среда, 29 января 2020 г.

Понад 70 компаній заснували Клуб “HR You” для розвитку людського капіталу в Києві (фото)

Понад 70 компаній заснували Клуб “HR You” для розвитку людського капіталу в Києві (фото)

Напередодні Нового Року в Києві відбувся Форум Людського Капіталу “Україна Майбутнього” в рамках соціального проекту “Освітній хаб міста Києва”, який реалізує КНП “Освітня агенція міста Києва”. Керівники провідних українських приватних компаній та державних корпорацій поділились своїми планами, щодо розвитку та навчання своїх співробітників на 2020 рік.

Про це KV повідомила прес-служба “Освітнього хабу міста Києва”.

Подписывайтесь на новости “КиевVласть”
 

Першою взяла слово начальник департаменту розвитку персоналу “Auchan Retail” Катерина Давидова, яка розповіла про те, як Ашан формує середовище для розвитку своїх співробітників в усьому світі і яку роль в цьому відіграють цінності компанії і корпоративна культура.

Ця тема була продовжена директором з управління персоналом та соціальної політики “Укрзалізниця” Євгеном Козаком. Євген поділився досвідом трансформації системи управління персоналом найбільшої корпорації України, а також розповів про стратегію розвитку HR-політики компанії в наступні п’ять років.

У своєму виступі заступник генерального директора з питань персоналу “Укрпошта” Лілія Бушина розказала про те, які практичні інструменти використовує найбільша логістична компанія країни в процесі ринкової трансформації, а також розповіла про реалії роботи з персоналом, який працює в найвіддаленіших куточках України.

В свою чергу Manager People Advisory Services “Ernst&Young” Антон Новаковський, поділився із членами Клубу “HR You” концепцією підтримуючого корпоративного середовища своєї компанії, а також зазначив, що work-life-balance не завжди є оптимальною стратегією щодо розвитку персоналу.

Learning & Development Manager провідної української IT-компанії “Ciklum” Любов Прядко, у своєму виступі сфокусувалась на досвіді своєї компанії в провадженні онлайн-навчання, а також розповіла як саме в “Ciklum” записували перші самостійні курси.

Досвідом роботи іноземця в Україні поділився sales manager комп’ютерної академії “ШАГ” Juba Cherbine.

А підвів підсумки цієї цікавої та насиченої зустрічі CEO “HR You” Володимир Страшко, який розповів про дієві інструменти нематеріальної мотивації і зазначив: “Мотивація – це середовище. Досить мотивувати своїх людей. Побудуйте систему, в якій люди зможуть реалізувати свій потенціал”.

І на завершення, звичайно, були новорічні подарунки для всіх учасників форуму: книга-бестселер “Lingva Incognita” від відомого психолінгвіста та поліглота, автора наймасовішого освітнього проекту України “Lingvа Skills” Віталія Зубкова та нова інноваційна гра для розвитку навичок активного спілкування англійською мовою “Lingva Game”. Адже і на святах час можна проводити весело та з користю.

Ось в такій душевній атмосфері пройшов Форум Людського Капіталу “Україна Майбутнього” , із грандіозними планами на наступний рік.

Саме співпраця з HR-ми компаній є невід’ємною частиною стратегії розвитку Освітнього хабу міста Києва, оскільки одним з головних завдань Освітнього хабу є створення кадрового резерву міста Києва і надання можливості роботодавцям працевлаштовувати найкращих киян на роботу в Україні, тим самим зупиняючи масовий відтік українців закордон.

Фото: прес-служба “Освітнього хабу міста Києва”

КиевVласть

Алексей Ветров

Теги: форум, новини києва, клуб, освітній хаб міста києва, освіта, розвиток, hr you, україна майбутнього, людський капітал

среда, 29 января 2020 г.
12:43
Полицию и Кличко просят отреагировать на нападения на приют для животных в Пирогово
12:26
На Аллее художников в центре Киева неизвестные повредили LED-подсветку перил (фото)
12:02
Ход работ на столичном ЖК “Урловский-1” в январе (видео)
11:47
В столице будут судить двух сотрудников Института рака за продажу бесплатных лекарств онкобольным
11:26
Елена Костенко вызвала на ковер руководителей террорганов ГАСИ: проблемы в областях должны быть решены
11:02
Суд обязал столичную власть выплатить из горбюджета более 300 млн гривен за построенные коммуникации “Патриотики” и “Патриотики на озерах”, - АКБ “Аркада”
10:46
В Обухове на Киевщине сегодня все желающие могут бесплатно провериться на ВИЧ
10:24
Девелопер “Интергал-Буд” - в шорт-листе международной премии CRE Awards
10:03
С сегодняшнего дня, 29 января, в школах Борисполя объявлен карантин
09:44
Курс валют в Киеве: 29 января 2020 года
09:27
В столичном КП “Киевгорсвет” отчитались за работу в прошлом году
09:04
Верховный суд отобрал у столичной общины кинотеатр “Тампере”
07:00
Погода в Киеве и Киевской области: 29 января 2020
вторник, 28 января 2020 г.
20:45
С 1 апреля 2020 года в Украине планируется ввести электронные больничные
20:38
ТРЦ Gulliver дарит две пары билетов на концерт легендарных Uriah Heep
20:19
На Киевщине на взятке 5 тысяч гривен задержали сотрудника Броварского отдела полиции
Календарь событий