четверг, 1 октября 2020 г.

Понад 70 компаній заснували Клуб “HR You” для розвитку людського капіталу в Києві (фото)

Понад 70 компаній заснували Клуб “HR You” для розвитку людського капіталу в Києві (фото)

Напередодні Нового Року в Києві відбувся Форум Людського Капіталу “Україна Майбутнього” в рамках соціального проекту “Освітній хаб міста Києва”, який реалізує КНП “Освітня агенція міста Києва”. Керівники провідних українських приватних компаній та державних корпорацій поділились своїми планами, щодо розвитку та навчання своїх співробітників на 2020 рік.

Про це KV повідомила прес-служба “Освітнього хабу міста Києва”.

Подписывайтесь на новости “КиевVласть”
 

Першою взяла слово начальник департаменту розвитку персоналу “Auchan Retail” Катерина Давидова, яка розповіла про те, як Ашан формує середовище для розвитку своїх співробітників в усьому світі і яку роль в цьому відіграють цінності компанії і корпоративна культура.

Ця тема була продовжена директором з управління персоналом та соціальної політики “Укрзалізниця” Євгеном Козаком. Євген поділився досвідом трансформації системи управління персоналом найбільшої корпорації України, а також розповів про стратегію розвитку HR-політики компанії в наступні п’ять років.

У своєму виступі заступник генерального директора з питань персоналу “Укрпошта” Лілія Бушина розказала про те, які практичні інструменти використовує найбільша логістична компанія країни в процесі ринкової трансформації, а також розповіла про реалії роботи з персоналом, який працює в найвіддаленіших куточках України.

В свою чергу Manager People Advisory Services “Ernst&Young” Антон Новаковський, поділився із членами Клубу “HR You” концепцією підтримуючого корпоративного середовища своєї компанії, а також зазначив, що work-life-balance не завжди є оптимальною стратегією щодо розвитку персоналу.

Learning & Development Manager провідної української IT-компанії “Ciklum” Любов Прядко, у своєму виступі сфокусувалась на досвіді своєї компанії в провадженні онлайн-навчання, а також розповіла як саме в “Ciklum” записували перші самостійні курси.

Досвідом роботи іноземця в Україні поділився sales manager комп’ютерної академії “ШАГ” Juba Cherbine.

А підвів підсумки цієї цікавої та насиченої зустрічі CEO “HR You” Володимир Страшко, який розповів про дієві інструменти нематеріальної мотивації і зазначив: “Мотивація – це середовище. Досить мотивувати своїх людей. Побудуйте систему, в якій люди зможуть реалізувати свій потенціал”.

І на завершення, звичайно, були новорічні подарунки для всіх учасників форуму: книга-бестселер “Lingva Incognita” від відомого психолінгвіста та поліглота, автора наймасовішого освітнього проекту України “Lingvа Skills” Віталія Зубкова та нова інноваційна гра для розвитку навичок активного спілкування англійською мовою “Lingva Game”. Адже і на святах час можна проводити весело та з користю.

Ось в такій душевній атмосфері пройшов Форум Людського Капіталу “Україна Майбутнього” , із грандіозними планами на наступний рік.

Саме співпраця з HR-ми компаній є невід’ємною частиною стратегії розвитку Освітнього хабу міста Києва, оскільки одним з головних завдань Освітнього хабу є створення кадрового резерву міста Києва і надання можливості роботодавцям працевлаштовувати найкращих киян на роботу в Україні, тим самим зупиняючи масовий відтік українців закордон.

Фото: прес-служба “Освітнього хабу міста Києва”

КиевVласть

Алексей Ветров

Теги: новини києва, форум, освіта, клуб, освітній хаб міста києва, розвиток, hr you, україна майбутнього, людський капітал

четверг, 1 октября 2020 г.
14:59
Хроники коронавируса в Украине: обновляется
15:45
Задолженность по зарплате в Киеве увеличилась за месяц на 32 млн гривен
15:23
С начала года на Киевщине составили более 17 тысяч админматериалов за превышение скорости
15:05
Нардеп Гурин просит Кличко и Ткаченко спасти объекты украинского модернизма в Киеве
14:46
Минобразование утвердило график ВНО на 2021 год
14:23
Никонов рассказал, когда проект Гимназия А+ может открыться в других городах
14:04
Киев и Киевская область вошли в тройку самых больших должников “Укрзализныци” за перевозку льготников в пригородных поездах
13:45
За сутки в Киеве умерли 10 больных коронавирусом
13:24
Жители Оболонского района просят столичные власти ликвидировать стихийную свалку
13:05
С сегодняшнего дня, 1 октября, водители должны включать ближний свет фар при передвижении за городом
12:45
26 шкіл Київщини закрито на карантин повністю, ще 94 - частково
12:22
Сильный ветер в Киеве повалил деревья на провода и автомобили (фото)
12:04
С улиц Киева должны убрать 85 элементов благоустройства (адреса)
11:45
За добу на Київщині виявлено 140 нових носіїв коронавірусу
11:24
В Киевской области из-за непогоды обесточены 43 населенных пункта
11:05
За сутки в Украине зафиксировано более 4 тысяч новых носителей коронавируса
Календарь событий