субота, 27 квітня 2024 г.

Представники Київради не з’явились до суду захищати заповідник “Троєщинські луки” від забудови

Представники Київради не з’явились до суду захищати заповідник “Троєщинські луки” від забудови

Вчора, 26 травня, відбулося чергове судове засідання, на якому вирішується доля ландшафтного заказника “Троєщинські луки”. Сільськогосподарське товариство “Нова Україна” намагається поділити земельну ділянку площею 279 га на вул. Пухівській у Деснянському районі Києва, що знаходиться на території заказника “Троєщинські луки”. Представники Київради на засідання не з'явились, тож юристам Київського еколого-культурного центру (КЕКЦ) довелося захищати заказник без допомоги представників влади Києва.

Про це KВ дізналася з повідомлення пресслужби КЕКЦ.

Підписуйтесь на “КиївВладу”
 

Як повідомляють екологи, вчора суддя Господарського суду міста Києва Катерина Головіна провела чергове судове засідання по справі щодо заказника “Троєщинські луки”. 

“У цьому суді проти рейдерів виступає Київміськрада та КЕКЦ. Проте чомусь юристи Київміськради на суд не з'явилися. І Київському еколого-культурному центру доводиться відстоювати від рейдерів майже 400 га території столиці України. Нам не зрозуміле таке пасивне ставлення до цього важливого суду юридичного управління Київради. Адже, використовуючи військовий стан, відсутність уваги до цієї теми у ЗМІ, депутатів, рейдери можуть досягти свого”, – заявили у КЕКЦ

Слідкуйте за “КиївВладою” в Телеграм

Нагадаємо, Київрада рішенням №92/9171 від 28 липня 2020 року створила ландшафтний заказник місцевого значення “Троєщинські луки” площею 381,8 га та доручила його охороняти та зберігати його благодійній організації “Благодійний фонд Дніпровського району Києва “Київський еколого-культурний центр” (КЕКЦ).

Товариство "Нова Україна" була незадоволена створенням ландшафтного заказника "Троєщинські луки" на землях, які компанія вважає своїми – і 22 січня 2021 року Господарський суд Києва відкрив провадження за позовом СТОВ "Нова Україна" до Київради з вимогою скасувати рішення про створення "Троєщинських луків".

Читайте: Троещинские луга: команда Кличко помогла броварским застройщикам украсть у киевлян 375 га земли

Зазначимо, що компанію “Нова Україна” пов'язують із схемами так званого “смотрящего” за Києвом Дениса Комарницького. Фірма належить депутату Броварської міськради та доньці броварського забудовника Михайла Дударя Олені Дудар.

Нагадаємо, 24 травня відбулося чергове засідання суду з питання 1044 га лісу та заказника “Урочище Унава” на Фастівщині.

Читайте: Екологи продовжують боротися в судах з “окупантами” заповідників на Київщині

Фото: КЕКЦ

КиївВлада

Бровко Ігор

Теги: новини києва, суд, земля, київрада, будівництво, забудова, екологія, кекц, забудовники, троєщинські луки, рейдери, троещинские луга

середа, 17 квітня 2024 г.
18:19
УВАГА!!! КиївВлада переїхала на новий домен
п'ятниця, 12 квітня 2024 г.
20:56
“Українська команда” передала велику партію дронів-літаків легендарному батальйону “Ахіллес”, - Палатний
20:51
Ексміністр оборони Резніков став директором безпекових і оборонних програм в ГО “Український інститут майбутнього”
20:45
Начальник КОВА Руслан Кравченко у Чернівцях взяв участь у Конгресі місцевих та регіональних влад при Президентові України
20:34
На київській ТЕЦ-5 встановлять додаткові генератори
20:20
В Україну повернули тіла 99 полеглих захисників
20:02
У Києві з суботи відновлює роботу автобус № 7 (схема)
19:54
На Бахмутському та Новопавлівському напрямках відбито понад 40 атак, загалом на фронті 81 боєзіткнення, - Генштаб ЗСУ
19:43
Представники громадськості вимагають припинити переслідування антикорупційних активістів та журналістів-розслідувачів
19:31
Відзавтра, 13 квітня, столичний автобус № 35 подовжить свій маршрут до вулиці Гліба Бабіча (схема)
19:13
“Укренерго” організувала для ветеранів війни програму навчання та працевлаштування “Разом”
19:01
На Броварщині витратять 1,86 млн гривень на облаштування дитмайданчиків
18:49
На вулиці Богатирській у Києві до 21 квітня обмужать рух транспорту (схема)
18:36
У Броварах з'явився новий патріотичний стінопис “Обіймаю тебе, моя Україно!”
18:17
Столична влада зупинила проведення аукціону з надання в оренду Житнього ринку
18:04
У реєстрі зниклих безвісти наразі налічується понад 2 тисяч дітей
Календар подій
Підтримка армії та більше коштів на “цивільні” напрямки: Київрада внесла зміни до бюджету-2024 і Програми соцекономрозвитку
12 квітня 2024 г. 15:00
Підтримка армії та більше коштів на “цивільні” напрямки: Київрада внесла зміни до бюджету-2024 і Програми соцекономрозвитку
Столична міськрада 11 квітня 2024 року внесла чергові зміни до бюджету Києва на 2024 рік, а також відкоригувала нову Програму економічного та соціального розвитку (ПЕСР), яка розрахована на 2024-2026 роки. Точний перелік всіх коригувань буде доступний після публікації цих документіві, адже депутати і чиновники погодили внесення до відповідних проєктів рішень численних правок безпосередньо перед їх розглядом в сесійній залі. Між тим, відомо, що дохідну частину бюджету було збільшено до 75,2 млрд гривень, видаткову – до 92,5 млрд гривень. Відповідно, додаткові 995 млн гривень планується витратити по програмі “Захисник Києва”, 79,9 млн – на обладнання опорних пунктів в межах столиці, 459,3 млн гривень – на різні соціальні виплати військовослужбовцям, 30 млн гривень – напряму нададуть Міністерству оборони України в якості субвенції тощо. Не обійшлося і без збільшення витрат на “цивільні” напрямки – ще 89,4 млн було виділено на ремонтні роботи на дорогах, 50,8 млн – на реконструкцію ліфтового обладнання в багатоповерхівках і т.д. Була відповідно відкорегована і нова Програму економічного та соціального розвитку (ПЕСР), яка розрахована на 2024-2026 роки. 
Бюджет Києва дуже скромно поповнився за рахунок оренди та приватизації комунального майна у 2023 році
10 квітня 2024 г. 09:00
Бюджет Києва дуже скромно поповнився за рахунок оренди та приватизації комунального майна у 2023 році
У 2023 році столична влада продемонструвала одні з найгірших результатів наповнення бюджету за рахунок оренди і приватизації комунального майна за останні роки. Як стало відомо, від такої оренди до міської скарбниці надійшло 33,9 млн гривень, що більш ніж в половину менше планових показників, а від продажу комунальної нерухомості – 81,9 млн гривень (плюс ще 18.9 млн гривень, які були перераховані у 2024 році), що набагато менше ніж у попередні роки. Судячи з усього, причиною таких скромних надходжень до міського бюджету є і повномасштабна війна, яка знизила бізнес-активність у столиці, і систематичні порушення процедур і законодавства з боку профільних чиновників КМДА, які кожного року обходяться киянам у десятки мільйонів гривень.