четвер, 16 травня 2024 г.

Прокурора Киевской области поймали на крышевании застройщиков в г. Буча

В парламентский комитет по вопросам борьбы с организованной преступностью и коррупцией поступила информация о сокрытии Киевской областной прокуратурой строительных преступлений. То, что люди, инвестировавшие свои личные средства в строительство “доступного жилья” в Буче в результате могут остаться и без денег и без квартир, похоже, никого сегодня не волнует.

 

Данную информацию в профильный комитет ВР направил депутат двух созывов сельсовета Бучи и V-го созыва Ирпенского горсовета Виктором Бархоленко.

 

Из предоставленных им документов следует, что областное ГАСИ еще 23.11.2012 информировало прокуратуру об обнаружении нарушений при возведении в г. Буча кварталов жилой застройки. На этом основании и ООО “Сарафан” и ООО “Будрегионинвест” получили от ГАСИ предписания на прекращение строительных работ (ход предписаниям дан не был), а прокуратура официально оповестило г-на Бархоленко о том, что на строительных объектах этих компаний нарушений нет вообще.

 

Подробнее читайте:Прокуратура Киевской области скрывает следы строительных преступлений в г. Буча

 

“Прокуратура дала мне заведомо ложную информацию, что прямо указывает на коррупционный сговор с застройщиками. И прокурор Киевской области М.И. Витязь и его заместитель А.С. Иванченков, имея информацию о многочисленных нарушениях при строительстве со стороны  ООО “Сарафан”  и ООО “Будрегионинвест”, сознательно на них не отреагировали. Т.е. в их действиях усматривается  состав преступления, предусмотренный ч.3. с.364 УК Украины”,— пояснил Виктор Бархоленко.

 

1Vityaz

 

На фото слева прокурор Киевской области, государственный советник юстиции 2 класса Витязь Михаил Иванович; справа - заместитель прокурора Киевской области, старший советник юстиции Иванченков Андрей Сергеевич.

 

По его мнению, люди, инвестировавшие свои личные средства в строительство “доступного жилья” в Буче могут остаться и без денег, и без обещанных квартир. “Достроенные жилые дома просто не смогут быть приняты в эксплуатацию. И Федорук, и Карплюк, не имея возможности подключить новые дома к инженерным сетям, вводят квартирных инвесторов в заблуждение, а прокуратура, как выяснилось, все это покрывает”,— объясняет Виктор Бархоленко.

 

СПРАВКА

Фактически монополия на строительный бизнес в г. Буча принадлежит мэру этого населенного пункта Анатолию Федоруку и его родственникам. Основателем ООО “Будрегионинвест” является жена мэра Людмила Федорук, ООО “Сарафан” — кум мэра и лидер партии “Новые лица” Владимир Карплюк, ЧаАО “Мелиоратор” —  дядя мэра Василий Яцюк. Между этими застройщиками в 2012г. подписан договор о совместной деятельности.

 

 

Фото взято с официального сайта прокуратуры Киевской области

Теги: Новости

середа, 17 квітня 2024 г.
18:19
УВАГА!!! КиївВлада переїхала на новий домен
п'ятниця, 12 квітня 2024 г.
20:56
“Українська команда” передала велику партію дронів-літаків легендарному батальйону “Ахіллес”, - Палатний
20:51
Ексміністр оборони Резніков став директором безпекових і оборонних програм в ГО “Український інститут майбутнього”
20:45
Начальник КОВА Руслан Кравченко у Чернівцях взяв участь у Конгресі місцевих та регіональних влад при Президентові України
20:34
На київській ТЕЦ-5 встановлять додаткові генератори
20:20
В Україну повернули тіла 99 полеглих захисників
20:02
У Києві з суботи відновлює роботу автобус № 7 (схема)
19:54
На Бахмутському та Новопавлівському напрямках відбито понад 40 атак, загалом на фронті 81 боєзіткнення, - Генштаб ЗСУ
19:43
Представники громадськості вимагають припинити переслідування антикорупційних активістів та журналістів-розслідувачів
19:31
Відзавтра, 13 квітня, столичний автобус № 35 подовжить свій маршрут до вулиці Гліба Бабіча (схема)
19:13
“Укренерго” організувала для ветеранів війни програму навчання та працевлаштування “Разом”
19:01
На Броварщині витратять 1,86 млн гривень на облаштування дитмайданчиків
18:49
На вулиці Богатирській у Києві до 21 квітня обмужать рух транспорту (схема)
18:36
У Броварах з'явився новий патріотичний стінопис “Обіймаю тебе, моя Україно!”
18:17
Столична влада зупинила проведення аукціону з надання в оренду Житнього ринку
18:04
У реєстрі зниклих безвісти наразі налічується понад 2 тисяч дітей
Календар подій
Підтримка армії та більше коштів на “цивільні” напрямки: Київрада внесла зміни до бюджету-2024 і Програми соцекономрозвитку
12 квітня 2024 г. 15:00
Підтримка армії та більше коштів на “цивільні” напрямки: Київрада внесла зміни до бюджету-2024 і Програми соцекономрозвитку
Столична міськрада 11 квітня 2024 року внесла чергові зміни до бюджету Києва на 2024 рік, а також відкоригувала нову Програму економічного та соціального розвитку (ПЕСР), яка розрахована на 2024-2026 роки. Точний перелік всіх коригувань буде доступний після публікації цих документіві, адже депутати і чиновники погодили внесення до відповідних проєктів рішень численних правок безпосередньо перед їх розглядом в сесійній залі. Між тим, відомо, що дохідну частину бюджету було збільшено до 75,2 млрд гривень, видаткову – до 92,5 млрд гривень. Відповідно, додаткові 995 млн гривень планується витратити по програмі “Захисник Києва”, 79,9 млн – на обладнання опорних пунктів в межах столиці, 459,3 млн гривень – на різні соціальні виплати військовослужбовцям, 30 млн гривень – напряму нададуть Міністерству оборони України в якості субвенції тощо. Не обійшлося і без збільшення витрат на “цивільні” напрямки – ще 89,4 млн було виділено на ремонтні роботи на дорогах, 50,8 млн – на реконструкцію ліфтового обладнання в багатоповерхівках і т.д. Була відповідно відкорегована і нова Програму економічного та соціального розвитку (ПЕСР), яка розрахована на 2024-2026 роки. 
Бюджет Києва дуже скромно поповнився за рахунок оренди та приватизації комунального майна у 2023 році
10 квітня 2024 г. 09:00
Бюджет Києва дуже скромно поповнився за рахунок оренди та приватизації комунального майна у 2023 році
У 2023 році столична влада продемонструвала одні з найгірших результатів наповнення бюджету за рахунок оренди і приватизації комунального майна за останні роки. Як стало відомо, від такої оренди до міської скарбниці надійшло 33,9 млн гривень, що більш ніж в половину менше планових показників, а від продажу комунальної нерухомості – 81,9 млн гривень (плюс ще 18.9 млн гривень, які були перераховані у 2024 році), що набагато менше ніж у попередні роки. Судячи з усього, причиною таких скромних надходжень до міського бюджету є і повномасштабна війна, яка знизила бізнес-активність у столиці, і систематичні порушення процедур і законодавства з боку профільних чиновників КМДА, які кожного року обходяться киянам у десятки мільйонів гривень.