию о том, сколько точно мест под размещение объектов передвижной торговли было сегодня реализовано и на какую сумму.

При этом, организация торгов была, явно, лучше, чем в предыдущие разы: торги были должным образом заранее анонсированы на официальном сайте КГГА, 14 июня на этом же сайте был обнародован итоговый протокол комиссии КП “Домашний магазин” по торгам.

Исходя из этих документов, для участия в сегодняшних торгах был допущен 71 предприниматель. Представители малого бизнеса могли торговаться за право размещать свои торговые конструкции на колесах по 92-м адресам в 8-ми районах Киева. При этом, заявки предпринимателей на 49 адресов не были согласованы.

Напомним, в минувшем году Ассоциации мобильных кофеен пришлось потрудиться, чтобы сделать процесс распределения мест под передвижную торговлю от КГГА более честным и прозрачным. Директору департамента промышленности и развития предпринимательства КГГА Максиму Кузьменко тогда фактически пришлось признать свои ошибки.

Читайте: Владельцы столичных автокофеен добились от Кузьменко справедливости

Фото взято отсюда

КиевVласть

Александр Красногородский

Теги: новости киева, торги, ассоциация мобильных кофеен, передвижная торговля, ПЕРСПЕКТИВА КОММОДІТІ, право размещение, домашний магазин

середа, 17 квітня 2024 г.
18:19
УВАГА!!! КиївВлада переїхала на новий домен
п'ятниця, 12 квітня 2024 г.
20:56
“Українська команда” передала велику партію дронів-літаків легендарному батальйону “Ахіллес”, - Палатний
20:51
Ексміністр оборони Резніков став директором безпекових і оборонних програм в ГО “Український інститут майбутнього”
20:45
Начальник КОВА Руслан Кравченко у Чернівцях взяв участь у Конгресі місцевих та регіональних влад при Президентові України
20:34
На київській ТЕЦ-5 встановлять додаткові генератори
20:20
В Україну повернули тіла 99 полеглих захисників
20:02
У Києві з суботи відновлює роботу автобус № 7 (схема)
19:54
На Бахмутському та Новопавлівському напрямках відбито понад 40 атак, загалом на фронті 81 боєзіткнення, - Генштаб ЗСУ
19:43
Представники громадськості вимагають припинити переслідування антикорупційних активістів та журналістів-розслідувачів
19:31
Відзавтра, 13 квітня, столичний автобус № 35 подовжить свій маршрут до вулиці Гліба Бабіча (схема)
19:13
“Укренерго” організувала для ветеранів війни програму навчання та працевлаштування “Разом”
19:01
На Броварщині витратять 1,86 млн гривень на облаштування дитмайданчиків
18:49
На вулиці Богатирській у Києві до 21 квітня обмужать рух транспорту (схема)
18:36
У Броварах з'явився новий патріотичний стінопис “Обіймаю тебе, моя Україно!”
18:17
Столична влада зупинила проведення аукціону з надання в оренду Житнього ринку
18:04
У реєстрі зниклих безвісти наразі налічується понад 2 тисяч дітей
Календар подій
Підтримка армії та більше коштів на “цивільні” напрямки: Київрада внесла зміни до бюджету-2024 і Програми соцекономрозвитку
12 квітня 2024 г. 15:00
Підтримка армії та більше коштів на “цивільні” напрямки: Київрада внесла зміни до бюджету-2024 і Програми соцекономрозвитку
Столична міськрада 11 квітня 2024 року внесла чергові зміни до бюджету Києва на 2024 рік, а також відкоригувала нову Програму економічного та соціального розвитку (ПЕСР), яка розрахована на 2024-2026 роки. Точний перелік всіх коригувань буде доступний після публікації цих документіві, адже депутати і чиновники погодили внесення до відповідних проєктів рішень численних правок безпосередньо перед їх розглядом в сесійній залі. Між тим, відомо, що дохідну частину бюджету було збільшено до 75,2 млрд гривень, видаткову – до 92,5 млрд гривень. Відповідно, додаткові 995 млн гривень планується витратити по програмі “Захисник Києва”, 79,9 млн – на обладнання опорних пунктів в межах столиці, 459,3 млн гривень – на різні соціальні виплати військовослужбовцям, 30 млн гривень – напряму нададуть Міністерству оборони України в якості субвенції тощо. Не обійшлося і без збільшення витрат на “цивільні” напрямки – ще 89,4 млн було виділено на ремонтні роботи на дорогах, 50,8 млн – на реконструкцію ліфтового обладнання в багатоповерхівках і т.д. Була відповідно відкорегована і нова Програму економічного та соціального розвитку (ПЕСР), яка розрахована на 2024-2026 роки. 
Бюджет Києва дуже скромно поповнився за рахунок оренди та приватизації комунального майна у 2023 році
10 квітня 2024 г. 09:00
Бюджет Києва дуже скромно поповнився за рахунок оренди та приватизації комунального майна у 2023 році
У 2023 році столична влада продемонструвала одні з найгірших результатів наповнення бюджету за рахунок оренди і приватизації комунального майна за останні роки. Як стало відомо, від такої оренди до міської скарбниці надійшло 33,9 млн гривень, що більш ніж в половину менше планових показників, а від продажу комунальної нерухомості – 81,9 млн гривень (плюс ще 18.9 млн гривень, які були перераховані у 2024 році), що набагато менше ніж у попередні роки. Судячи з усього, причиною таких скромних надходжень до міського бюджету є і повномасштабна війна, яка знизила бізнес-активність у столиці, і систематичні порушення процедур і законодавства з боку профільних чиновників КМДА, які кожного року обходяться киянам у десятки мільйонів гривень.