понеділок, 1 липня 2024 г.

“Спильна справа” передала “Народной самообороне” “под наблюдение” здание Минюста

“Спильна справа” передала “Народной самообороне” “под наблюдение” здание Минюста

“Народная самооборона” берет под внешний контроль Министерство юстиции, которое ночью было захвачено представителями организации “Спильна справа” во главе с Александром Данилюком.

Такое решение приняла Народная рада, собщает ЛІГАБізнесІнформ со ссылкой на народного депутата от ВО “Свобода” Андрея Ильенко.

“У нас есть мандат от “Народной рады”, которая сейчас выполняет роль легитимного руководства Киева, взять под внешнюю охрану Министерство юстиции. Это стратегический объект, мы берем его под внешнюю охрану”, - сказал Ильенко.

Ильенко добавил, что народные депутаты и представители народной самообороны в здание не входят. “У нас есть информация из достоверных источников, что готовится целая серия кровавых провокаций именно здесь, на этом месте, которые могут стать поводом в Верховной Раде ввести чрезвычайное положение. Поэтому майдан берет под охрану эту территорию и гарантирует здесь безопасность и порядок и делает невозможными провокации власти”, - сказал Ильенко.

Отметим, активисты организации “Спильна справа” покинули здание Министерства юстиции Украины на ул. Городецкого в Киеве.

Согласно сообщению, передает РБК-Украина, около 13:45 к зданию Минюста подошла группа активистов, которые передали приказ об освобождении здания ведомства.

Сейчас там только для обогрева находятся 5 протестующих, которые сменяют активистов снаружи.

Стоит отметить, что здание Минюста хоть и освобождено, но его блокирование продолжается.

Отметим также, как ранее сообщил координатор организации “Спильна справа” Александр Данилюк, активисты организации готовы освободить здание Министерства юстиции Украины, однако могут снова занять здание в случае, если власть откажется идти на компромиссы в таких вопросах:

- назначение правительства национального компромисса;

- проведение досрочных президентских и парламентских выборов в срок менее чем 60 дней;

- возвращение Конституции 2004 года;

 - неотъемлемой частью требований является и освобождение всех политических заключенных.

 

Единственной причиной, по которой активисты выходят из здания, Данилюк назвал “создание информационного повода для возможности донести свои требования”.

Ранее министр юстиции Елена Лукаш пообещала обратиться к президенту с просьбой выйти из переговорного процесса с оппозицией, а также обратиться к СНБО с просьбой рассмотреть вопрос о введении чрезвычайного положения в стране, если активисты не освободят здание Минюста.

фото Эмма Солдатова

Теги: свобода, минюст, ильенко, даниленко, лукаш, народная рада, спильна справа

середа, 17 квітня 2024 г.
18:19
УВАГА!!! КиївВлада переїхала на новий домен
п'ятниця, 12 квітня 2024 г.
20:56
“Українська команда” передала велику партію дронів-літаків легендарному батальйону “Ахіллес”, - Палатний
20:51
Ексміністр оборони Резніков став директором безпекових і оборонних програм в ГО “Український інститут майбутнього”
20:45
Начальник КОВА Руслан Кравченко у Чернівцях взяв участь у Конгресі місцевих та регіональних влад при Президентові України
20:34
На київській ТЕЦ-5 встановлять додаткові генератори
20:20
В Україну повернули тіла 99 полеглих захисників
20:02
У Києві з суботи відновлює роботу автобус № 7 (схема)
19:54
На Бахмутському та Новопавлівському напрямках відбито понад 40 атак, загалом на фронті 81 боєзіткнення, - Генштаб ЗСУ
19:43
Представники громадськості вимагають припинити переслідування антикорупційних активістів та журналістів-розслідувачів
19:31
Відзавтра, 13 квітня, столичний автобус № 35 подовжить свій маршрут до вулиці Гліба Бабіча (схема)
19:13
“Укренерго” організувала для ветеранів війни програму навчання та працевлаштування “Разом”
19:01
На Броварщині витратять 1,86 млн гривень на облаштування дитмайданчиків
18:49
На вулиці Богатирській у Києві до 21 квітня обмужать рух транспорту (схема)
18:36
У Броварах з'явився новий патріотичний стінопис “Обіймаю тебе, моя Україно!”
18:17
Столична влада зупинила проведення аукціону з надання в оренду Житнього ринку
18:04
У реєстрі зниклих безвісти наразі налічується понад 2 тисяч дітей
Календар подій
Підтримка армії та більше коштів на “цивільні” напрямки: Київрада внесла зміни до бюджету-2024 і Програми соцекономрозвитку
12 квітня 2024 г. 15:00
Підтримка армії та більше коштів на “цивільні” напрямки: Київрада внесла зміни до бюджету-2024 і Програми соцекономрозвитку
Столична міськрада 11 квітня 2024 року внесла чергові зміни до бюджету Києва на 2024 рік, а також відкоригувала нову Програму економічного та соціального розвитку (ПЕСР), яка розрахована на 2024-2026 роки. Точний перелік всіх коригувань буде доступний після публікації цих документіві, адже депутати і чиновники погодили внесення до відповідних проєктів рішень численних правок безпосередньо перед їх розглядом в сесійній залі. Між тим, відомо, що дохідну частину бюджету було збільшено до 75,2 млрд гривень, видаткову – до 92,5 млрд гривень. Відповідно, додаткові 995 млн гривень планується витратити по програмі “Захисник Києва”, 79,9 млн – на обладнання опорних пунктів в межах столиці, 459,3 млн гривень – на різні соціальні виплати військовослужбовцям, 30 млн гривень – напряму нададуть Міністерству оборони України в якості субвенції тощо. Не обійшлося і без збільшення витрат на “цивільні” напрямки – ще 89,4 млн було виділено на ремонтні роботи на дорогах, 50,8 млн – на реконструкцію ліфтового обладнання в багатоповерхівках і т.д. Була відповідно відкорегована і нова Програму економічного та соціального розвитку (ПЕСР), яка розрахована на 2024-2026 роки. 
Бюджет Києва дуже скромно поповнився за рахунок оренди та приватизації комунального майна у 2023 році
10 квітня 2024 г. 09:00
Бюджет Києва дуже скромно поповнився за рахунок оренди та приватизації комунального майна у 2023 році
У 2023 році столична влада продемонструвала одні з найгірших результатів наповнення бюджету за рахунок оренди і приватизації комунального майна за останні роки. Як стало відомо, від такої оренди до міської скарбниці надійшло 33,9 млн гривень, що більш ніж в половину менше планових показників, а від продажу комунальної нерухомості – 81,9 млн гривень (плюс ще 18.9 млн гривень, які були перераховані у 2024 році), що набагато менше ніж у попередні роки. Судячи з усього, причиною таких скромних надходжень до міського бюджету є і повномасштабна війна, яка знизила бізнес-активність у столиці, і систематичні порушення процедур і законодавства з боку профільних чиновників КМДА, які кожного року обходяться киянам у десятки мільйонів гривень.