п'ятниця, 26 квітня 2024 г.

Племянник организовал нападение на родственницу ради двух тысяч гривен (ВИДЕО)

Племянник организовал нападение на родственницу ради двух тысяч гривен (ВИДЕО)

67-летняя женщина поделилась с племянником новостью, что недавно удачно продала недвижимость в пригороде. В связи с этим, для хранения денег ей даже пришлось приобрести небольшой сейф. В свою очередь, 25-летний родственник пожаловался на финансовые трудности и тетя заняла ему 20 000 гривен.

Через несколько месяцев, вместо того, чтобы вернуть долг, родственник решил ограбить тетю. Нашел двух мужчин в возрасте 23 и 35 лет, которые за вознаграждение согласились “помочь”.

Подписывайтесь на новости “КиевVласть” в Facebook 

Днем подельники пришли в дом потерпевшей. Младший представился работником ЖЭКа и сообщил, что ему нужно снять показания со счетчиков на свет и воду. Как только доверчивая пенсионерка открыла дверь, в ее квартиру ворвались двое мужчин. Старший нанес удар потерпевшему металлической трубой голову. Но женщина начала кричать и звать на помощь. Злодеи перенесли старушку в ванную комнату, заклеили ей рот скотчем и связали.

За считанные минуты злоумышленники нашли металлический шкаф. Время на открытие тайника решили не тратить, а прихватить его с собой. По предварительной договоренности, на соседней улице в автомобиле их ждал организатор преступления.

Преступники поехали за город, и в одной из лесопосадок отрыли сейф. В нем оказалось всего две тысячи гривен.

Читайте также: Юные преступники избили старика ради 1400 гривен

Пострадавшую без сознания обнаружил ее сын. Он и вызвал “скорую” и сотрудников милиции. Через два дня в больнице от полученных телесных повреждений пожилая женщина умерла.

В ходе оперативно-розыскных мероприятий оперативники уже через неделю установили личность одного из злоумышленников. На выявление двух других участников преступления, сбор доказательной базы ушло почти два месяца.

В настоящее время злоумышленникам сообщено о подозрении в совершении преступления, предусмотренного частью 4 статьи 187 (разбой) и частью 2 статьи 121 (умышленное тяжкое телесное повреждение) Уголовного кодекса Украины.

Материалы уголовного производства направлены в суд. Задержанным грозит наказание в виде лишения свободы на срок от 8 до 15 лет с конфискацией имущества.

КиевVласть

Алексей Руденко

Теги: смерть, избиение, разбой, сейф, труба, родственник

середа, 17 квітня 2024 г.
18:19
УВАГА!!! КиївВлада переїхала на новий домен
п'ятниця, 12 квітня 2024 г.
20:56
“Українська команда” передала велику партію дронів-літаків легендарному батальйону “Ахіллес”, - Палатний
20:51
Ексміністр оборони Резніков став директором безпекових і оборонних програм в ГО “Український інститут майбутнього”
20:45
Начальник КОВА Руслан Кравченко у Чернівцях взяв участь у Конгресі місцевих та регіональних влад при Президентові України
20:34
На київській ТЕЦ-5 встановлять додаткові генератори
20:20
В Україну повернули тіла 99 полеглих захисників
20:02
У Києві з суботи відновлює роботу автобус № 7 (схема)
19:54
На Бахмутському та Новопавлівському напрямках відбито понад 40 атак, загалом на фронті 81 боєзіткнення, - Генштаб ЗСУ
19:43
Представники громадськості вимагають припинити переслідування антикорупційних активістів та журналістів-розслідувачів
19:31
Відзавтра, 13 квітня, столичний автобус № 35 подовжить свій маршрут до вулиці Гліба Бабіча (схема)
19:13
“Укренерго” організувала для ветеранів війни програму навчання та працевлаштування “Разом”
19:01
На Броварщині витратять 1,86 млн гривень на облаштування дитмайданчиків
18:49
На вулиці Богатирській у Києві до 21 квітня обмужать рух транспорту (схема)
18:36
У Броварах з'явився новий патріотичний стінопис “Обіймаю тебе, моя Україно!”
18:17
Столична влада зупинила проведення аукціону з надання в оренду Житнього ринку
18:04
У реєстрі зниклих безвісти наразі налічується понад 2 тисяч дітей
Календар подій
Підтримка армії та більше коштів на “цивільні” напрямки: Київрада внесла зміни до бюджету-2024 і Програми соцекономрозвитку
12 квітня 2024 г. 15:00
Підтримка армії та більше коштів на “цивільні” напрямки: Київрада внесла зміни до бюджету-2024 і Програми соцекономрозвитку
Столична міськрада 11 квітня 2024 року внесла чергові зміни до бюджету Києва на 2024 рік, а також відкоригувала нову Програму економічного та соціального розвитку (ПЕСР), яка розрахована на 2024-2026 роки. Точний перелік всіх коригувань буде доступний після публікації цих документіві, адже депутати і чиновники погодили внесення до відповідних проєктів рішень численних правок безпосередньо перед їх розглядом в сесійній залі. Між тим, відомо, що дохідну частину бюджету було збільшено до 75,2 млрд гривень, видаткову – до 92,5 млрд гривень. Відповідно, додаткові 995 млн гривень планується витратити по програмі “Захисник Києва”, 79,9 млн – на обладнання опорних пунктів в межах столиці, 459,3 млн гривень – на різні соціальні виплати військовослужбовцям, 30 млн гривень – напряму нададуть Міністерству оборони України в якості субвенції тощо. Не обійшлося і без збільшення витрат на “цивільні” напрямки – ще 89,4 млн було виділено на ремонтні роботи на дорогах, 50,8 млн – на реконструкцію ліфтового обладнання в багатоповерхівках і т.д. Була відповідно відкорегована і нова Програму економічного та соціального розвитку (ПЕСР), яка розрахована на 2024-2026 роки. 
Бюджет Києва дуже скромно поповнився за рахунок оренди та приватизації комунального майна у 2023 році
10 квітня 2024 г. 09:00
Бюджет Києва дуже скромно поповнився за рахунок оренди та приватизації комунального майна у 2023 році
У 2023 році столична влада продемонструвала одні з найгірших результатів наповнення бюджету за рахунок оренди і приватизації комунального майна за останні роки. Як стало відомо, від такої оренди до міської скарбниці надійшло 33,9 млн гривень, що більш ніж в половину менше планових показників, а від продажу комунальної нерухомості – 81,9 млн гривень (плюс ще 18.9 млн гривень, які були перераховані у 2024 році), що набагато менше ніж у попередні роки. Судячи з усього, причиною таких скромних надходжень до міського бюджету є і повномасштабна війна, яка знизила бізнес-активність у столиці, і систематичні порушення процедур і законодавства з боку профільних чиновників КМДА, які кожного року обходяться киянам у десятки мільйонів гривень.