Прибирання територій після ярмарків у Дарницькому районі оцінили в 1,92 млн гривень
![Прибирання територій після ярмарків у Дарницькому районі оцінили в 1,92 млн гривень](/project/resources/2023/02/resized/two_column_BBlzCA00.jpg)
Столичне КП "Світоч" знайшло підрядника для прибирання територій після проведення ярмарків у Дарницькому районі. Договір про закупівлю було укладено без застосування відкритих торгів. Підрядником виступив КП "ШЕУ Дарницького району", засновником якого є КМДА.
Про це, як передає KВ, йдеться в оголошенні в електронній системі публічних закупівель Prozorro.
21 січня комунальне підприємство "Світоч" м. Києва закупив 52 послуги з прибирання територій проведення ярмарків у Дарницькому районі міста Києва.
Згідно тендерного оголошення загалом комунальне підприємство витратило на цю покупку 1 млн 923 тис.803 гривні з власного бюджету.
Як зазначається у тендерній документації, вартість прибирання одного ярмарку складає 6 тис.166 гривень.
Послуги з прибирання територій після проведення ярмарків у Дарницькому районі надаватимуться впродовж усього року. Строк поставки товарів, виконання робіт чи надання послуг: 31 грудня 2023.
Договір про надання послуг підписано з КП "Шляхово-експлуатаційне управління по ремонту та утриманню автомобільних шляхів та споруд на них Дарницького району" м. Києва (ШЕУ Дарницького району).
Основним видом діяльності підприємства є допоміжне обслуговування наземного транспорту. Також воно займається збиранням безпечних відходів. Засновником юридичної особи є Київська міська державна адміністрація.
Загалом з цією організацією було підписано 1 тис.302 договори на суму 448,64 млн гривень.
Фото: Наш Київ
![Азартна зрада?!](/project/avatar/64/1000/cOe6712ojuMd.png)
![“Я очень рада” або “helsi care” по-українські](/project/avatar/64/1000/rZxkyIyVpAH3.png)
![Війна технологій: треба негайно вживати радикальних засобів!](/project/avatar/64/1000/u0NE3eRkyKuI.jpg)