субота, 6 липня 2024 г.

Рожать в Киеве все дороже

Рожать в Киеве все дороже

В киевских роддомах выросли "благотворительные взносы". "Добровольная" оплата в фонды при столичных родильных учреждениях составляет несколько тысяч гривен.

Об этом KV узнала из сообщения на сайте “Корреспондент”.

В родильных учреждениях столицы выросли добровольно-принудительные взносы в различные фонды. Так, в роддоме №3 (Святошинский район столицы) благотворительные взносы для всех пациентов подняли в два раза.

По словам врача данного учреждения Сергея Бакшеева, на данный момент расценки "благотворительного фонда" в роддоме составляют от 1 до 3 тысяч гривен. К примеру, физиологические роды для жительниц района обойдутся в 1500 гривен, из других районов – 2000 гривен. Стоимость палаты повышенной комфортности на все пребывания до выписки – 1000 грн.

Малые гинекологические операции расценивают в 600 гривен, а полостные – в 2500-3000 гривен. Госпитализация и лечение в отделении патологии беременности для жителей района стоят 600 гривен. Кесарево сечение в учреждении обходится уже в 2500 гривен, а с присутствием на родах врача, которого выбрал пациент, сумма вырастает еще на 1000 гривен. Для рожающих из других районов услуги роддома выходят дороже – около 3000 гривен, при этом пациенты обязательно должны стать донорами или же вместо этого доплатить еще 500 гривен.

Подписывайтесь на новости “КиевVласть” в Facebook 

Похожие расценки и в других столичных роддомах, о чем сообщают пользователи Facebook. Например, в роддоме №7 благотворительный взнос составляет 1000 гривен, а при выписке у рожениц требуют в качестве "благодарности" 500 гривен, написала Александра Сказка.

Примерно столько же – 1 тыс грн - составляет сумма взноса в роддоме №2 (для жителей других районов – 1500 грн), ссылается Корреспондент на свой источник. Присутствие выбранного пациентом врача на родах обойдется в 1000 долларов. Но если рожать с помощью дежурной бригады, то это будет стоить 2-3 тыс грн. Кстати, жители зоны АТО в этом роддоме освобождены от уплаты всех "взносов" без каких-либо справок переселенцев.

"Все это даже не плата за роды, а что-то вроде помощи больнице, официально, в кассу", – отметил источник.

В роддоме №6 при условии договоренности с врачами цены составляют с 4000 грн до 600 у.е. Если роды принимает завотделением - это обойдется в 6 тыс грн, кесарево сечение еще дороже. В то же время одна из молодых мам, которая рожала в этом роддоме месяц назад, рассказала, что у нее никто не требовал никаких денег. Она находилась в бесплатной палате и считает условия в ней вполне сносными. "Правда, персонал хочет денег, но все равно это по желанию пациента", - отметила женщина. 

       

        Источник: соцсети         

По словам Бакшеева, ситуация с платой за роды недопустима для государственного сектора. При этом, по его словам, в роддоме №3 из-за двойного повышения расценок резко сократилось количество поступающих рожениц. К примеру, 1 декабря в учреждении прошли всего одни роды, тогда как обычный показатель – по 25 в сутки, добавил Бакшеев.

КиевVласть

Кристина Шевченко

Теги: цена, роддом, роды, бакшеев

середа, 17 квітня 2024 г.
18:19
УВАГА!!! КиївВлада переїхала на новий домен
п'ятниця, 12 квітня 2024 г.
20:56
“Українська команда” передала велику партію дронів-літаків легендарному батальйону “Ахіллес”, - Палатний
20:51
Ексміністр оборони Резніков став директором безпекових і оборонних програм в ГО “Український інститут майбутнього”
20:45
Начальник КОВА Руслан Кравченко у Чернівцях взяв участь у Конгресі місцевих та регіональних влад при Президентові України
20:34
На київській ТЕЦ-5 встановлять додаткові генератори
20:20
В Україну повернули тіла 99 полеглих захисників
20:02
У Києві з суботи відновлює роботу автобус № 7 (схема)
19:54
На Бахмутському та Новопавлівському напрямках відбито понад 40 атак, загалом на фронті 81 боєзіткнення, - Генштаб ЗСУ
19:43
Представники громадськості вимагають припинити переслідування антикорупційних активістів та журналістів-розслідувачів
19:31
Відзавтра, 13 квітня, столичний автобус № 35 подовжить свій маршрут до вулиці Гліба Бабіча (схема)
19:13
“Укренерго” організувала для ветеранів війни програму навчання та працевлаштування “Разом”
19:01
На Броварщині витратять 1,86 млн гривень на облаштування дитмайданчиків
18:49
На вулиці Богатирській у Києві до 21 квітня обмужать рух транспорту (схема)
18:36
У Броварах з'явився новий патріотичний стінопис “Обіймаю тебе, моя Україно!”
18:17
Столична влада зупинила проведення аукціону з надання в оренду Житнього ринку
18:04
У реєстрі зниклих безвісти наразі налічується понад 2 тисяч дітей
Календар подій
Підтримка армії та більше коштів на “цивільні” напрямки: Київрада внесла зміни до бюджету-2024 і Програми соцекономрозвитку
12 квітня 2024 г. 15:00
Підтримка армії та більше коштів на “цивільні” напрямки: Київрада внесла зміни до бюджету-2024 і Програми соцекономрозвитку
Столична міськрада 11 квітня 2024 року внесла чергові зміни до бюджету Києва на 2024 рік, а також відкоригувала нову Програму економічного та соціального розвитку (ПЕСР), яка розрахована на 2024-2026 роки. Точний перелік всіх коригувань буде доступний після публікації цих документіві, адже депутати і чиновники погодили внесення до відповідних проєктів рішень численних правок безпосередньо перед їх розглядом в сесійній залі. Між тим, відомо, що дохідну частину бюджету було збільшено до 75,2 млрд гривень, видаткову – до 92,5 млрд гривень. Відповідно, додаткові 995 млн гривень планується витратити по програмі “Захисник Києва”, 79,9 млн – на обладнання опорних пунктів в межах столиці, 459,3 млн гривень – на різні соціальні виплати військовослужбовцям, 30 млн гривень – напряму нададуть Міністерству оборони України в якості субвенції тощо. Не обійшлося і без збільшення витрат на “цивільні” напрямки – ще 89,4 млн було виділено на ремонтні роботи на дорогах, 50,8 млн – на реконструкцію ліфтового обладнання в багатоповерхівках і т.д. Була відповідно відкорегована і нова Програму економічного та соціального розвитку (ПЕСР), яка розрахована на 2024-2026 роки. 
Бюджет Києва дуже скромно поповнився за рахунок оренди та приватизації комунального майна у 2023 році
10 квітня 2024 г. 09:00
Бюджет Києва дуже скромно поповнився за рахунок оренди та приватизації комунального майна у 2023 році
У 2023 році столична влада продемонструвала одні з найгірших результатів наповнення бюджету за рахунок оренди і приватизації комунального майна за останні роки. Як стало відомо, від такої оренди до міської скарбниці надійшло 33,9 млн гривень, що більш ніж в половину менше планових показників, а від продажу комунальної нерухомості – 81,9 млн гривень (плюс ще 18.9 млн гривень, які були перераховані у 2024 році), що набагато менше ніж у попередні роки. Судячи з усього, причиною таких скромних надходжень до міського бюджету є і повномасштабна війна, яка знизила бізнес-активність у столиці, і систематичні порушення процедур і законодавства з боку профільних чиновників КМДА, які кожного року обходяться киянам у десятки мільйонів гривень.