п'ятниця, 19 липня 2024 г.

Попов увольняет Шовкуна за “провал” проекта магазинов шаговой доступности

Начальник главного управления внутренней торговли и бытового обслуживания населения Киева Игорь Шовкун будет снят с должности за то, что “завалил проект создания сети магазинов шаговой доступности”.

Об этом сообщают “Киев. Комментарии ”.

На коллегии в КГГА Шовкун докладывал о реализации проекта создания в столице сети магазинов шаговой доступности. Чиновник отметил, что в настоящее время из 70 запланированных, работает всего 3 магазина. Он это связал с необходимостью получения большого количества разрешительных документов и с трудностями в выполнении технического задания по каждому из проектов, касающихся подключения электроэнергии в магазинах. Председатель одного из районных в Киеве администрации заявил, что из существующих магазинов необходимо снять вывеску “КГГА”, так как из-за нее население путает данные магазины с обещанными “социальными” магазинами, а ценные в них такие же, как и в “обычных”.

Начальник главного управления контроля за благоустройством Киева Сергей Садовой заявил, что магазины “шаговой доступности” рискуют превратиться в “наливайки”, где продаются алкогольные и табачные изделия. Шовкун в ответ на это заявил, что никакого алкоголя там не продается, после чего в разговор вмешался глава КГГА Александр Попов.

Он заявил, что подготовился к коллегии и собрал данные, и сказал, что в имеющихся магазинах продается пиво, вода, нет мясной, а иногда и молочной продукции. Он также отметил непозволительные архитектурные решения каждого из магазинов, а также затягивание со сроками реализации всего проекта (открытие всех 70-ти магазинов).

“Вы превратили это в бизнес, поэтому и цена не та, и архитектурный облик не тот. Вы нас просто позорите. Вы просто завалили проект и скомпрометировали и администрацию, и сам проект. Я вам не верю. Сегодня я вас снимаю с работы”, - сказал Попов, попросив подготовить проект соответствующего распоряжения.

Шовкун пытался с места взять слово для своего оправдания, однако Попов оборвал его, намекая на перспективу не только освобождение, но и административной ответственности.

Одновременно он попросил заместителя председателя КГГА Руслана Крамаренко “включить пятую скорость” и в течение месяца реанимировать планы по созданию сети из 70-ти магазинов шаговой доступности.

Попов отметил, что начальником Главного управления назначен первый заместитель начальника, не сообщив, кто именно.

Первыми заместителями начальника Главного управления торговли и быта является Василий Щербенко и Оксана Шрамченко.

Напомним, в начале июня глава КГГА Александр Попов заявлял, что рассматривает возможность освобождения Шовкуна и что это связано с невыполнением Шовкуна обязанностей начальника управления.

 

 

Теги: Новости

середа, 17 квітня 2024 г.
18:19
УВАГА!!! КиївВлада переїхала на новий домен
п'ятниця, 12 квітня 2024 г.
20:56
“Українська команда” передала велику партію дронів-літаків легендарному батальйону “Ахіллес”, - Палатний
20:51
Ексміністр оборони Резніков став директором безпекових і оборонних програм в ГО “Український інститут майбутнього”
20:45
Начальник КОВА Руслан Кравченко у Чернівцях взяв участь у Конгресі місцевих та регіональних влад при Президентові України
20:34
На київській ТЕЦ-5 встановлять додаткові генератори
20:20
В Україну повернули тіла 99 полеглих захисників
20:02
У Києві з суботи відновлює роботу автобус № 7 (схема)
19:54
На Бахмутському та Новопавлівському напрямках відбито понад 40 атак, загалом на фронті 81 боєзіткнення, - Генштаб ЗСУ
19:43
Представники громадськості вимагають припинити переслідування антикорупційних активістів та журналістів-розслідувачів
19:31
Відзавтра, 13 квітня, столичний автобус № 35 подовжить свій маршрут до вулиці Гліба Бабіча (схема)
19:13
“Укренерго” організувала для ветеранів війни програму навчання та працевлаштування “Разом”
19:01
На Броварщині витратять 1,86 млн гривень на облаштування дитмайданчиків
18:49
На вулиці Богатирській у Києві до 21 квітня обмужать рух транспорту (схема)
18:36
У Броварах з'явився новий патріотичний стінопис “Обіймаю тебе, моя Україно!”
18:17
Столична влада зупинила проведення аукціону з надання в оренду Житнього ринку
18:04
У реєстрі зниклих безвісти наразі налічується понад 2 тисяч дітей
Календар подій
Підтримка армії та більше коштів на “цивільні” напрямки: Київрада внесла зміни до бюджету-2024 і Програми соцекономрозвитку
12 квітня 2024 г. 15:00
Підтримка армії та більше коштів на “цивільні” напрямки: Київрада внесла зміни до бюджету-2024 і Програми соцекономрозвитку
Столична міськрада 11 квітня 2024 року внесла чергові зміни до бюджету Києва на 2024 рік, а також відкоригувала нову Програму економічного та соціального розвитку (ПЕСР), яка розрахована на 2024-2026 роки. Точний перелік всіх коригувань буде доступний після публікації цих документіві, адже депутати і чиновники погодили внесення до відповідних проєктів рішень численних правок безпосередньо перед їх розглядом в сесійній залі. Між тим, відомо, що дохідну частину бюджету було збільшено до 75,2 млрд гривень, видаткову – до 92,5 млрд гривень. Відповідно, додаткові 995 млн гривень планується витратити по програмі “Захисник Києва”, 79,9 млн – на обладнання опорних пунктів в межах столиці, 459,3 млн гривень – на різні соціальні виплати військовослужбовцям, 30 млн гривень – напряму нададуть Міністерству оборони України в якості субвенції тощо. Не обійшлося і без збільшення витрат на “цивільні” напрямки – ще 89,4 млн було виділено на ремонтні роботи на дорогах, 50,8 млн – на реконструкцію ліфтового обладнання в багатоповерхівках і т.д. Була відповідно відкорегована і нова Програму економічного та соціального розвитку (ПЕСР), яка розрахована на 2024-2026 роки. 
Бюджет Києва дуже скромно поповнився за рахунок оренди та приватизації комунального майна у 2023 році
10 квітня 2024 г. 09:00
Бюджет Києва дуже скромно поповнився за рахунок оренди та приватизації комунального майна у 2023 році
У 2023 році столична влада продемонструвала одні з найгірших результатів наповнення бюджету за рахунок оренди і приватизації комунального майна за останні роки. Як стало відомо, від такої оренди до міської скарбниці надійшло 33,9 млн гривень, що більш ніж в половину менше планових показників, а від продажу комунальної нерухомості – 81,9 млн гривень (плюс ще 18.9 млн гривень, які були перераховані у 2024 році), що набагато менше ніж у попередні роки. Судячи з усього, причиною таких скромних надходжень до міського бюджету є і повномасштабна війна, яка знизила бізнес-активність у столиці, і систематичні порушення процедур і законодавства з боку профільних чиновників КМДА, які кожного року обходяться киянам у десятки мільйонів гривень.