п'ятниця, 26 квітня 2024 г.

Скандального ректора, против которого выступали студенты, восстановили в должности

Скандального ректора, против которого выступали студенты, восстановили в должности

Печерский райсуд Киева удовлетворил иск бывшего ректора медицинского университета имени Богомольца Виталия Москаленко и восстановил его в должности. Это после того, как против него восстали студенты, а коллектив вуза на своих собраниях сначала большинством голосов выразил ему недоверие, а затем избрал нового руководителя – Екатерину Амосову.

С самого утра студенты и преподаватели университета имени Богомольца готовили уволенному ректору "гостеприимный приём", передаёт ТСН. На улице – информационная атака. Внутри – живой щит. Студенты настроены категорически: ни за что не пустить на работу человека, деятельностью которого на посту ректора уже заинтересовались правоохранительные органы.

Подписывайтесь на новости “КиевVласть” в Facebook 

Представить мотивацию судьи Ирины Кирилюк в её решении сложно. Позиция юристов, министерств здравоохранения и образования – единодушна. "Наше министерство не допустит такого ректора", – говорит министр образования Сергей Квит.

Ближе к полудню Виталий Москаленко всё-таки появляется. Встречают его не только противники, но и несколько поклонников с цветами. Москаленко цветы принимает, но почти сразу почему-то отдаёт обратно. Через мгновение вокруг него появляются спортивные парни в тёмных очках. Кто они, академик объясняет туманно. "Эх... это мой сын. Иди сюда! Похож?" – говорит он.

Упреки в коррупции экс-ректор и слышать не хочет и направляется в ректорат. Прочистить ему дорогу в помещение пытаются те самые парни – силой. Москаленко успокаивает своего охранника и убеждает студентов словом, но они непреклонны. Сын ректора вырывает у студента телефон, которым тот снимал процесс.

Наряд милиции, который по какому-то странному стечению обстоятельств дежурил здесь задолго до приезда Москаленко, принял заявление от его адвоката о препятствовании выполнению должностных обязанностей.

В конце концов одиозный академик таки уехал от ректората, но, говорит, чтобы вернуться.

Уже сегодня Министерство здравоохранения и сам университет подали апелляции на решение Печерского суда. Их рассмотрение займёт несколько месяцев. Москаленко обещает: выполнит любое решение апелляционного суда.

К тому времени студенты собираются круглосуточно следить за ректоратом своей альма-матер.

Ректора обвиняют в тотальной коррупции и пренебрежительному отношению к подчинённым.

Читайте также: Ректор университета им. Богомольца ждет вердикта Минздрава

фото facenews.ua

Теги: должность, москаленко, ректор, бунт, университет им богомольца

середа, 17 квітня 2024 г.
18:19
УВАГА!!! КиївВлада переїхала на новий домен
п'ятниця, 12 квітня 2024 г.
20:56
“Українська команда” передала велику партію дронів-літаків легендарному батальйону “Ахіллес”, - Палатний
20:51
Ексміністр оборони Резніков став директором безпекових і оборонних програм в ГО “Український інститут майбутнього”
20:45
Начальник КОВА Руслан Кравченко у Чернівцях взяв участь у Конгресі місцевих та регіональних влад при Президентові України
20:34
На київській ТЕЦ-5 встановлять додаткові генератори
20:20
В Україну повернули тіла 99 полеглих захисників
20:02
У Києві з суботи відновлює роботу автобус № 7 (схема)
19:54
На Бахмутському та Новопавлівському напрямках відбито понад 40 атак, загалом на фронті 81 боєзіткнення, - Генштаб ЗСУ
19:43
Представники громадськості вимагають припинити переслідування антикорупційних активістів та журналістів-розслідувачів
19:31
Відзавтра, 13 квітня, столичний автобус № 35 подовжить свій маршрут до вулиці Гліба Бабіча (схема)
19:13
“Укренерго” організувала для ветеранів війни програму навчання та працевлаштування “Разом”
19:01
На Броварщині витратять 1,86 млн гривень на облаштування дитмайданчиків
18:49
На вулиці Богатирській у Києві до 21 квітня обмужать рух транспорту (схема)
18:36
У Броварах з'явився новий патріотичний стінопис “Обіймаю тебе, моя Україно!”
18:17
Столична влада зупинила проведення аукціону з надання в оренду Житнього ринку
18:04
У реєстрі зниклих безвісти наразі налічується понад 2 тисяч дітей
Календар подій
Підтримка армії та більше коштів на “цивільні” напрямки: Київрада внесла зміни до бюджету-2024 і Програми соцекономрозвитку
12 квітня 2024 г. 15:00
Підтримка армії та більше коштів на “цивільні” напрямки: Київрада внесла зміни до бюджету-2024 і Програми соцекономрозвитку
Столична міськрада 11 квітня 2024 року внесла чергові зміни до бюджету Києва на 2024 рік, а також відкоригувала нову Програму економічного та соціального розвитку (ПЕСР), яка розрахована на 2024-2026 роки. Точний перелік всіх коригувань буде доступний після публікації цих документіві, адже депутати і чиновники погодили внесення до відповідних проєктів рішень численних правок безпосередньо перед їх розглядом в сесійній залі. Між тим, відомо, що дохідну частину бюджету було збільшено до 75,2 млрд гривень, видаткову – до 92,5 млрд гривень. Відповідно, додаткові 995 млн гривень планується витратити по програмі “Захисник Києва”, 79,9 млн – на обладнання опорних пунктів в межах столиці, 459,3 млн гривень – на різні соціальні виплати військовослужбовцям, 30 млн гривень – напряму нададуть Міністерству оборони України в якості субвенції тощо. Не обійшлося і без збільшення витрат на “цивільні” напрямки – ще 89,4 млн було виділено на ремонтні роботи на дорогах, 50,8 млн – на реконструкцію ліфтового обладнання в багатоповерхівках і т.д. Була відповідно відкорегована і нова Програму економічного та соціального розвитку (ПЕСР), яка розрахована на 2024-2026 роки. 
Бюджет Києва дуже скромно поповнився за рахунок оренди та приватизації комунального майна у 2023 році
10 квітня 2024 г. 09:00
Бюджет Києва дуже скромно поповнився за рахунок оренди та приватизації комунального майна у 2023 році
У 2023 році столична влада продемонструвала одні з найгірших результатів наповнення бюджету за рахунок оренди і приватизації комунального майна за останні роки. Як стало відомо, від такої оренди до міської скарбниці надійшло 33,9 млн гривень, що більш ніж в половину менше планових показників, а від продажу комунальної нерухомості – 81,9 млн гривень (плюс ще 18.9 млн гривень, які були перераховані у 2024 році), що набагато менше ніж у попередні роки. Судячи з усього, причиною таких скромних надходжень до міського бюджету є і повномасштабна війна, яка знизила бізнес-активність у столиці, і систематичні порушення процедур і законодавства з боку профільних чиновників КМДА, які кожного року обходяться киянам у десятки мільйонів гривень.