середа, 24 квітня 2024 г.

Со следующего года “Киевхлеб” не обязан продавать социальный хлеб, - эксперт (видео)

Со следующего года “Киевхлеб” не обязан продавать социальный хлеб, - эксперт (видео)

В столице стремительно уменьшается количество социального хлеба по причине окончания в следующем году договора по его продаже. Директор Украинской ассоциации поставщиков торговых сетей заявил, что нужно продумать все механизмы пролонгации этого документа, поскольку с 2019 года изготавливать и продавать дешевую выпечку “Киевхлеб” не обязан.

Об этом KV стало известно из сюжета программы “Свідок”, который был размещен на YouTube-канале “НТН” 12 ноября 2018 года.

Как отмечает автор сюжета, несмотря на то, что социальный хлеб должен быть в продаже постоянно, купить его становиться все тяжелее. В некоторых торговых сетях то небольшое количество хлеба, которое туда поставляют, сразу раскупают, в некоторые - не поставляют вообще.

Подписывайтесь на новости “КиевVласть”
 

В КГГА объяснили, что причиной этого является окончание действия договоров по продаже социального хлеба.

“В тех местах, где трехлетний льготный период или период социальной цены закончился, на сегодня хлеб продается на общих условиях. Но уже сегодня инвестиционная комиссия при КГГА приняла решение о повторном проведении соответствующего конкурса, чтобы на подобных условиях продавался социальный хлеб”, - сообщил заместитель председателя Киевской горадминистрации Николай Поворозник (на фото).

В свою очередь директор Украинской ассоциации поставщиков торговых сетей Алексей Дорошенко заявил, что после нового года дешевый хлеб может вообще исчезнуть из магазинов.

“Землю под киосками "Киевхлеб" (*) удержал, но социальный хлеб он продавать уже не обязан, а это значит, что заставить его изготавливать также невозможно”, - отметил Дорошенко.

По словам журналиста, сейчас в столице работают только несколько десятков киосков по продаже социального хлеба из 164. Остальные превратились в коммерческие точки по продаже выпечки, несмотря на то, что были установлены на льготных условиях.


Напомним, на 1 января 2018 года в Киеве функционировали 164 киоска, в которых ЧАО "Киевхлеб" продавало социальный хлеб по фиксированным ценам. Всего же по городу было установлено 192 объекта розничной торговли такого типа. Но в сентябре жители столицы начали жаловаться, что "социальные" точки розничной торговли “Киевхлеба” используются в коммерческих целях.

Позже в Киевской горгосадминистрации сообщили, что киоски с социальным хлебом в Киеве будут работать до конца 2018 года, так как заканчивается инвестиционный договор между городом и ЧАО “Киевхлеб”. В качестве альтернативы столичные власти пообещали киевлянам оформить дисконтные карты, которые будут давать скидку на покупку хлеба в размере 20%.

Читайте: В 2019 году в Киеве уже не будет социального хлеба

*ПрАТ “Київхліб” (код ЄДРПОУ: 00381574)

Фото: KV

KиевVласть

Катерина Борисенко

Теги: новости киева, кгга, николай поворозник, алексей дорошенко, киевхлеб, хлеб, социальный хлеб

середа, 17 квітня 2024 г.
18:19
УВАГА!!! КиївВлада переїхала на новий домен
п'ятниця, 12 квітня 2024 г.
20:56
“Українська команда” передала велику партію дронів-літаків легендарному батальйону “Ахіллес”, - Палатний
20:51
Ексміністр оборони Резніков став директором безпекових і оборонних програм в ГО “Український інститут майбутнього”
20:45
Начальник КОВА Руслан Кравченко у Чернівцях взяв участь у Конгресі місцевих та регіональних влад при Президентові України
20:34
На київській ТЕЦ-5 встановлять додаткові генератори
20:20
В Україну повернули тіла 99 полеглих захисників
20:02
У Києві з суботи відновлює роботу автобус № 7 (схема)
19:54
На Бахмутському та Новопавлівському напрямках відбито понад 40 атак, загалом на фронті 81 боєзіткнення, - Генштаб ЗСУ
19:43
Представники громадськості вимагають припинити переслідування антикорупційних активістів та журналістів-розслідувачів
19:31
Відзавтра, 13 квітня, столичний автобус № 35 подовжить свій маршрут до вулиці Гліба Бабіча (схема)
19:13
“Укренерго” організувала для ветеранів війни програму навчання та працевлаштування “Разом”
19:01
На Броварщині витратять 1,86 млн гривень на облаштування дитмайданчиків
18:49
На вулиці Богатирській у Києві до 21 квітня обмужать рух транспорту (схема)
18:36
У Броварах з'явився новий патріотичний стінопис “Обіймаю тебе, моя Україно!”
18:17
Столична влада зупинила проведення аукціону з надання в оренду Житнього ринку
18:04
У реєстрі зниклих безвісти наразі налічується понад 2 тисяч дітей
Календар подій
Підтримка армії та більше коштів на “цивільні” напрямки: Київрада внесла зміни до бюджету-2024 і Програми соцекономрозвитку
12 квітня 2024 г. 15:00
Підтримка армії та більше коштів на “цивільні” напрямки: Київрада внесла зміни до бюджету-2024 і Програми соцекономрозвитку
Столична міськрада 11 квітня 2024 року внесла чергові зміни до бюджету Києва на 2024 рік, а також відкоригувала нову Програму економічного та соціального розвитку (ПЕСР), яка розрахована на 2024-2026 роки. Точний перелік всіх коригувань буде доступний після публікації цих документіві, адже депутати і чиновники погодили внесення до відповідних проєктів рішень численних правок безпосередньо перед їх розглядом в сесійній залі. Між тим, відомо, що дохідну частину бюджету було збільшено до 75,2 млрд гривень, видаткову – до 92,5 млрд гривень. Відповідно, додаткові 995 млн гривень планується витратити по програмі “Захисник Києва”, 79,9 млн – на обладнання опорних пунктів в межах столиці, 459,3 млн гривень – на різні соціальні виплати військовослужбовцям, 30 млн гривень – напряму нададуть Міністерству оборони України в якості субвенції тощо. Не обійшлося і без збільшення витрат на “цивільні” напрямки – ще 89,4 млн було виділено на ремонтні роботи на дорогах, 50,8 млн – на реконструкцію ліфтового обладнання в багатоповерхівках і т.д. Була відповідно відкорегована і нова Програму економічного та соціального розвитку (ПЕСР), яка розрахована на 2024-2026 роки. 
Бюджет Києва дуже скромно поповнився за рахунок оренди та приватизації комунального майна у 2023 році
10 квітня 2024 г. 09:00
Бюджет Києва дуже скромно поповнився за рахунок оренди та приватизації комунального майна у 2023 році
У 2023 році столична влада продемонструвала одні з найгірших результатів наповнення бюджету за рахунок оренди і приватизації комунального майна за останні роки. Як стало відомо, від такої оренди до міської скарбниці надійшло 33,9 млн гривень, що більш ніж в половину менше планових показників, а від продажу комунальної нерухомості – 81,9 млн гривень (плюс ще 18.9 млн гривень, які були перераховані у 2024 році), що набагато менше ніж у попередні роки. Судячи з усього, причиною таких скромних надходжень до міського бюджету є і повномасштабна війна, яка знизила бізнес-активність у столиці, і систематичні порушення процедур і законодавства з боку профільних чиновників КМДА, які кожного року обходяться киянам у десятки мільйонів гривень.