Серед усіх проєктів “Великого будівництва” школи на Київщині мають найвищий відсоток будівельної готовності
![Серед усіх проєктів “Великого будівництва” школи на Київщині мають найвищий відсоток будівельної готовності](/project/resources/2021/11/resized/two_column_j9Cq2agq.jpg)
Упродовж 2021 року президентська програма “Велике будівництво” охопила на Київщині 19 соціальних об’єктів. Найвищий показник будівельної готовності наразі мають школи – 98,6%.
Про це KV стало відомо з повідомлення пресслужби Київської облдержадміністрації (КОДА).
“За рік показали хороший результат, тож тепер наша область має ще п’ять сучасних шкіл. Ще в одному закладі загальної середньої освіти будівельно-монтажні роботи продовжуються. Там роботи йдуть за планом”, – повідомив очільник Київської облдержадміністрації Василь Володін.
Зазначимо, що в 2022 році розвиток шкільної системи на Київщині продовжать. Відтак у рамках “Великого будівництва” планують добудувати п’ять об’єктів.
Читайте: На Білоцерківщині продовжують з’єднувати два села якісною дорогою
Фото: пресслужба КОДА