середа, 1 травня 2024 г.

Руслан Кравченко розповів, які порушення виявляє комісія при перевірці об'єктів відновлення на Київщині

Руслан Кравченко розповів, які порушення виявляє комісія при перевірці об'єктів відновлення на Київщині

На Київщині триває відновлення житлових будинків, дитячих садків, шкіл та укриттів за кошти Фонду ліквідації наслідків збройної агресії. Комісія Київської обласної державної адміністрації (КОДА) здійснює перевірки на об'єктах відновлення, на частині з яких було виявлено деякі порушення умов договору.

Як передає KВ, про це повідомив голова КОДА Руслан Кравченко.

Підписуйтесь на “КиївВладу”
 

Згідно повідомлення голови КОДА, було проведено розширену нараду щодо забезпечення прозорості та підзвітності процесу відбудови житла на Київщині. Сьогодні вона стосувалася обʼєктів, які відновлюємо коштом Фонду ліквідації наслідків збройної агресії. 

"КОВА є замовником робіт на 56 обʼєктах – це житлові будинки, садки, школи, укриття. Останні декілька тижнів разом із комісією регулярно виїжджаємо на обʼєкти. Вже перевірили 21 обʼєкт. Але контроль має бути постійним. Тому вчергове зібрали всіх підрядників, представників робочої групи “Прозорість та підзвітність”, Спостережної ради з питань відбудови", – розповів Руслан Кравченко.

Слідкуйте за “КиївВладою” в Телеграм

За його словами, частина підрядників не порушує умов договору: всі роботи за графіком, серйозні зауваження від технагляду відсутні. 

Проте в іншої частини виявлено наступні порушення: відставання від графіка робіт, недостатня кількість працівників на обʼєктах, незадовільна якість робіт.

Руслан Кравченко підкреслив, що порушення були виявлені навіть на деяких із тих обʼєктів, де вже була комісія з перевіркою і давала час на виправлення ситуації. 

"Вкотре звернув увагу кожного підрядника – не ігноруйте зауваження технагляду. Виправляйте одразу. Інакше буде юридична відповідальність. Ніхто не буде заплющувати на безпідставне затягування процесів чи неякісну відбудову", – наголосив голова Київської облдержадміністрації.

Раніше KВ повідомила, що Київська ОВА планує розширити комісійні перевірки процесів відбудови об'єктів на Київщині.

Читайте: КОВА продовжує перевіряти процеси відбудови об'єктів, – Руслан Кравченко

Фото: Руслан Кравченко 

КиївВлада

Олексій Вєтров

Теги: новини київщини, новини київської області, напад росії на україну, кова, агресія росії проти україни, руслан кравченко, відбудова, комісія, перевірки

середа, 17 квітня 2024 г.
18:19
УВАГА!!! КиївВлада переїхала на новий домен
п'ятниця, 12 квітня 2024 г.
20:56
“Українська команда” передала велику партію дронів-літаків легендарному батальйону “Ахіллес”, - Палатний
20:51
Ексміністр оборони Резніков став директором безпекових і оборонних програм в ГО “Український інститут майбутнього”
20:45
Начальник КОВА Руслан Кравченко у Чернівцях взяв участь у Конгресі місцевих та регіональних влад при Президентові України
20:34
На київській ТЕЦ-5 встановлять додаткові генератори
20:20
В Україну повернули тіла 99 полеглих захисників
20:02
У Києві з суботи відновлює роботу автобус № 7 (схема)
19:54
На Бахмутському та Новопавлівському напрямках відбито понад 40 атак, загалом на фронті 81 боєзіткнення, - Генштаб ЗСУ
19:43
Представники громадськості вимагають припинити переслідування антикорупційних активістів та журналістів-розслідувачів
19:31
Відзавтра, 13 квітня, столичний автобус № 35 подовжить свій маршрут до вулиці Гліба Бабіча (схема)
19:13
“Укренерго” організувала для ветеранів війни програму навчання та працевлаштування “Разом”
19:01
На Броварщині витратять 1,86 млн гривень на облаштування дитмайданчиків
18:49
На вулиці Богатирській у Києві до 21 квітня обмужать рух транспорту (схема)
18:36
У Броварах з'явився новий патріотичний стінопис “Обіймаю тебе, моя Україно!”
18:17
Столична влада зупинила проведення аукціону з надання в оренду Житнього ринку
18:04
У реєстрі зниклих безвісти наразі налічується понад 2 тисяч дітей
Календар подій
Підтримка армії та більше коштів на “цивільні” напрямки: Київрада внесла зміни до бюджету-2024 і Програми соцекономрозвитку
12 квітня 2024 г. 15:00
Підтримка армії та більше коштів на “цивільні” напрямки: Київрада внесла зміни до бюджету-2024 і Програми соцекономрозвитку
Столична міськрада 11 квітня 2024 року внесла чергові зміни до бюджету Києва на 2024 рік, а також відкоригувала нову Програму економічного та соціального розвитку (ПЕСР), яка розрахована на 2024-2026 роки. Точний перелік всіх коригувань буде доступний після публікації цих документіві, адже депутати і чиновники погодили внесення до відповідних проєктів рішень численних правок безпосередньо перед їх розглядом в сесійній залі. Між тим, відомо, що дохідну частину бюджету було збільшено до 75,2 млрд гривень, видаткову – до 92,5 млрд гривень. Відповідно, додаткові 995 млн гривень планується витратити по програмі “Захисник Києва”, 79,9 млн – на обладнання опорних пунктів в межах столиці, 459,3 млн гривень – на різні соціальні виплати військовослужбовцям, 30 млн гривень – напряму нададуть Міністерству оборони України в якості субвенції тощо. Не обійшлося і без збільшення витрат на “цивільні” напрямки – ще 89,4 млн було виділено на ремонтні роботи на дорогах, 50,8 млн – на реконструкцію ліфтового обладнання в багатоповерхівках і т.д. Була відповідно відкорегована і нова Програму економічного та соціального розвитку (ПЕСР), яка розрахована на 2024-2026 роки. 
Бюджет Києва дуже скромно поповнився за рахунок оренди та приватизації комунального майна у 2023 році
10 квітня 2024 г. 09:00
Бюджет Києва дуже скромно поповнився за рахунок оренди та приватизації комунального майна у 2023 році
У 2023 році столична влада продемонструвала одні з найгірших результатів наповнення бюджету за рахунок оренди і приватизації комунального майна за останні роки. Як стало відомо, від такої оренди до міської скарбниці надійшло 33,9 млн гривень, що більш ніж в половину менше планових показників, а від продажу комунальної нерухомості – 81,9 млн гривень (плюс ще 18.9 млн гривень, які були перераховані у 2024 році), що набагато менше ніж у попередні роки. Судячи з усього, причиною таких скромних надходжень до міського бюджету є і повномасштабна війна, яка знизила бізнес-активність у столиці, і систематичні порушення процедур і законодавства з боку профільних чиновників КМДА, які кожного року обходяться киянам у десятки мільйонів гривень.